Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Измамена от измамник

• 6 790
  • 170
  •   1
Отговори
Искам да споделя моят горчив опит с всички майчета тук. Най-вече с тези, които са останали сами и се опитват да срешнат сродна душа или половинка. Майка съм на 3 прекрасни момчета, вече големи. Отдавна съм сама и както много други си търся късмета по сайтовете. То и работното ми време не позволява нищо друго... Има няма 4 години влизам само, за да се убедя, че съм си добре и сама. И все се моля да срешна Принца. В един момент "той" се появи. Не можех да повярвам. Галантен прекрасен и много богат (поне така го раздава) таксита, ресторанти, мили думи и обещания... Повярвах като тинейджърка. Скоро след това ми поиска и голяма за мен сума на заем. Инсценира запор на фирмите си. Спешно трябвало да се плати на адвокатите... И аз като последен шаран му услужих.
След това се почна едно мотане, ама не днес утре, в други ден.. Още ги чакам. На всичко отгоре ме заплашва и унижава все едно Аз му дължа пари.... Щял да си удържи всяка похарчена по мен стотинка, защото аз виждаш ли съм се оказала голямо разочарование (това казано с много по груби думи)  Праща ми някакви изчисления все едно съм яла Омари и змиорки като английската кралица.. 😂
Знам момичета сама съм си виновна. Външният вид доста често много лъже.
 Пазете се от измамници и бъдете здрави!
Поздрави, Анелия.

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 22:14 от анелия георгиева

# 1
За съжаление, без договор нищо неможе да докажеш. Да ти е обица на ухото, за друг път.

# 2
На ръка ли му ги даде? Пазиш ли някакви записи от чата, смси? Следващия път като говорите по телефона, го запиши.
Не пречи да пуснеш една жалба в прокуратурата. И нищо да не стане, поне ще го привикват, разпитват, ще пише обяснения, ще види малко зор.

# 3
На ръка ли му ги даде? Пазиш ли някакви записи от чата, смси? Следващия път като говорите по телефона, го запиши.
Не пречи да пуснеш една жалба в прокуратурата. И нищо да не стане, поне ще го привикват, разпитват, ще пише обяснения, ще види малко зор.
Много благодаря.
Точно това ще направя.
Аз само чатове имам за съжаление.... Но наистина съм решила, че даже и да не си видя парите този човек ще се поизпоти. Всъщност можех да му дам и повече. Но на заем се дава толкова, колкото можеш да прежалиш.

# 4
  • София
Съжалявам, че си минала през това. Не се обвинявай, има наистина обиграни мъже, за които това е единственото препитание - да мамят невинни жени по сайтове. Подкрепям да пуснеш жалба в полицията, длъжни са да го привикат за обяснение поне. Май става в най-близкото РПУ, нямам опит, но и не е много сложно. Успех!

# 5
Договорът за заем е консенсуален и реален. Над 5000 лева се доказва с писмен документ. Но... идете при адвокат и му покажете чатове те. На колегата може да му хрумне нещо. Аз бих направила така: Жалба до Прокуратурата, дори е да остане на етап ДП, ще го привикват, ще пише обяснение. Оттам вече може да се ориентирате за версия в Съда.

# 6
  • Далечният изток
Къде го намерихте този? И друго - реално виждали ли сте се или всичко виртуално?
Жалба до прокуратура без колебания.

# 7
Все още не знам как се отговаря тук, моля да ми простите.
Благодаря ви за всички мили отговори и подкрепа. Благодарна съм ви vondoto и  storm76 за съветите. И най-вече съм ви благодарна, че никой до тук не ме нарече така както се наричам сама от няколко дни.
Бъдете здрави и щастливи!

# 8
Има мъже, за които това е професия. Изглеждат шик и много изтупани. Черпил те е с пари, получени от някоя друга, имало е червени лампи, но не си ги видяла. Ходила ли си у тях? Луксозно жилище може и да е под наем. Разкарва те с таксита. Ако имаше кола, нямше да те разкарва с таксита. Ако е богат , ще има и по-скъпа кола. И т.н и т.н.

# 9
  • София
Както винаги се научава по трудния начин! Мога да изпадна в детайли, но ще се огранича до следното: ако твърди, че е богат, но иска пари за нещо /каквото и да било/ от теб, значи смята твоите пари като част от така нареченото си богатство. Богатите нямат нужда да ти вземат парите - ако си богат и имаш затруднения, вероятно можеш да продадеш някакъв актив или имущество. Ако са запорирали личните ти активи, помогаш си с продажба на актив или компания на името на твой близък /редовна практика е да ползват роднините, за да укриват имущество с цел да си спестят разни там данъци/. Може и да имаш някоя банкова сметка не на твое име, но на твое разположение. Ако няма как да продадеш нищо /пълен запор/ и да намериш парите отнякъде, вземаш на заем от друг баровец с идеята после да му ги върнеш - ще ти услужи, ако нещата не са толкова зле, че да си с крак и половина на улицата. Все имаш някакви приятели в клуб "Надути сноби с голям портфейл и малка емпатия". Ако нищо от това не ти върши работа, или си най-тъпия човек, докопвал се някога до богатство, или просто си измамник. Обикновено е второто!

# 10
Съжалявам, че си минала през това. Не се обвинявай, има наистина обиграни мъже, за които това е единственото препитание - да мамят невинни жени по сайтове. Подкрепям да пуснеш жалба в полицията, длъжни са да го привикат за обяснение поне. Май става в най-близкото РПУ, нямам опит, но и не е много сложно. Успех!
Благодаря. Ще ви държа в течение.

# 11
  • Далечният изток
Е, хубаво де, тя го е разбрала вече...
По трудния начин, ама разбрала е.

# 12
Чатовете също могат да бъдат доказателство, не със силата на договор или разписка, но, да кажем, колкото лист хартия, на който сте описали нещата, но не сте се подписали.

# 13
  • Paris, France
А парите на ръка ли му ги даде или с банков превод? Ако е с банков превод, банката може да помогне.

Да, оплачи се обезателно! Поне ще го привикат. Също и остава следа ако продължи в тоя дух.

# 14
Къде го намерихте този? И друго - реално виждали ли сте се или всичко виртуално?
Жалба до прокуратура без колебания.

Здравейте.  "Принца" го намерих в сайта на Badoo. А иначе е редовен клиент на Хепи Виктория, София. Познава целият персонал и се перчи като цар.

Общи условия

Активация на акаунт