кожни образувания при бременност?

  • 2 866
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
И аз бях нападната от подобни нещица, някой изпадаха още през бременността, други малко след раждането от самосебе си.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
И мен не ме пропуснаха тези екстри-но другата седмица на дерматолог!Минаха около 50 дни от раждането,но всичко си е по мястото!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
аз доста се оплаших от тях и не само заради естетиката, ми си помислих доста сериозни неща ама на ..... родих и изчезнаха. Да ви казвам ли, че на мен дори в устата на венеца ми изникнах някакви гадости в края на бременноста ... съвсем се бръмнах и за рак на устната кухина започнах да се ровя да чета  Banghead... луда работа ... Родих и с времето всички придобивки си отидоха

# 18
  • Мнения: 6 472
аз доста се оплаших от тях и не само заради естетиката, ми си помислих доста сериозни неща ама на .....

И аз така Embarassed Бяха ме излезли 2-3 нещица, но с доста сериозни размери. След бременността мислех да ги махам с лазер, но не се наложи - изчезнаха Grinning

# 19
  • Мнения: 2 849
И аз бях нападната от подобни нещица, някой изпадаха още през бременността, други малко след раждането от самосебе си.
И аз имах и сега се сетих да се погледна  Laughing,вече са поизчезнали .

# 20
  • Мнения: 2 123
  bouquet много ви благодаря. Успокоих се поне, че макар и неприятни, тези гадинки са характерни за бременността. Ох, дано и при мен изчезнат!

# 21
  • Мнения: 743
Здравейте, успокоихте и мен, защото и на мен ми излезнаха няколко по врата, по-точно 4. Две от тях са супер дребни, усещат се само на допир, а другите 2 се виждат. Големи са като главички на карфички. Ходя поспянно с лепенки по врата защото ми се закачат за косата и дрехите. Едната обаче падна сама. Чакам и другата. Приятна вечер на всички.

# 22
  • Мнения: 1 178
Сдобих се с такива кожни образувания по време на първата ми бременност, предимно по шията. След като не паднаха от само себе си  отидох на дерматолог. Заради малкия им размер и голямото им количество д-ра ми предложи да опитам първо с ябълков оцет (5%) мажат се с памук напоен с оцет, а останалите след това щяхме да режем.
При мен оцета не даде кой знае какъв резултат, междувременно с втората бременност положението стана още по зле, появиха се включително и по главата и по бюста.Тези по главата много ме дразнеха и ги изрязоха под местна упойка. Останалите  след раждането пак ще  опитам с оцет и ако няма резултат под ножицата(лекарската не моята Wink)

Общи условия

Активация на акаунт