Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 79

  • 91 146
  • 748
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 8 533
Добър дйен! Wink

Тони Нелито(Неслихан Атагюл) не е играла с Биркан Соколу(Керим от Песента)обаче доколкото си спомням съпруга и е играл с него в един сериал така че може би се познават по тази линия  smile3521

Ох Махир и Хюлиа  са големи свежари и сладури  smile3521Кзкъв поздрав имат двамата  hahaha hahaha hahaha hahaha





то щях да са изненадам ,ако и с нея е играл Mr. Green ...както казва във филма Махир за героя му....късметлийско прасИ  Mr. Green

такъв поздрав имахме гимназията,почти идентичен само че със завъртане преди прегръдка hahaha
страшен тандем са,тя на срещите си с него,всеки път маскирана,я се завие с някой шал и тури цайсата,като бос на мафията ,я сложи някоя перука за разнообразие,Femme fatale от глава до пети,той и без това  все облечен като мафиот от 90-те...все едно операция на ЦРУ подготвят Mr. Green съсипват ме hahaha

притеснявах се да я гледам в комедийни сцени,да не си разваля мнението за професионалните и качества,може би съм го писал,не помня вече,но за мен това е най-трудния жанр,най-лесно се преиграва,особено след като гледах нейния филм римейк на най-добрия ми приятел с джулия робъртс...там не беше най-доброто Mr. Green меко казано...но тука и аз вдигнах ръце... 33uu обяснявам си го с това,че може би,много си е харесвала героинята и се е изцедила на макс ,за да я пресъздаде от до,а то даже това не е комедия...има и много драма...бе въобще нейната христина/хюлия е много благодатен образ и Бурджу се е възползвала максимално,тази роля е нейната,минава ми с малко пред Дила,твърде многопластова...но след 13 епизода още твърдя ,че няма химия между тия двамата, че да я сравня с Дила и Кузгун въобще Mr. Green в този ред на мисли смятам,че баръш доста си разпалва партньорките hahaha пали им фитилите наред hahaha уважавам го за което,талант един път hahaha рошавия имам чувството,че хич не може да и въздейства,там се усеща малко ,че тя се насилва леко Mr. Green
бе въобще стяга ма яката като ги гледам Mr. Green


съвсем сериозно,срам не срам,взе да ми харесва тоя филм, бурджу,актьора, който играе махир, и баштаткото на фамилията изнасят филма на гръб и то повече от успешно, зарибил съм се,даже усвоявам някои навици,онзи ден бях решил да пробвам нещо ново ,нестандартно  Mr. Green и като се прибрах вкъщи се събувам и казах на жената,че е нейно задължение да ми поднесе чехлите до вратата,тя се закани ,че ако ми ги поднесе ,тряя да  ми ги завре на едно не много светло място и да ми спре интернета...не настоявах ,че интернета ми трябва и за работа ,а и мястото си пазя неопетнено Mr. Green ма на какво прилича това,никакъв респект и страхопочитание като туркините пред мъжете си...вярно почнах да си мисля защо 33uu ,от добротата си патя,толкова добра душичка съм ,за съжаление тцтц тц клетник цял живот Mr. Green

и за финал ,нещо найс  Wink


# 391
  • Мнения: 9 540
Аз да предложа нещо- искате ли да направя отделна тема за Песента, че доста хора сте се зарибили, и там да си я обсъждаме... Аз нямам проблем и тук, ама да не досадим на хората, които не я следят Thinking Thinking

# 392
  • Мнения: 11 984
Джанъм, тази песен дето сте я запяли с Бурджу и не знам си кой още има ли превод и кажи с две думи за какво иде реч newsm78

# 393
  • Мнения: 8 533
Аз да предложа нещо- искате ли да направя отделна тема за Песента, че доста хора сте се зарибили, и там да си я обсъждаме... Аз нямам проблем и тук, ама да не досадим на хората, които не я следят Thinking Thinking
както го прецениш, нямам проблем с трансферите,ама не може ли и да е и за гарвана,ако не е нахално:laughing: ..много....

той и гарвана си няма  собствена тема,което е жалко за такъв хуубав филм...с помощ ви бях открил...
както го направиш ,но няма да се разпокъсвам на две теми...една е предостатъчна

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 16:47 от tonivas82

# 394
  • Мнения: 9 540
Джанъм, тази песен дето сте я запяли с Бурджу и не знам си кой още има ли превод и кажи с две думи за какво иде реч newsm78

Мисля че до половината имаше бг превод Thinking и после на руски...

Хюлия /Бурджу/ си харесва от малка Керим /Биркан/ и се заклева да се омъжи за него. Той е син на богати, тя е израснала на село с баща пияница, болна майка и по- голяма сестра, опитваща се да я предпази от всички и всичко... Но Хюлия е дявол, буквално - като дете побъркваше селото, като голяма - Керим и всички останали Mr. Green
Като порастват тя все пак постига целта си- жени се за Керим... Но веднага след церемонията той я изоставя и заминава за Германия, където учи и работи, оставяйки ѝ писмо и пари... Но вместо да се предаде, Хюлия се настанява в дома на родителите му, обяснявайки, че той е заминал без нея, защото паспорта ѝ е изгубен/невалиден, не помня вече... Свекър ѝ урежда нещата и тя заминава при Керим, но там открива, че той си има приятелка... Която е бременна и няма идея за това, че той се е оженил...

И товарни е само началото...

# 395
  • Мнения: 8 414
Джанъм, тази песен дето сте я запяли с Бурджу и не знам си кой още има ли превод и кажи с две думи за какво иде реч newsm78

Славена до 31 серия има бг превод ,а от там до финала ,който е май 57 серия има на руски.
Темпи както ти прецениш за друга тема за Песента ,но ние не сме чак толкова много обсъждащите сериала  и не го обсъждаме  много често така че не знам дали има смисъл от отделна тема  newsm78Но все пак както ти прецениш.



https://youtu.be/gjbMBt37_yU

# 396
  • Мнения: 5 442
Според мен няма нужда от отделна тема за Песента. Гледаме с различна динамика сериите и няма как да ни е синхронен коментарът. Ако ни изтърпите тук- от време навреме ще споделяме по някоя мисъл.

# 397
  • Мнения: 9 540
Аз имах предвид точно ако искате по- подробно да я обсъждаме  Peace иначе проблем няма, и тука може спокойно да си я споменаваме най- редовно  Mr. Green щото то скоро не виждам да се очертава друга интересна тема  Whistling Whistling

# 398
  • Мнения: 8 533
Аз имах предвид точно ако искате по- подробно да я обсъждаме  Peace иначе проблем няма, и тука може спокойно да си я споменаваме най- редовно  Mr. Green щото то скоро не виждам да се очертава друга интересна тема  Whistling Whistling
каквото реши патрона 33uu...аз съм пеленаче тука,нямам думата hahaha

от моя гледна точка ,ако си представя,че съм свикнал да си коментирам любим филм,любим артист или артисти и изведнъж почнат да се обсъждат други неща все повече и повече,не би ми било много приятно,като свидетел на разпит съм,винаги си казвам истината,но това съм аз де ,всеизвестен самовлюбен егоист съм ....в тежка форма  Mr. Green
ма на вас ако не ви пречи,няма проблеми ...не знам доколко ви се занимава с нови теми..мисълта ми беше само,че няма да одя като цветарка тук за едното, там за другото...на мен ми стига ,всичко интересно да е на едно място сбитичко пък тук или другаде няма значение  Wink както го измъдрите

лека и успешна седмица!

# 399
  • Мнения: 9 540
Елчин и кюпек  Heart Eyes Heart Eyes



Нова/стара  Whistling



И Ферит- как само му ходи да играе лудия лош  Crazy Crazy

# 400
  • Мнения: 8 414
wavey wavey wavey
Темпи мерси за снимките .Ферит с каква ризка са го обзавели в Чукур самооооо hahahaА той там ролята му на някой важен лош ли е или ще го занулят на бързо  newsm78
От мен малко красоти .







https://youtu.be/Hq2PfFYWS7Q

# 401
  • Мнения: 9 540
wavey wavey wavey
Темпи мерси за снимките .Ферит с каква ризка са го обзавели в Чукур самооооо hahahaА той там ролята му на някой важен лош ли е или ще го занулят на бързо  newsm78

Още не е много ясно.. бил е чирак на един от тяхните навремето, после го е предал... сега укриваше един, дето Кочовалъ го търсеха... на финала уж целуна ръка на Джумали, обещавайки вече да е с тях и да им помага... щото другия вариант беше да го изпекат върху любимия му мангал/барбекю... така че очаквам поредното му предателство и до серия две наистина да го затрият  Whistling hahaha Mr. Green

# 402
  • Мнения: 9 540
Някой се сети, че има и тренировки Whistling



Скрит текст:






https://vk.com/video-174276840_456241592?list=19b04f33dcdd400529 … -174276840_122749


Нещо ново, нещо старо... сега ни трябва нещо синьо и нещо назаем  Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 22:50 от tempestad

# 403
  • Мнения: 8 414
 Hug Hug Hug
Темпи мерси за инфото. bouquet
На 7 ноември "Кузгун" започва в Грузия. smile3521

https://twitter.com/sdenizkizi/status/1191702326567985153

Клипче с готината Бурджу  smile3521

https://twitter.com/Sinemze31834260/status/1191831387235438592

Бурджу и племенницата и  smile3521




# 404
  • Мнения: 8 533
Добър ден,Дами!

доста ми беше ангажирано тия дни,но не съм спирал с песента,къде по диагонал къде по-детайлно...
 ..абе най вече по диагонал hahaha ....понеже най мразя да ми са реве на главата Mr. Green чувствам са в неестествената си среда сред плачещи хора,жени особено..като риба на сухо....то не свършва бе...не се изредиха...една риве щот я вкарали в панделата...следващата,щото си продала детето,следващата щото мъжа и иска развод,следващата щото брат и порязал врата,следващата щот и отвлекли детето,как можи за всичко да са риве в тоя живот и то поне да бяха с малко брейкове,почивки...ма не 5 минути реве едната,викам си свърши слава тебе боже господи, ама неее Mr. Green ...айди почва следващата...и така вече като се изредят за горе долу половин час,вкарват за разнообразие някоя вълшебна драматична песен за турската ранима душа и после на ново почват да реват по ред на номерата...има некои епизоди ви казвам като си влязат във фазата е страшно Mr. Green сега е такъв период, 13-14 епизоди,ще кажеш че всичките героини от каста заедно си карат...цикличността Mr. Green Mr. Green  ...иначе не е нормално...,по едно и също време да изкрейзват ,съпричастен съм към всеобщата мъка доколкот са може, ма то не се издържа ...мен още малко ша ма приемат в някой католически орден на милосърдните сестри ,членска карта ша си вадя...ко е туй нещо Mr. Green


и докато съм споменал драматичните им музики да си досподеля мъката...,постоянно ма изнасилват да им ги слушам, напрягам са и обикновено ги превъртам,обаче има една песничка, която до някаква степен ...абе почти не ме дразни турския Mr. Green, защото  гласа на певицата е толкова лиричен,действа ми успокояващо ,даже и ма  приспива леко и вече като я пуснаха за 3-4 път си включих приложението Shazam да видя коя е тая певица
 аз да си търся турски песни със shazama е голямо ново двайсет за мен Mr. Green,голяма крачка в моето музикално развитие - a big step Mr. Green ,ставам фен..или така поне си казах Mr. Green ...преди да намеря парчето Mr. Green

и какво ми излезе...
Скрит текст:
ей с мокър парцал ,все едно ма изпраскаха отгоре,тва пък въобще не го очаквах...чак толкова ли...

всички пътища все към една и съща задънена улица ма водят,вече ме е страх gps -а като си включа накъде ще ме упъти,затова и не го ползвам Mr. Green ...сериозно съм са притеснил....то кое е по-лошо и аз вече не зная....да си мисля,че съм станал любител на турската музика...или че толкова ми въздейства гласа на Бурджу без да знам и че е нейния...на този етап бих предпочел първото май,мани го резила Mr. Green ,ама второто е тежко теглило....накрая и аз ша ревна,то е заразно...тей пак си изписах болката,по-добре е да не го трупам в себе си Crossing Arms

тя пък и Бурджу нали не можеше да пее,поне имаше такава сцена в гарвана...откъде това сега...или фалшивото пеене е било само за образа на дила newsm78 обърках са вечи съвсем

 понеже добре попивам в прогреса на турското кино...една част от интервю на Бурджу след песента на моя трагичен живот...не съм го виждал тук..затова ..ще го скрия,че не знам колко ва интирисува,та дан си насилвам късмета Mr. Green
превода съм го правил от френски ,нищо че оригинала е на турски ..абе мазаляк...надявам се да не е като развален телефон
Скрит текст:


След "Песента на живота" изглежда така сякаш много ви пасват интригантските роли?
Това беше роля ,която наистина чувствах,когато прочетох историята,реших ,че е идеална за мен.Доскоро сякаш блондинките ,жените със сини,зелени очи, заемаха роли предимно на втората ,лошата жена,тази която върти интригите. (откадя накадя,бе Mr. Green)
Винаги съм била против това мислене.Само защото сме руси ли да не играем добрата?!Вече лека полека и блондинките започват главни роли.Може би факта ,че сме руси,ни кара да не изглеждаме толкова невинни,но смятам,че бавно мога да срутя тези предразсъдаци(начи мисълта и тече като ток hahaha hahaha ,иб*си славата worldwide,слава богу че при мъжете го няма тоя предразсъдък,няма значение,че си блондин защото според жените ,никой мъж не е невинен hahaha за колежките блондинки е кофти... да hahaha )

По сериалите хората са по-съпричастни със героини играещи жертви.Ти подбираш винаги  силни характери,защо?
Според мен вече всички искат да виждат силни жени.Публиката иска да вижда главни героини,които не са потиснати и могат да овладеят със самочувствие всяка трудна ситуация ,която им се изпречи на пътя....хората искат да гледат  вече как и жената може да наложи мнението си

тоест каквито и предложения да завалят към теб,ти винаги избираш героиня със силен характер?

Разбира се."Жертвата" има ограничени емоции и настроения, които можеш да покажеш като актриса.Чрез борбената героиня имаш много по-широк спектър от емоции,които да демонстрираш

Сериалите,които се правят на интернет платформи,стават все по популярни и у нас,със сигурност имаш предложения?
Интернет е платформа,която вълнува всички актьори ,нормално е ,но очакванията ми към тази дигитална платфома са да се обръща повече внимание на историята,която се пресъздава,това да се коментира,а не всичко да е съсредоточено въху това,но тя е туркиня как снима толкова еротични сцени и така нататък,може би защото нивото на цензура е много различно от това по нашите сериали и бързо започват да се сипят жлъчните коментари

Трябва ли играта ви да си има лимит?
Когато застана пред камера,забравям коя е Бурджу,в крайна сметка трябва да си свърша работата.Сега не мога да кажа"Всичко ще направя",но когато повярвам в даден сценарий и ми хареса , не си поставям определени лимити,все пак работата ни вече се гледа и далеч извън Турция.
разделям ,това което се случва пред и зад камера,в личния си живот съм по-консервативна,но когато си актриса трябва да се опитваш да играеш ролите си възможно най-правдоподобно  и по правилния начин ( само тей бейби..това е,подкрепям,давай само по правилния начин bowuu bowuu)

Когато получите сценарият , искате ли мнението на мъжа си?
Това е само мое решение. Никой не ми се меси. Но и Емре много ми помага .Харесвам неговите идеи и често изслушвам неговото мнение.( и той под чехъл клетия Mr. Green)

Съпругът ви изглежда много спокоен човек.У вас кой започва споровете?

Емре никога не започва караниците,винаги аз ги инициирам...–(има си хас..щях да са изнинадам) това е заложено в женската ни природа,но пък при най-малкия проблем ,който създам и той не остава по назад,караме се, разбира се.Преди години ходех на психолог заради бившо гадже (eй сега тука вечи малко са уплаших и аз Mr. Green Mr. Green ) ,разказвах на жената,ние не се караме а тя ми каза..Бурджу,това ,че не се карате не значи ,че имате много здравословна връзка...точно това и разбрах после от отношенията си с Емре,с умерени скандали от време на време вкарваме нашите отношения в нормален и спокоен ритъм

ново стори от стилистката и...и Бруджу го е споделила
легенди hahaha


колкото до кузгун в грузия...ей тука не знам..грузия бяха православна държава нали newsm78 абе ако са поне наполовина разпасани колкото северните си съседи,всичко ще излъчат каквото е имало,откъде да търся грузинка сега Mr. Green ....ох само такава ми липсваше,може би като започне на техния език ще се пръкнат нови фенове в международната ни група,ще видим,ако се появи такава ще създам контакти,но засега ,няма

Общи условия

Активация на акаунт