Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 79

  • 91 298
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8 533
не е библейско това

ама аз така как да легна,боли ма главата ,повръща ми са и като я видя,всичко ми минава за 5 минути и после пак нова снимка ми трябва ,цял цикъл е Satisfied


друго нещо да ви запитам,като ветеранки в тази индустрия,че предишните им интимни сцени много постни,няма ли шанс да видим нещо малко по-разгърнато........аз последното от гейм ъф тронс бях свикнал така доста неща да покажат,то тука първия път зад едно перде,нищо,втория път едвам са допряха,то един пръстен падна и туй то,не разбираш ко е ставало после,те може и на театър да са ходили след това и до магазина,нищо като не показват,аз как да съм сигурен че нещо са е случило

# 106
  • Мнения: 9 540
Зависи от сериала, актьорите и екипа като цяло... ама лично аз тука повече от видяното не очаквам  Thinking Thinking

Дори нещо такова не можем да очакваме Whistling



https://www.youtube.com/watch?v=jGPFDlw8ix0

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 23:59 от tempestad

# 107
  • Мнения: 8 457
Ще ти се Тони по турските дизита няма такъв тип сцени а пък тип геим ъф тронс хептен няма  или поне аз от тия сериали дето съм ги гледала не е имало  hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaНай-много малко по дълго да се поцелуват ,но не много ,че да не започнат да мислят турските зрители  за кекс.Виж сцени с насили и сцени в които се бият жени има бол обаче красиви и романтични сцени неееее не може   smile3511
Темпи верно е народ луд колкото щеш има по земята  smile3521
За щастливия финал аз много се надявам да го имаме ,и мисля ,че Кузгун и Дила заслужават да са щастливи. Айде стига толкова драма малко купон да има и за тях ха ма ха  smile3521Обаче се надявам умерено щото ги знам сценаристите по турските дизита какво могат и как успяват да занулят за една секунда половината каст на сериала .

# 108
  • Мнения: 8 533

Тая детска къщичка зад тях и мен днес точно на тези мисли ме наведе  newsm78 newsm78 Колкото и да не ми се ще, щото ще е тотална разминавка със всичко, което видяхме от Кумру до момента, май наистина ни очаква щастлив финал  Whistling Whistling

чудя са,остана ли въобще някаква концепция тука Laughing всичко на паприкаш
 да така е и трейлъра за втори сезон внуши лошия край,и ко беше дила и кузгун значело смърт...то пак може да значи де ,ама не тяхната Laughing като гледам маса ти народ се е снимал на сватбата,начи е имало достатъчно и да  умрат и да останат,кой ще денси иначе

видели са че всичко мислено отива у киреча и са решили явно да зарадват верните фенове на кузгун и дила,които им търпяха всичките идиотщини...ако филма беше 30 епизода още..обзалагам се че щеше да е мн черен финал Laughing всичко ще е компенсация...но аз ще съм нащрек за гунито със сатъра по последно,може би защото винаги съм си мислел,че по тоя начин мойта жена може да ми види сметката,затова залагам на тоя вариант,ако ще се умира Rolling Eyes ..но след детските снимки едва ли

# 109
  • Мнения: 9 540
Най-много малко по дълго да се поцелуват ,но не много ,че да не започнат да мислят турските зрители  за кекс.Виж сцени с насили и сцени в които се бият жени има бол обаче красиви и романтични сцени неееее не може   smile3511

Повечето са така, да... ама има и изключения  Whistling Whistling Биркан и Бурджу са едно от тях  Twisted Evil Twisted Evil толкова целувки, ама от качествените, си имаха... и доооста сцени в леглото, някои от които наистина смели  hahaha hahaha hahaha



https://www.youtube.com/watch?v=G7PEJNSONLw


Обаче се надявам умерено щото ги знам сценаристите по турските дизита какво могат и как успяват да занулят за една секунда половината каст на сериала .

Последен пример ми е Чукур... Гьокхан аби още заспива с моите поздрави почти всяка вечер  Whistling Whistling Whistling

# 110
  • Мнения: 8 533
ей Дами,казвам ви кралици сте на обнадеждаването Laughing ,ми излъжете ме пък малко,да се понадявам 5 дена,все нещо щеше да е Laughing вие веднага всичките ми надежди убихте...: laughing: тежък живот ей...

отворих тези клипчета, като гледам на Бурджу не и пречи много ,че е омъжена и то туркиня,евала за професионализма и на мъжа и ,явно е много голям пич,за да не се притеснява тя да снима такива сцени,явно много опора и вяра и се има,хубаво да се види...ама да го ползват и тука този професионализъм...аръш едва ли ще откаже Laughing трябва да гребеш много вляво за да се дърпаш

# 111
  • Мнения: 8 457
А да да Темпи преди си имаше и доста добри целувки по сериалите ,но от както Ердоган ги стегна съседите и техния сем им следи дизитата под лупа вече все по-рядко има хубави целувки.Например сериалите които са за интернет платформи са по разкрепостени.Ей тия във Фи доста добре си се целуват например .Във филмите също се отпускат понякога ,но в общи линии не може да очаква в турски филм или сериал твърде много екшън от този тип.
Тони не съм много сигурна  но мисля ,че по това време още не е омъжена  Бурджу
 newsm78
От рождения ден на Баръш нещо новичко .
https://twitter.com/BAAFC1/status/1183119503166713861







# 112
  • Мнения: 9 540
Отворих тези клипчета, като гледам на Бурджу не и пречи много ,че е омъжена и то туркиня,евала за професионализма и на мъжа и ,явно е много голям пич,за да не се притеснява тя да снима такива сцени,явно много опора и вяра и се има,хубаво да се види...

Емре е и неин мениджър.. и обикновено, предполагам, е някъде наоколо, когато се снимат тези сцени  Whistling Whistling което още повече им прави чест и на Бурджу, и на партньора ѝ за всичко, което са заснели Peace Peace

Последно, че наистина не е по- темата, ама има доста хора, които не харесваха играта на Бурджу  Tired и на които не можах да обясня, че не е от актрисата, а от образа, който сценаристите са ѝ описали  ooooh! ooooh! Една по- различна и разчупена Бурджу с нейната луда Хюлия  Heart Eyes Heart Eyes



https://www.youtube.com/watch?v=Fk1hcLN8mNw


А да да Темпи преди си имаше и доста добри целувки по сериалите ,но от както Ердоган ги стегна съседите и техния сем им следи дизитата под лупа вече все по-рядко има хубави целувки.Например сериалите които са за интернет платформи са по разкрепостени.Ей тия във Фи доста добре си се целуват например .Във филмите също се отпискат понякога ,но в общи линии не може да очаква в турски филм или сериал твърде много екшън от този тип.

Отново пример е Чукур- страхотно начало, но СЕМ се намеси и след няколко глоби целувките рязко прекъснаха  ooooh! ooooh! ooooh!  Дори имаше сцена подигравка с това- Ямач опита да целуне Сена, но тя го спря и му посочи знака за камера на сградата до тях, поклащайки глава  hahaha hahaha hahaha

Сватба под дървото- още един знак за щастлив финал  Peace Peace







И още от сета







Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 00:22 от tempestad

# 113
  • Мнения: 8 533
Емре е и неин мениджър.. и обикновено, предполагам, е някъде наоколо, когато се снимат тези сцени  Whistling Whistling което още повече им прави чест и на Бурджу, и на партньора ѝ за всичко, което са заснели Peace Peace

Последно, че наистина не е по- темата, ама има доста хора, които не харесваха играта на Бурджу  Tired и на които не можах да обясня, че не е от актрисата, а от образа, който сценаристите са ѝ описали  ooooh! ooooh! Една по- различна и разчупена Бурджу с нейната луда Хюлия  Heart Eyes Heart Eyes


да особено на партньора и голяма чест прави...трудно е да действаш докато съпруга на въпросната те следи и с третото око даже:laughing:Smile

ооо аз съм много убедителен,само кажи кого трябва да убедя SmileSmile 20 минути ми трябват и ще е готово Laughing
ей така бягам от тия комедии ,ще ме накараш да го гледам,тук визията и не е толкова божествена като в  кузгун ,но сравнение с всичкото друго турчоля от женски произход пак няма еквивалент...еххх

# 114
  • Мнения: 9 540
По темата за съпруга- помня навремето колко разкази се изписаха за това как Кенан Доулу е наблюдавал сцените на Берен и Енгин по време на снимките на Фатмагюл  hahaha hahaha hahaha Макар 99% от всичко да беше фенски фантазии, имаше и няколко статии в комшийските вестници, посветени на същото  Whistling Whistling

не е толкова божествена като в  кузгун ,но сравнение с всичкото друго турчоля от женски произход пак няма еквивалент...еххх

Напротив, на мен в Песента Бурджу по ми хареса... по- естествена, по- нормално изглеждаща и доста по- добре я обличаха... лично мнение  Peace

# 115
  • Мнения: 8 533
Напротив, на мен в Песента Бурджу по ми хареса... по- естествена, по- нормално изглеждаща и доста по- добре я обличаха... лично мнение  Peace
нямах предвид дрехите или грима,тя в кузгун в 50% от сцените е без никакъв,точно така ми допада най-много,не харесвам толкова къси коси попринцип,това може да е изключение ще видим

# 116
  • Мнения: 8 457
Ох Темпи мерси за клипчето Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyТова с черната перука беше много добро  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyТая Хулия направо му изпи мозъка на Керим Joy Joy Joy Joy JoyОще от както бяха малки си го беше заплюла и така и си продължи да го юрка  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ама и той си го заслужи де ,че в някои моменти си беше голям пислик  smile3511
Аз тоя сериал го гледаха до около 10 серия и после го спрях ,че ми дойдоха твърде много интригите на всички ,но иначе хумора е  много готин  smile3521
Така като си започнала с тия клипчета може и да ме убедиш да го доизгледам  smile3521

Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 00:40 от Eny87

# 117
  • Мнения: 9 540
Така като си започнала с тия клипчета може и да ме убедиш да го доизгледам  smile3521

Аз го изгледах точно за две седмици  Crazy Crazy Стана ми интересно, когато започна Кузгун, защото не бях гледала нищо с Бурджу... и случайно ми попадна точно сцената, в която Хюлия псуваше Керим на измисления език.. и реших, че това ще е нейния проект... като заседнах, две седмици плътно с тях.. Хюлия ми стана любим образ, любовта им с Керим- пример за истинска такава, а приятелството им с Махир- доказателство какво точно е думата "приятел"  Peace Peace Peace
За хумора няма да отварям дума, че като почна и сега трудно се спирам- клип след клип изкарвам с часове да се хиля с тях  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 118
  • Мнения: 8 457
Темпи smile3521
Да сложа още малко снимки.Мисля ,че не се повтарят ,но ако е така ме извинете защото те днеска от Кузгуинския сет направо ни разглезиха като за последно и аз вече не знам кое е слагано и кое не.Да се порадваме сега защото след някой друг ден ще настане суша докато не дойде някой нов проект на Елчин и Баръш  smile3518



Тук Баръш бил с Мехмет -тоя май му беше стилист или нещо такова  newsm78



Ей го Мехмет от 2016г. как е изглеждал  smile3521Еми поне е намалил брадата  hahaha hahaha hahaha hahaha,а при Баръш  нещата са си супер както преди така и сега  smile3521




Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 01:22 от Eny87

# 119
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Гарванът 21. Епизод Трейлър - Финал - Бг Субтитри

Общи условия

Активация на акаунт