Къде в Бургас? (56)

  • 44 905
  • 787
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 099
Къде има ателие, в което сменят машинки на ципове /не целия цип/?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
На ул.Любен Каравелов-пресечка от Александровска,срещу бившата Валентина.Аз там смених преди година.Скоро не съм минавала оттам,но надявам се все още да я има тази кинкалерия.

# 17
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Къде има ателие, в което сменят машинки на ципове /не целия цип/?

На улицата на тоалетните, в магазинчето за шивашки материали /от ляво/ са ми сменяли само машинката.

# 18
  • Мнения: 5 992
А добър обущар в центъра или Лазур?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 492
А добър обущар в центъра или Лазур?
Много съм доволна от арменеца на гърба на Механото.

# 20
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Кожени якета къде поправят?

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Кожени якета къде поправят?
На Оборище, като вървиш от Кирил и Методий се пада в дясно.

# 22
  • Мнения: 3 099
"Изгрев", бл.53 - на партера има цех за поръчки и ремонт на кожени облекла, в дясната част на блока, като застанеш с гръб към улицата.

# 23
  • Мнения: 1 143
Моля, спешно!
Някъде да сте виждали часовници Akribos xxiv? В сайта на fashiondays ги гледам, но искам и на живо, ако има.

# 24
  • Мнения: 25
И аз съм им хвърлила око на тези часовници. Много добре изглеждат. Ще следя дали ги няма някъде в Бургас. Бих искала и аз да ги видя на живо.

# 25
  • Мнения: 1 143
Лошото е, че ми трябва скоро и сигурно ще поръчам от сайта и..надявам се да са сполучливи.

# 26
  • Мнения: 25
Препоръчайте магазин за пердета, по възможност в центъра. Благодаря!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Много съм доволна от магазин, който се намира зад БСУ, в уличката на Харна Пекарна , срещу бързото хранене.
Според картата е ул.Струма/пресечка на Шар планина/

Има и други в центъра - до Новата поща по бул.Стефан Стамболов/ не знам име, но има много голям избор/, в Лазур- по ул.Константин Величков, Томатекс ако не се лъжа.

# 28
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Препоръчайте магазин за пердета, по възможност в центъра. Благодаря!
На Гладстон и Пробуда.

# 29
  • Мнения: 834
Предстои ни да сменим входната врата на кооперацията и събираме оферти. Бихте ли споделили фирми от които сте доволни, какви са самите врати и ориентировъчни цени.

Общи условия

Активация на акаунт