Великобритания - тема 79 Есенно- Зимна Коледна

  • 24 860
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131
С какво се сдобихте покрай черния петък?😁 Моя милост гледаше за парочистачка Керхер ама се обзаведох инцидентно с  Термомикс ТМ5.😂

# 721
  • Мнения: 9 991
Фалшиви намаления. Купувах много преди черния петък. Завишени цени, че сегс уж ги намалят. И в H&m и в TKMAXX повечето неща бяха завишени. Аз съм с цял куфар подаръци за родата. Чедър 4 парчета, фъстъчено масло и шоколади които ги няма в България съм взела от Англия. Друго специфично не се сетих. Мислех Мермейд, но няма да се хареса. Само да не ми изгубят или бомбят багажа в София.

# 722
  • Мнения: 100
Момичета,да попитам и тук-майка ми се поти много,и ме помоли да проверя тук ,дали има нещо ефикасно,което да се купи,неизискващо рецепта.Ако имате идея-ще съм ви много благодарна.

# 723
  • UK
  • Мнения: 3 959
В ТКМакс няма черен петък и няма завишени цени. Каквито са януари, такива са декември, всичко си е на оригиналната цена за шест седмици и след това се намалява с 20% всеки три седмици, докато се продаде.

# 724
  • Мнения: 1 923
Мгм, в магазините може и да няма, но онлайн имаше. Click and collect беше безплатен за поръчки направени през този ден, както имаше и намалени стоки, но нищо реално заслужаващо си.

И да, завишени цени, и после уж намалени.
( гледах един дървен сет за готвене за дъщеря ми, беше £14.95 преди, а сега пишеше £20 намален на £14.95, което реално си е заблуда).

Миналата седмица си взех поръчката от магазина, много се изнервих с една кокошка на касите, която реши, че личната ми карта не е документ за самоличност, и трябваше да се разправяме...
За 6г тук, никой не ми е правил проблем, като показвам л.к. за идентификация.

# 725
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Трябва да се следи предварително цената. ММ следеше от доста време цената на един блендер и го взехме с доста добро намаление.

# 726
  • Мнения: 9 991
Една рокля в   H&m лятото си я бях взела за 5 паунда, последно беше 10. TKMAXX едни маратонки пума за 20, сега са по 36. В  TKMAXX може януари да намалят цените, не знам, ако нямат черен петък. Sport Direct, пък същите стоки и намаления, за петъка ги бяха изкарали пред входа с табела черен петък и разпродажба. Един паунд нямаше надолу от преди. Поне не ме е яд че него ден работех и пазари преди това.

# 727
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Знаете ли дали има намаление в магазините на Кларкс? В сайта имат 20% с код. Харесала съм си едни ботуши... Чудя се да се разходя до магазина да проверя дали и там са намалени или да поръчвам онлайн.

Пристигна ми NIN да се похваля Simple Smile

# 728
  • UK
  • Мнения: 4 307
В Некст имаше определени линии намалени на 70% , накупих някои неща на децата и kindle paperwhite си взех, за 85, киндълите си държат цена 120 от години и само за черния петък ги намалят, така че аз съм доволна.

TDI, Кларкс винаги имат през декември, но не на всичко, та не знам.

# 729
  • Мнения: 1 475
Не мен това което ми направи впечатление, беше, че за Кларкс зависи къде си. Последно бяхме ходили, мисля Лондон региона, защото щяхме полет да хващаме. Тогава отидохме в един мол и имаше Кларкс. Цените бяха супер ниски, такива досега не бях виждала, а им следя мепрекъснато намаленията. Купихме сигурно 5-6 чифта за детето, беше лято и имамха както летни, така и зимни модели. Сега ходи с едни, които ги взехме за £10, но са си подобно на бота и са много хубави. Такива намаления не бях виждала нито в магазина нито в сайта.
Те пускат намаления след Коледа май или Януари. Но може и да се бъркам.

# 730
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Не мен това което ми направи впечатление, беше, че за Кларкс зависи къде си. Последно бяхме ходили, мисля Лондон региона, защото щяхме полет да хващаме. Тогава отидохме в един мол и имаше Кларкс. Цените бяха супер ниски, такива досега не бях виждала, а им следя мепрекъснато намаленията. Купихме сигурно 5-6 чифта за детето, беше лято и имамха както летни, така и зимни модели. Сега ходи с едни, които ги взехме за £10, но са си подобно на бота и са много хубави. Такива намаления не бях виждала нито в магазина нито в сайта.
Те пускат намаления след Коледа май или Януари. Но може и да се бъркам.

Вероятно си ходила в аутлет на Кларкс. Там и без разпродажба, цените средно са 10-15 лири по ниски.

# 731
  • На острова
  • Мнения: 1 271
Аз си взех компактният Керхер SC1 за £75, нямам търпение да дойде. Искам и чистачката за прозорци да си взема, че в хола ми е френски прозорец и е трудоемко.

Чудех се на една чанта в Заландо, имаше намаление (проверено в официалния сайт на марката), плюс имах и ваучер, и докато се чудех повече ми трябва или повече я искам, и то намалението свърши 😆

# 732
  • Мнения: 9 991
Мога ли да пътувам на терминал 5 Хийтроу с борд а карта от телефона или трябва да е разпечатам?

# 733
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добро утро! При нас имаше намаление на Кларкс, добре че отидох до магазина, защото аз номера си го знам и преди в БГ съм си поръчвала обувки, но никога ботуши, та добре че отидох, защото ботушите - кожени и т.н., обаче на пръсеца имам място за още един крак. 38 номер съм, да кажеш. че съм голям крак и ботуша са го съобразили в частта на прасеца... стоеше ми много смешно и докато чаках момчето да ми донесе друг модел, който в последствие ми стоеше по същия начин, видях едни ботички пред мен, моя номер, заспаха ми... Ботушите бяха от 150 намалени на 110, а в крайна сметка за малко под 100 купих боти за мен и ботуши за малката от серията им на Фроузън Wink После минах и си взех и 100мл Si за 70 паунда, което е 160/170лв, а в БГ този парфюм за 100мл е 250лв.
Общо взето аз съм доволна от намаленията Simple Smile И съм готова с подаръците за децата. На баткото му взех игра за PS - там си беше нормалната цена, но какво да се прави, а на малката ботушките, парфюм на Фроузън и несесер магнитен, мнохо симпатичен, както и едни мъпети за театър. Повече са й нещата, но са дребни като изключа ботушите, но за нея освен Коледа ще е и рожден ден, така че полага й се.
Др уикенд трябва да взема нещо за племенницата и може и да е нещо символично, но все нещо трябва да взема за родителите - моите и на ММ,

Вие готови ли сте с подаръците? Дайте идеи за двойки около 65г.

# 734
  • Мнения: 1 673
Аз тази година се мъча поне 50 % от подаръците да са щадящи към планета и природа.
Това какво ще рече?

По една чиния домашни сладки на комшиите вместо картичка.
По един орех на гладните катерици.
На тайната Санта - книга, че повечето колеги имат нужда!
На мъжа ми - исках да ремонтирам часовника, но не мога да го намеря!!
На свекито - чудя се, една гола вода или малко свеж въздух за дишане...

За детето вече е друга работа! Simple Smile Но са все добри за планетата идеи.

Общи условия

Активация на акаунт