ПАК ЗА ТАЯ ТАПА АМА НЯМА НАЧИН

  • 2 062
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Аз пък не забелязах да ми пада такова нещо???Направо ми изтекоха водите пък нали първо пада тапата пък после водите? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 657
Падна ми тапата и на следващият ден родих

# 17
  • Мнения: 566
тапата е била!!! бях на доктор и ме провериха.
вече 4 дни ми пада по малко, но не си промени характера т.е няма кръв.
сега да видим аз след колко време ще родя  Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 79
Ами стискаме палци тогаваи ще чакаме новини Hug

# 19
  • Мнения: 660
Така както описваш - да , тапата е ! А пък и в комбинация с болките в кръста и напрежението в корема ... това са сигнали за наближаващо раждане - така , че бягай бързо на лекар !!! Аз имах течение през цялата бременност , но тапата я познах - беше като топче памук с малко слуз и кръв по него , но ... след падането минаха цели 3 седмици до раждането .

Успех и леко раждане !!!

# 20
  • Мнения: 5 647
Така както описваш - да , тапата е ! А пък и в комбинация с болките в кръста и напрежението в корема ... това са сигнали за наближаващо раждане - така , че бягай бързо на лекар

И при мен беше така. След два дни родих.

# 21
  • Мнения: 743
Олеееее, страхът пак ме завладя. Как да я позная тази тапа? Сега ще гледам постоянно. А има ли и други симптоми?  newsm09
Моля се всичко да е наред. newsm20

# 22
  • Мнения: 2 653
Олеееее, страхът пак ме завладя. Как да я позная тази тапа? Сега ще гледам постоянно. А има ли и други симптоми?  newsm09
Моля се всичко да е наред. newsm20
Не знам от личен опит, но няколко жени от юлската тема им падна тапата.Описват я като слуз като сопол(извинявм се за описанието).

# 23
  • Мнения: 270
Аз тапа така и не видях Rolling Eyes

и аз така (:

# 24
  • Мнения: 275
И моята тапа беше като розова слуз. СЛед един ден започнах много да кървя (казаха ми, че е започнала родовата дейност и малката принцеса разкъсва много кръвоносни съдове) и след по-малко от 24 часа се появи девойчето Simple Smile)) А води така и не текнаха .... спукаха ми ги в родилно и нищо не усетих - бяха много малко.

Общи условия

Активация на акаунт