Фермата 5 тема 2

  • 28 025
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 865
Леле каква кучка е тази Паулина.... потресена съм от непринудената и наглост и лигня

# 46
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Защо да е кучка?

Порадваха се на басейна, голяма работа, аз нямаше да вляза, беше май мръсен. Гнуслива съм.

# 47
  • София
  • Мнения: 9 920
жабурняк

# 48
  • София
  • Мнения: 4 429





Фермата 5  епизод 26 - 2019/10/07/The_Farm_S05_E26

# 49
  • Мнения: 1 485
За колко ли време ще са разменени... Паулина е държанка. Само да не нарани Краси, харесвам го. Някой знае ли фб/инста на Кристиана?

# 50
  • София
  • Мнения: 15 219
Басейнът си беше мърляв та мърляв. Изобщо - чорбаджиите имаха ли някаква възможност да поддържат водата чиста?
Никога не съм се грижила за басейн, но съм чувала/чела, че има някакви химии, които се ползват, така че да изкараш с едно пълнене на басейна много време. Да не кажа - цял сезон. На чорбаджиите възможностите какви бяха? Голямо пищене падна за един фас между леглата, а те - какво завариха, какво оставиха?

# 51
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Имали са машина за чистене, ама май им я даваха на определено време. Краси нали го чисти.

# 52
  • София
  • Мнения: 15 219
Признавам, че се наложи да пропусна няколко епизода.
Явно не са прекалили с ползването на техниката. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 968
Браво djoleva, справи се с новата тема Hug  и ни приюти за нови коментари. И в стила на Венци - с какво ще ни почерпиш ? Джанки и леща са обидни, да знаеш.Mask
Беше интересно епизодче и разкри много за участниците. Красимира се държа като женска мутра, продължава да обвинява майката и щерката, нарече ги, че са ....няма да го повтарям, че е гнусно , а тя започна скандала, тя излъга за пустата лъжица.Венци и Вили пък нали са титани на мисълта с повече от 3 клетки съвсем се сринаха. Алфа мрънкача беше готов да пребива, а?   
Ще опонирам на Иван и Андрей, но според мен Краси не се е прецакал. Върна се в мизерията, но с нови хора, градивни, инициативни, всеки от тях си има кусури, но видяхте ли как се хванаха за работа веднага? При това първо обмислиха ситуацията и тогава започнаха. Без мрънкане, без неразбрали, без подканяне ...
Само в едно беше прав Станислав - липсата на вода, чакането да се напълни достатъчно може да ги бави. Разбира се, той го каза доста ехидно, злорадо и каквато неприятна думичка се сетите, но ще гледам с интерес как ще се справят. 
Другите ... дано не уморят животните, че с 2 крави и едно куче не се справяха, а сега имат цяло стадо. Сашето обаче пак се уреди, другите се сгъват да доят, той е държач Mask

# 54
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Сашето бил “галяч” на кози 😂😂

# 55
  • София
  • Мнения: 9 920
Сашето бил “галяч” на кози 😂😂
Как оцеляват такива в реалния живот Rolling Eyes

# 56
  • London
  • Мнения: 6 732
Гледам сте се вързали на позьорщината на богаташите в кавички. Та те много добре знаят какво се очаква от тях влизайки в сиромашката ферма, нима някой очаква, че няма да се направят за пред камери/зрители и тн на много работни, възмутени, от това, от онова....??? Пълни позьори, театро. Ама това ще е 1-2 дни, на третия ще потънат в скандали и мрънкане, първа ще е Мариянка ха-ха.... после по ред на номерата. Ще се наложи и нещо да заколят и сигурно ще има почти бой между Айтито и Ивайло, като на Ивайло му огладнее съвсем задника.... Кадърни били, не знам какви били, вие сериозно ли? Явно аз нещо не схващам с какво Митко 2 или Мариянка са особено кадърни.... с папане на парите на някой богат чичко или на тате....!!!!

Мен ме издразни Иван за синьото сирене, все пак, ако искаше някой от бедните да не е опитвал синьо сирене да беше посетил някоя ромска махала и оттам да си събере участниците. Подозирам обаче, че и те са опитвали. Той съвсем взема хората за крепостни селяни.....

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Горният пост изцяло покрива моето мнение. Не мога да повярвам, колко лесно се връзват болшинството.

# 58
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Значи при бедните било мизерия, аууу какви са мизерници, а? Това с фаса верно е много гадно, ама останалито си беше чиста проба позьорщина вижте ни колко сме чисти.
Венци както винаги реагира като дете в ясла, той ще намери за всичко да мрънка. Ни символика го интересува, ни нищо.
Басейнът на богаташите е голямо блато и изобщо не бих влязла в него. Радвам се, че Митко стана фермер, не исках Бети да е. Тя пък голяма ревла се извъди. Краси и Паулина са ми готини.

# 59
  • Мнения: 2 560
Кой от Митковците е фермер, че пропуснах епизода?
Мярнах докато се занимавах с детето, че Венци мрънка отново, че не му се ядяла леща😥, аман с това мрънкане за храната. Ще кажеш, че не могат малко да си наложат да ядат каквото има и навън само гурме набиват.

Общи условия

Активация на акаунт