Майка му ни използва.

  • 9 150
  • 254
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 411
Проблема е в мъжа ти. Ако той не желае, няма да промени нещата. Ако не можеш да преглътнеш това, слагай край на време.

Ако парите, които дава на майка си, ощетяват общия бюджет е едно. Ако отделя от тези, които са за лично харчене е друго.

Пари за здраве е редно да се дават на родители. Пари за глезотии - само ако наистина имат излишни и не им пречи да дават.

Bianka, аз съм на принципа - моите глезотии са преди глезотиите на свеки, дори и да не ми се отрази на бюджета. Нейното здраве е преди моите глезотии, пък дори и да ни обърка бюджета.

# 16
  • Мнения: 18 524
Да, темата е трудна. Аз не бих могла да се разправям с мъжа си за роднините му. Ще абдикирам директно.

# 17
  • Мнения: 41
Проблема е в мъжа ти. Ако той не желае, няма да промени нещата. Ако не можеш да преглътнеш това, слагай край на време.

Ако парите, които дава на майка си, ощетяват общия бюджет е едно. Ако отделя от тези, които са за лично харчене е друго.

Пари за здраве е редно да се дават на родители. Пари за глезотии - само ако наистина имат излишни и не им пречи да дават.

Bianka, аз съм на принципа - моите глезотии са преди глезотиите на свеки, дори и да не ми се отрази на бюджета. Нейното здраве е преди моите глезотии, пък дори и да ни обърка бюджета.
[/quote
Именно, това се опитвам да обясня. Няма как да се сравнява пари за лекарства и пари за обувки. Също и начина на искане. Тя си мисли, че всички са й задължени. И каквото иска трябва да го получи. Допълнително тя може сама да си изкара парите, има тази физическа възможност, докато баща ми не.

# 18
  • Мнения: 4 411
Докато сина й не я отреже, ти можеш само да се ядосваш. Питай го какви са му приоритетите и си прецени ти какво можеш и не можеш да приемеш. Слагате картите на масата и до там. Всеки да си каже.

# 19
  • Мнения: 41
Проблема е в мъжа ти. Ако той не желае, няма да промени нещата. Ако не можеш да преглътнеш това, слагай край на време.

Ако парите, които дава на майка си, ощетяват общия бюджет е едно. Ако отделя от тези, които са за лично харчене е друго.

Пари за здраве е редно да се дават на родители. Пари за глезотии - само ако наистина имат излишни и не им пречи да дават.

Bianka, аз съм на принципа - моите глезотии са преди глезотиите на свеки, дори и да не ми се отрази на бюджета. Нейното здраве е преди моите глезотии, пък дори и да ни обърка бюджета.
Примерно за обувките,  парите ги беше дал от заема, който бях взела, за да изкараме до края на месеца

# 20
  • Мнения: 41
Докато сина й не я отреже, ти можеш само да се ядосваш. Питай го какви са му приоритетите и си прецени ти какво можеш и не можеш да приемеш. Слагате картите на масата и до там. Всеки да си каже.
Ще каже, че аз съм му важна, но действията му показват друго. При първото зареваване на майка му и тюхкане всичко се променя. Започва да я съжалява.

# 21
  • Мнения: 18 524
Ами поне си знаеш, че ще сте трима заедно и това е. Няма да се променят нещата.

# 22
  • Мнения: 14 966
На колко години сте ?
Българин ли е тм?
Аббсолютно недопустимо е майка да иска пари за обувки от едва стъпващите на краката си, нейни деца.
Да не казвам бягай с двеста , че уж все съм за изчерпване на всички варианти преди това. Ако вие двамата, нямате проблеми помежду ви, де. Той се е съобразил да не ходи при нея всяка седмица. Пиши това за успех и действай по- дипломатично. Направо невероятно звучи ти да ходиш скъсана, маман да се кипри с твоите заеми.

# 23
  • Мнения: 41
Ами поне си знаеш, че ще сте трима заедно и това е. Няма да се променят нещата.
Ще изчакам още малко, за да видя как ще се развият нещата, но най-вероятно няма да успея да понеса това. Няма как да се примиря аз да се чудя как да се хвана на по-платена работа и от къде да намеря пари и накрая да живея в скандали, заради майка му.

# 24
  • Мнения: 41
На колко години сте ?
Българин ли е тм?
Аббсолютно недопустимо е майка да иска пари за обувки от едва стъпващите на краката си, нейни деца.
Да не казвам бягай с двеста , че уж все съм за изчерпване на всички варианти преди това. Ако вие двамата, нямате проблеми поомежду ви, де. Той се е съобразил да не ходи при нея всяка седмици. Пиши това за успех и действай по- дипломатично. Направо невероятно звучи ти да ходиш скъсана, маман да се кипри с твоите заеми.
На 26 сме и двамата. И сме българи, имаме си някакви спорове, но това с майка му ескалира.

# 25
  • Мнения: 3 114
Според мен няма да се промени. Най много пак да и дава, но да не казва.

# 26
  • Мнения: 41
Според мен няма да се промени. Най много пак да и дава, но да не казва.
След това, което направи зад гърба ми е съвсем възможно да продължи.

# 27
  • Мнения: 14 966
Е, добре де, как ти обяснява той този ненужен / според мен/ , харч.
Ама наистина ли тази жена няма обувки ?
Мии то есента малък период се носят. От сандалите, почти скачаме в боти и ботуши.
Как няма обувки, не е за вярване това.

# 28
  • Мнения: 3 250
1. Смяташ ли, че е нормално да взимаш заеми, за да оцелеете до заплата?
2. Смяташ ли, че е нормално ти да казваш дали и от какво има нужда майка му?
3. Ти точно с какъв статус се ползваш в живота му?
4. Все пак тази жена обувки имаше ли?
5. Защо мислиш, че е твоя работа отношенията между майка му и баща му?
6. Защо мислиш, че е твоя работа къде и за колко пари работи майка му?

tays,
в провинцията има много неща, които не са за вярване.
Пробвай да носиш сандали в края на окомври.

# 29
  • Мнения: 41
Е, добре де, как ти обяснява той този ненужен / според мен/ , харч.
Ама наистина ли тази жена няма обувки ?
Мии то есента малък период се носят. От сандалите, почти скачаме в боти и ботуши.
Как няма обувки, не е за вярване това.
Имала обувки, но била се разревала и му станало гадно.

Общи условия

Активация на акаунт