Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 79

  • 91 249
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 976
А, не, не, на Елка й занулиха героинята в "Сблъсък" сега и на Боре ли героят ще занулят?
 Не съм съгласна! Smile Кой ли ме пита?
Права е Дива като казва, че можеха да завършат историята в един сезон и толкова, но апетитът към печалбите изигра лоша шега на Япъмите. Със "Сблъсък" направиха добре - един сезон.
"Кузгун" вървеше с по-добър рейтинг и това ги увлече галиба. Аз така разсъждавам, ама сигурно не съм права и съм далеч от истината, но наверно от гледна точка на договора с телевизията за два сезона решиха да вкарат нови лица като "тежка артилерия" и окъкаха всичко. Жалко, много жалко. И от желание за печалби, май че стана загуба, която трябва да се спре, за да не се увеличи и....... финал на сезона.
Да им имам рейтингите и творческите екипи с пиари, които да изследват гледаемостта и желанията на зрителите.
Не очаквах, че Керем Чатай, който е доста опитен и вървежен  продуцент да повтаря грешки и да залитва в една и съща посока на констуиране на сериал.
Бърборя си от яд. Ще се успокоявам  при ДефОм по БТВ Лейди.

# 91
  • Мнения: 8 533
въъй,много деен трейлър ,гледам и не вярвам на ушите си,човек ще каже,че като за финал са го прайли Laughing
не разбирам много от булчинска мода,но и с първата рокля и с тази ,ми са дожени втори път,само тайно от мойта естествено Laughing ,че ша замина и аз с Кузгунчо накрая....  Rolling Eyes

Цитат
Права е Дива като казва, че можеха да завършат историята в един сезон и толкова, но апетитът към печалбите изигра лоша шега на Япъмите. Със "Сблъсък" направиха добре - един сезон.
точно това си мислех като стигнах до 16-ти епиизод....за какво им трябваше толкова кратък първи сезон и да залагат на един разтеглив евентуално дълъг втори сезон,направете си ги 30 епизода с предварително що годе премислен сюжет по отношение на основната линия... сключвате си такъв договор за точен брой серии и сте чук....американски ,английски ,италиански,испански сериали така правят,всичко е предвартилено уговорено,знаят се сериите,понякога е и снимано предварително,тука алтава работа,после да не е очудващо що хората не могат да ги приемат насериозно турските сериали, най-търпеливото си Аз изкарвам от себе си,ма пак повод не ми дават

на вас ще ви дам съветче,да се почерпите с концентратче хубаво и всичко ще ви е ток и жица, аз не мога ,че още много тежък махмурлук ма гони,но ще ми е по-леко ако знам,че някой пие и за мен Laughing

# 92
  • Мнения: 1 976
Тони, приех съвета ти и си налях едно питие, дано ти стане по-леко, брат!
Cocktail Champagne

# 93
  • Мнения: 8 533
Smile ай ся еб*си колко сватби ве Smile


Тони, приех съвета ти и си налях едно питие, дано ти стане по-леко, брат!
Cocktail Champagne
Дими,ти си човека,няма да забрая това добро дело Laughing наистина ми е по-леко така

# 94
  • Мнения: 9 540
Smile ай ся еб*си колко сватби ве Smile


Ми първо с големия брат, ама малкия ще се намеси и ще я откаже...
После с малкия брат, ама големия ще дойде да трепе малкия... пък братчедка им ще дойде да трепе булката...мафията ще се завърне, за да утрепе всички... и айде, финала готов  hahaha hahaha hahaha



# 95
  • Мнения: 8 533
много готини и двамата,обаче не мога да спра да се смея като се замисля,че във финалния епизод ще има 10 пъти повече събития отколкото последните 4 епизода,живи и здрави Laughing

присетих се че видях и гунито с един нож,ще бъде голям парадокс,кузгун да се спаси от всичкото мафия и накрая на сватбата оная като прасе да го заколи Laughing ма иножа беше бая наточен,цял сатър ся,да отдам заслуженото

# 96
  • Мнения: 9 540
Аз първо като видях фрага си помислих, че ще се самоубие тая лудата, ма идеята да се появи на сватбата с ножа май по- ми допада  Whistling Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil

# 97
  • Мнения: 8 533
Аз първо като видях фрага си помислих, че ще се самоубие тая лудата, ма идеята да се появи на сватбата с ножа май по- ми допада  Whistling Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil
не гунито, не е в тоз сериал да са самоубий а да скъса и последния нерв на драгия #Куздил фен,та нема да си иде,докато не изтрепе поне единия от двойката Smile туй е закон

# 98
  • Мнения: 9 540
Гости бол, младоженци йок... това явно ще е след посещението на братовчедите  hahaha hahaha hahaha

# 99
  • Мнения: 1 976
Фрагът с руски субтитри.


https://www.instagram.com/p/B3h3IZ1AKls/

# 100
  • Мнения: 9 540
Нещо за разведряване на атмосферата, което случайно ми попадна във фейса   Whistling Whistling Не е баш по темата, така че го слагам в спойлер  hahaha hahaha
Скрит текст:

# 101
  • Мнения: 8 441
Гости бол, младоженци йок... това явно ще е след посещението на братовчедите  hahaha hahaha hahaha



 hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaВикаш Темпи след братовчедите следва потоп  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaДобре сте го измислили финала с Тони ама айде да не чак толкова кърваво моля  smile3521Гюнешка ще се метне към Дила с ножа ,но Ферман ще я спре и двамата братовчеди ще станат на кълбета ,а леля Неше ще дойде да ги издърпа за ушите и да си ги прибере в къщи да им се кара дето я излагат пред хората  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
А тва ,че младоженците ги няма на сватбеното тържество емиииии те работа имат ,трябва да наваксват година време ,пък имат да изпълняват фенски мераци за поне 2 КузДил бебета  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaТа никво умиране само хубави работи ще се случат на финала . newsm17хади иншала  smile3521
Е неее Темпи тва в спойера ми докара сълзи от смях  hahaha hahaha hahaha hahahaОх запомнете сряда коя дата е ,че да не я споменаваме и ние всяка година кога Ферман е убил или айде нали сме позитивни кога е ранил  Кузгун . hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 23:37 от Eny87

# 102
  • Мнения: 8 533
това също е от днес а тези деца не са на някой амбициозен фен,който ги е набутал в ръцете на баръш за снимка,мини бъдещи актьори,едно черничко и едно русичко,може би ще да има ,скок във времето накрая,не зная,щастливия край по сериалите в днешно време мислех ,че само в неприличния жанр го има...ама да видим,да не би пък да ни изненадат Laughing

# 103
  • Мнения: 9 540
Още сватбарски снимки   Mr. Green Mr. Green

Рускините виждат два пръстена, очакват и предложение, освен сватба  Whistling











# 104
  • Мнения: 9 540
това също е от днес а тези деца не са на някой амбициозен фен,който ги е набутал в ръцете на баръш за снимка,мини бъдещи актьори,едно черничко и едно русичко,може би ще да има ,скок във времето накрая,не зная,щастливия край по сериалите в днешно време мислех ,че само в неприличния жанр го има...ама да видим,да не би пък да ни изненадат Laughing
Скрит текст:

Тая детска къщичка зад тях и мен днес точно на тези мисли ме наведе  newsm78 newsm78 Колкото и да не ми се ще, щото ще е тотална разминавка със всичко, което видяхме от Кумру до момента, май наистина ни очаква щастлив финал  Whistling Whistling



Е неее Темпи тва в спойера ми докара сълзи от смях  hahaha hahaha hahaha hahahaОх запомнете сряда коя дата е ,че да не я споменаваме и ние всяка година кога Ферман е убил или айде нали сме позитивни кога е ранил  Кузгун . hahaha hahaha hahaha hahaha

Ха, ще помним ние  hahaha hahaha има си достатъчно по-луди от нас, както виждаш, все ще се намери кой да ни подсети, когато трябва  Joy Joy Joy Joy

И Мехмед се включи със снимки на младоженеца  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт