Къде в Бургас? (56)

  • 45 277
  • 787
  •   1
Отговори
# 465
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
да има път за вървене пеша през горичка  или нещо подобно, да става за разходка за 2-3-4 часа, може и да не е баш екопътека, но да не е много далеч от Бургас, нещо в Банево, Мин.бани няма ли

# 466
  • Бургас
  • Мнения: 877
Банево, като отидеш накрая, където е базата за камъни, само че от ляво по пътя за манастирчето има полянки и малка горичка, а в Житарово до минералните бани започва парка, той е гора и полянки и е много голям и хубав...
Включая има и сковани скамейки и маси за пикник...

# 467
  • Мнения: 28 076
Спирка Граничар - преди Росенец, влиза се с колата вдясно, оставяте я и продължавате пеш.

# 468
  • Мнения: 4 808
Пътят от "Меден Рудник" през "Шилото" до манастира "Св. Богородица" на "Аязмото". Асфалтов е, минава през горичка, започва в "Меден Рудник" след бензиностанцията на "Газпром" надясно. Тъкмо си мислех в неделя да накарам ММ да се поразходим натам.

# 469
  • Мнения: 219
Добро утро! Имам следния "проблем": предстои ни основен ремонт на жилището по някое време тази година (след нормализиране на обстановката) и искам да продам голяма част от сегашните ни мебели-диван, маса, столове, скрин и подобни, защото са  запазени. Аз единствено се сещам за OLX. Някой има ли идея как и къде мога да ги пласирам? Благодаря и спокойна неделя!

# 470
  • Бургас
  • Мнения: 824
Добро утро! Имам следния "проблем": предстои ни основен ремонт на жилището по някое време тази година (след нормализиране на обстановката) и искам да продам голяма част от сегашните ни мебели-диван, маса, столове, скрин и подобни, защото са  запазени. Аз единствено се сещам за OLX. Някой има ли идея как и къде мога да ги пласирам? Благодаря и спокойна неделя!
На мен ми трябва спалня. Някоя от по - стари времена. Важното е да е здрава, че новите не издържат кг на мъжа ми - около 140

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Има доста бургаски групи във Facebook, там ще ги пласирате  най- лесно.

# 472
  • Мнения: 251
Здравейте, някой дали знае с тези ограничения на движението, може ли да стигнем до острицата 2? Все пак е вилна зона на кв. Банево.

# 473
  • Мнения: 28 076
Здравейте, някой дали знае с тези ограничения на движението, може ли да стигнем до острицата 2? Все пак е вилна зона на кв. Банево.

Тук е списъкът с КПП

https://www.burgas.bg/bg/news/details/1/41922

# 474
  • Мнения: 251
Здравейте, някой дали знае с тези ограничения на движението, може ли да стигнем до острицата 2? Все пак е вилна зона на кв. Банево.

Тук е списъкът с КПП

https://www.burgas.bg/bg/news/details/1/41922
Кпп то е точно преди разклона за острицата 2 и не ни пуснаха. Много ме е яд,защото по документи се води в Бургас.

# 475
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Имате ли идея къде биха имали нужда от книги за четене? Хубави книги, но издавани по времето, когато тиражът им беше много голям и затова в библиотеките и читалищата не ги искат.

# 476
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
В пенсионерските клубове, ако попитате....?
Или да пуснете постове из фб групите за книги.
А кои книги имате? Аз лично търся някои определени.

А моето питане е, магазинчето за пържена риба на Велека дали работи?

# 477
  • Бургас
  • Мнения: 295
karzz, магазина за пържена риба в петък работеше.

# 478
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Благодаря ти, Веси, утре ще отида за цаца, че нещо ми се хапва тея дни.

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Момичета, трябва ми някой с опит с инвалидни колички.Искаме да вземем /втора употреба/, но не знам кои модели биха ни свършили по-добра работа в конкретния случай.Моля ако някой има опит искам да се консултирам.

Общи условия

Активация на акаунт