Какво ще купите на близките си за Коледа?

  • 39 112
  • 245
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 6 618
И аз попълних анкетата, но няма как да дам еднозначен отговор... Няма как на 6 и на 76 годишни да подариш едни и същи подаръци Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 345
Аз ще съм вкъщи за Коледа и вече съм приготвила куфара и вътре са подаръците Simple Smile.
Най-много са за детето ми - каквото си поиска (кецове любима марка, дрехи), разни дребни неща за изненада.
На майка купих мокасини и прекрасни кожени ръкавици, както си поиска. Подготвила съм и разни други неща за най-близките ми приятели Simple Smile.

# 62
  • Мнения: 439
И аз попълних анкетата. Много се радвам на темичката 🌞🌞🌞 Тази година съм в майчинство, та имам времето да избирам подаръците Simple Smile Решила съм на майка ми шевна машина да купя, на брат ми книжка, на свеки и приятеля и, нещо за дома, на баща ми някой инструмент, на бебка коледни ромпърчета и за мен един хубав халат.. в чуденка съм още за ММ, дали електронен четец или нещо друго да мисля... Приемам идеи, и двамата сме именници на Коледа, та трябва да се постарая с неговия подарък 🤗🤗🤗

# 63
  • до морето
  • Мнения: 2 251
Тази година за съпруга ми се оглеждам  за колан от естествена кожа, за дъщеря ми харесах подаръчни коледни козметични комплекти. Обаче за сина ми, който е на 13 направо съм не знам какво да измисля. Детето е кротко, обича дигиталните истории, но пък от друга страна ми се иска нещо по-различно. Не отказвам идеи.

# 64
  • SF
  • Мнения: 20 771
Попълних анкетата, но ми беше трудно да обобщавам. Подарявам подаръци на различни хора по възраст и вкус. Особено ме затрудни въпросът, в който трябваше да посоча една марка. Имам любими марки и не купувам от всякъде, но те не предлагат широк асортимент едновременно от дрехи, козметика, аксесоари и техника и не мога да посоча само една-две марки.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 12
Ох, сложно е с подаръците. Обикновено по време на намаленията за Черен петък купувам и коледните подаръци. Най-често лични подаръци или практични за дома (хубави чаши, сервиз, кафемашина, хлебопекарна) + коледни сувенири + домашно приготвени коледни бисквити със захарно тесто. Бисквитите винаги печелят овациите с красота и вкус Simple Smile Така че задължително ще има от тях.

# 66
  • Мнения: 10
Аз и моя нищожен бюджет попълнихме анкетата Grinning Май любов ще подарявам. Обаче бг-мами впечатлена съм от организираността на тези, които вече са се подготвили Scream

# 67
  • Мнения: 1 495
Избрала съм и купила подаръци само за майка ми и свеки - на тях едно и също. Крем за лице. И двете се нуждаят от такова нещо, реших, че ще им влезе в употреба. С мъжът ми не си подаряваме, а на детето обичайните играчки, които си е поръчал.

# 68
  • Мнения: X
Nature SnowmanНай-любимото ми време от годината! Всяка година на всеки различно нещо, но никога не питам кой какво иска. Елементът на изненадата е част от хубавото празнично настроение. А и обожавам процеса на избиране и опаковане:christmas_tree:

# 69
  • Мнения: 10
Обожавам Коледа, това е любимия ми празник. Ние тази година ще обзавеждаме апартамент и съм се насочила към купуване на техника за Коледа, но въпреки това ми се иска к някакъв личен подарък да направя.
Дайте съвет за подарък на мъж, много претенциозен и с когото сме вече от доста време заедно и доста неща сме си подарили.

# 70
  • Мнения: 49
Обожавам Коледа, това е любимия ми празник. Ние тази година ще обзавеждаме апартамент и съм се насочила към купуване на техника за Коледа, но въпреки това ми се иска к някакъв личен подарък да направя.
Дайте съвет за подарък на мъж, много претенциозен и с когото сме вече от доста време заедно и доста неща сме си подарили.

Новият iPhone. Парфюм на Том Форд. или Creed.

# 71
  • Мнения: 439
Ако има хоби, може нещо свързано с него да му подариш. Моя е фен на Ел цигари примерно, миналата година му подарих цигара, която много заглеждаше, и супер много се радва.. месеци по късно още ми благодареше Simple Smile а и той е много претенциозен принципно.. Simple Smile
А може и да забележиш нещо, което иска, подпитвай деликатно в различни насоки и виж реакцията. Simple Smile) Успех! Няма по хубаво и по трудно от това да избираш подарък за любимия 🤗🤗🤗

# 72
  • Мнения: 294
Хубава, много чакана  е  Коледа и от нашето семейство !!! Ноо, подаръците не ми се получават понякога.               Затова реших,че ще ми помогнат някои Ваши идеи.  Проучвам, деликатно подпитвам, но уви.....   Слава Богу последната Коледа беше десятка.  Но тази......още незнам.Толкова чакам да видя сияещи и топли  усмивки в мига на отварянето на подаръците !        Ще ми бъде трудно тази година,ето защо събирам идеи,за което Ви благодаря!

# 73
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
За сега сьм се спряла на козметика и бонбони.

# 74
  • Мнения: 1
Чудесна тема Simple Smile)) билетите за театър ще ползвам тази идея със сигурност Wink само за свекървата не мога да измисля нищо.... И за кумувете, че са с бебе няма да стане билети за театър....

Общи условия

Активация на акаунт