Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 79

  • 91 153
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 973
Тук се намират всички преведени серии на руски.


https://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ2ay5jb20lM … rZXklM0QlNUUlN0M=

# 76
  • София
  • Мнения: 188
wavey wavey wavey
Най-накрая нещо което може да се смята за официално инфо.От Аксен/Кумру снимат финала.

https://twitter.com/kuzgun_bilgi/status/1182945285040934912

А аз съм ето така.



Ах,моя любим Корай!!!! И аз страдам много! 😭
Сега къде ще го виждам Баръш? Мъкааааа!!!! 🥺 🥺 🥺 🥺
От яд не съм гледала преведения епизод.Бясна съм!!И като си представя финала майко мила. Даже няма и да го гледам май. 🤫

# 77
  • Мнения: 8 533
Добър вечер,дами! Smile

ето че вече една по една излизат финални снимки в черни тоалети,по метода на изключване Дила тоя път са я остайли,решили са ,че и стигат толкова куршуми...трети път не ще има


да не ви травмирам,но това на 99,89% значи ,че другия главен герой най вероятно ще си оди...нали при Свети Петър или не знам как се казва тоя техния мюсюлманския...дето ги чака горе

във всичко друго може да търсим вина за ниския рейтинг,ма това с деколтетата не е сериозно
поначало като разбрах за тези рейтинги почнах да си мисля...че вината за рейтинга е и на Бурджу...щото повече дето гледат тия сериали са жени...естествено заради Баръш всякви сюжети ще изтърпиш,ама когато видиш на екран толкова красива жена и беличка,а ти ако си нали....вслучая на повечето туркини...нали да не го казвам ,че с моя ксъмет сигурно и такива четат ,а и няма да прозвучи добре ...ама...разбирате ме ...женската завист няма кой да я събори...ако беше някоя по как да е актриса с баръш...можеше рейтинга да е по-висок въпреки сюжета

# 78
  • София
  • Мнения: 188
Добър вечер,дами! Smile

ето че вече една по една излизат финални снимки в черни тоалети,по метода на изключване Дила тоя път са я остайли,решили са ,че и стигат толкова куршуми...трети път не ще има


да не ви травмирам,но това на 99,89% значи ,че другия главен герой най вероятно ще си оди...нали при Свети Петър или не знам как се казва тоя техния мюсюлманския...дето ги чака горе

във всичко друго може да търсим вина за ниския рейтинг,ма това с деколтетата не е сериозно
поначало като разбрах за тези рейтинги почнах да си мисля...че вината за рейтинга е и на Бурджу...щото повече дето гледат тия сериали са жени...естествено заради Баръш всякви сюжети ще изтърпиш,ама когато видиш на екран толкова красива жена и беличка,а ти ако си нали....вслучая на повечето туркини...нали да не го казвам ,че с моя ксъмет сигурно и такива четат ,а и няма да прозвучи добре ...ама...разбирате ме ...женската завист няма кой да я събори...ако беше някоя по как да е актриса с баръш...можеше рейтинга да е по-висок въпреки сюжета

Няма общо с облеклото.
Просто трябваше да ги съберат в началото и после да има нещо като разказ според мен.Феновете масово недоволстват от това.
Доколкото разбирам не се взима предвид масовата аудитория,а само турската по повод рейтинга.
Мен ме е яд,но...нямам думата. 😊
Ще си тъгувам за Баръш и така докато се появи пак на екран.
Разбирам те за Дила!!!😊

# 79
  • Мнения: 8 533

Доколкото разбирам не се взима предвид масовата аудитория,а само турската по повод рейтинга.

точно турските жени визирах ,не  международните фенки,проверих рейтинга дори на серии като там 9та 10та 11-та,които си бяха добри за двойката им,ако предположим,че това е причината,... и пак не е бил висок,а сериала тогава си го биваше меко казано,беше си супер,убеден съм аз...женската завист е висша сила Laughing не можеш да вървиш срещу това,бреме е да си толкова красива ,когато като цяло женската маса от народа ти нали не е.....

за последните епизоди е ясно,че яко бутат маслото...и няма друго извинение

# 80
  • Мнения: 8 414
Мдааа всички са в черно ,Баръш не се вижда newsm78.Доколкото разбрах вчера били последните му снимки  newsm78И мен започва все повече да ме обзема неприятното усещане ,че на края Кузгун ще даде фира  newsm45Дила получи два куршума ,доказвайки колко много обича Кузгун,Ферман и той получи един куршум доказвайки на свой ред ,че е готов даже и да умре за Дила.И остава само Кузгун да докаже и да покаже любовта си  smile3511Сякаш на него не му бяха достатъчни 20 години страдания  smile3511Все пак ми е останал една мънчика надежда за щастлив финал за Кузгун и Дила ,но и ще се подготвя за сряда с един пакет носни кърпички за всеки случай .
На феновете им се иска това да са децата на Кузгун и Дила  smile3521Аз няма да искам чак толкова много ,просто те двамата да са на финалните кадри ,но не като спомен на Дила ами съвсем реални да са си  txtloves



За ниския рейтинг не знам може би си прав Тони newsm78Но мисля и че това че Кузгун и Дила не бяха заедно ,че вкараха Ферман точно със тази сюжетна линия спомогна страшно много за слабите резултати.
Докараха ни и Али Билгин и Онур С уж да ни повишели рейтинга newsm78сякаш бяхме толкова зле първия сезон ,че да са ни необходими спасители .Просто трябваше сценаристите да заложат на Кузгун и   Дила ,да са заедно срещу Ферман и мисля ,че по щеше да се получат нещата.
Но каквото и да се говори всичко вече свърши така че дано поне финала да е щастлив ,но като ги знам какви финали обикновено правят по турските дизита нямам много надежда. smile3518Но въпреки това хайде дано  newsm17 Heart

https://twitter.com/Isabel84168057/status/1182229433693982721

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 19:33 от Eny87

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 305
Така е, Ени. Мисля, че прекалено много време отделиха на Ферман. Хората гледат "Кузгун", не "Ферман". Това е за мен основната грешка. Нека върши "тъмни дела", нека греши, но да бяхме гледали Кузгун. И Дила. Всичко друго е в границите на турските сериали. Жалко, че не им дойде идеята да съживят Бехрам за едно финално пата-кюта. Да помогне на внука.

# 82
  • Мнения: 1 973
Код:
Скрит текст:
Мдааа всички са в черно ,Баръш не се вижда newsm78.Доколкото разбрах вчера били последните му снимки  newsm78И мен започва все повече да ме обзема неприятното усещане ,че на края Кузгун ще даде фира  newsm45Дила получи два куршума ,доказвайки колко много обича Кузгун,Ферман и той получи един куршум доказвайки на свой ред ,че е готов даже и да умре за Дила.И остава само Кузгун да докаже и да покаже любовта си  smile3511Сякаш на него не му бяха достатъчни 20 години страдания  smile3511Все пак ми е останал една мънчика надежда за щастлив финал за Кузгун и Дила ,но и ще се подготвя за сряда с един пакет носни кърпички за всеки случай .
На феновете им се иска това да са децата на Кузгун и Дила  smile3521Аз няма да искам чак толкова много ,просто те двамата да са на финалните кадри ,но не като спомен на Дила ами съвсем реални да са си  txtloves



За ниския рейтинг не знам може би си прав Тони newsm78Но мисля и че това че Кузгун и Дила не бяха заедно ,че вкараха Ферман точно със тази сюжетна линия спомогна страшно много за слабите резултати.
Докараха ни и Али Билгин и Онур С уж да ни повишели рейтинга newsm78сякаш бяхме толкова зле първия сезон ,че да са ни необходими спасители .Просто трябваше сценаристите да заложат на Кузгун и   Дила ,да са заедно срещу Ферман и мисля ,че по щеше да се получат нещата
.
Но каквото и да се говори всичко вече свърши така че дано поне финала да е щастлив ,но като ги знам какви финали обикновено правят по турските дизита нямам много надежда. smile3518Но въпреки това хайде дано  newsm17 Heart

https://twitter.com/Isabel84168057/status/1182229433693982721



Ени, и аз така мисля. След като съживиха Дила трябваше повече време между Кузгун и Дила.
Образът на Ферман беше заложен още в първи сезон загадъчно, което водеше до разгъването му през този сезон, но чак пък толкова ,както го направиха, просто си прикалиха. Дали трябваше да дадат повече екранно време на новите попълнения? Не знам, но се сбърка нещо.
Василева, радвам се, че и ти мислиш така. И ще е хубаво да съживят Бехрам, че да ги видим Ферман, Али и т.н.

Тони, не считам, че в туркините има завист към красивите актриси, напротив те се стараят да им подражават и да приличат на тях. В реала това за завистта важи не само в Турция, а по целия глобус, щом има жени, и т.н., при мъжете пък има  войнат, все съперничества от всякакво естество да искаш. Joy
Извадките за рейтинга са от много малко бройки семейства, на фона на голямата аудитория зрители.

# 83
  • София
  • Мнения: 188
Така е, Ени. Мисля, че прекалено много време отделиха на Ферман. Хората гледат "Кузгун", не "Ферман". Това е за мен основната грешка. Нека върши "тъмни дела", нека греши, но да бяхме гледали Кузгун. И Дила. Всичко друго е в границите на турските сериали. Жалко, че не им дойде идеята да съживят Бехрам за едно финално пата-кюта. Да помогне на внука.
Не е късно за Бехрам. 😂 😂 😂
Само той ще липсва 😅

# 84
  • Мнения: 8 414
Ох ето го финалния фрагман.
Скрит текст:

Много красиви Кузгун и Дила като за последно . smile3518Защо трябваше да ни я спират тая красота бе  newsm45и защо сценаристите не се погрижиха да я гледаме още от началото на 2 сезон  smile3518 smile3511



Първата булчинска рокля на Дила беше много по красива.За фалшив брак с уж нелюбим човек изглеждаше като кукла ,а сега за брак с уж човек ,който я прави щастлива изглежда толкова тъжна  smile3518Но  сватбата няма да се състои след като Кузгун е дошъл тъй че сватбената рокля няма значение. smile3534

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 20:31 от Eny87

# 85
  • Мнения: 9 540
Финалния фрагман....



https://youtu.be/p8oLDexPKMY

# 86
  • София
  • Мнения: 188
Ох ето го финалния фрагман.
Скрит текст:

Много красиви Кузгун и Дила като за последно . smile3518Защо трябваше да ни я спират тая красота бе  newsm45и защо сценаристите не се погрижиха да я гледаме още от началото на 2 сезон  smile3518 smile3511



Първата булчинска рокля на Дила беше много по красива.За фалшив брак с уж нелюбим човек изглеждаше като кукла ,а сега за брак с уж човек ,който я прави щастлива изглежда толкова тъжна  smile3518Но  сватбата няма да се състои след като Кузгун е дошъл тъй че сватбената рокля няма значение. smile3534


Гюнеш с ножа ще я нареже. 😂
Моя сценарий с добър край:Гюнеш намушква Дила .Кузгун я хваща да я метне от терасата Ферман стреля по Кузгун,но се спъва и си удря главата в някой ръб.И така Дила и Кузгун са ранени и са в болница, но после се оправят и всичко е наред.🤣 За това са в черно всички защото тя тая сватба е като погребение.Само Мериам може да друсне един гюбек с мисълта,че се отърва от Дила.
Оф, искам още серии!!!!И само хубави епизоди. 🥰

# 87
  • AMS
  • Мнения: 6 421

Привет, привет!!!
Благодаря за споделеното!!!
Изгледах с рус. превод епизод 20.
Една от подругите написала –
"Все по-объркано става, но ми е интересно."
Хареса ми. Хареса ми, защото искам да свърши.
Ами радвам се, че ще има финал още в следващия епизод,
защото към финала тръгнаха още с последната серия на първи сезон.
Ако бяха започнали по-рано, всичко щеше да е на мястото си с един сезон и толкова.
Една-две серии още им трябваха, за да завършат
и за толкова малко нямаше да я съживяват Дила.
Нямаше да е необходим за втори сезон нито супервайзер, нито Онур, като Ферман,
за се обяснява какво е искал да каже автора,
Кудрет щеше да е жива и полицията нямаше да е извън играта, 
сценарият нямаше да се пренаписва, според зависи, и ...
А те започнаха с нагласата, че ще имат цял втори сезон, но ...
Последните серии се мъчат с ретроспекции
да поднесат сдъвкано на зрителя историята,
но пак има недоволни и неразбрали.
Тоалетите на жените в сериала, и не само в това дизи,
са еднакво неподходящи за ежедневието.
Ами дизи е това. Пише се, пренаписва се, снима се,
докъдето стигнат парите от рекламодателите.
В такива ситуации са готови, за нула време да завършат.
За това им беше и  супервайзера, за да не остане в нищото дизито.
Подготвила съм се за кофти финал още в началото.
Нали знаете, Конфуций какво казва  за отмъщението.
Баръш тъкмо се разигра и ... а на Бурджу не ѝ е за пръв път за съжаление.
Бях сложила в гиф  линк с откъс от интервю с двамата -
бързи въпроси и отговори за  HELLO.
Това е в началото и има доста подсказки за финала.
Кликнете върху гифа, за да ги чуете >>>



За разведряване на обстановката
и за почитателите на Бурджу от предишни проекти >>>


# 88
  • София
  • Мнения: 188
Не разбирам много от рейтинги,но така като гледам с малки отклонения е бил почти на едно ниво.Та ,защо трябва да го спрат.Ще се изям от яд. 🙄


# 89
  • Мнения: 8 414
Така е Дива екипа си се беше подготвил за цял сезон и затова си започнаха историята така яваш яваш.Със сигурност сценаристите щяха да съберат Кузгун и Дила по някое време ,защото нито Ферман може да продължава безкрайно дълго с манипулациите ,нито да си задържа желанието да унищожи Кузгун .Но драгите зрители явно не обичат такова разтакване на историята ,а повечето фенове си искаха Кузгун и Дила заедно и затова мисля ,че се получи този срив в рейтинга.
Както и да е вече няма смисъл да го мислим финала е в сряда ,а след това целия екип ще поеме по пътя си ,а ние ще чакаме новите проекти на Баръш и Бурджу и те така.
Дива мерси за гифчетата  bouquetнамислила съм като свърши "Кузгун" и като ми мине или еуфорията от хубавия финал или мъката от лошия финал да изгледам този мини сериал на Бурджу.
Да споделя още нещо по фрага.Ферман ще научи ,че Джебеджи са му роднини и май не е много ,много доволен. newsm78Ще го видим какво ще направи след това ,но братовчедката Гюнеш с ножа горе долу е ясна за разлика от него ,че ще се опита да убие някой предполагам.
А такаааа  txtloves smile3521



Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 21:47 от Eny87

Общи условия

Активация на акаунт