Пътят на честта - Тема 3

  • 29 717
  • 753
  •   2
Отговори
# 570
  • Мнения: 31 184
И аз мисля, че Симона ще пострада от Митко.

# 571
  • Мнения: 87
На мен пък ми се видя,че и дойде пауара на Симончето и му нацепи канчето.Надявам се да е така,че вече ми писна от безхарактерни герои,жертви. На мен ми е интересно Начката като отиде в София и Керито сиг ще се е изнесла вече. А то май ще има и целувка между Кера и Къдравелко оранжавата коса. Или греша? Нещо такова ми се видя вчера.

# 572
  • Мнения: X
Не може Симона да пострада от МитЮ, защото Бонка ще го смачка от бой.
 Калоян ще завие мениджърката ш ще й се скара, по лицето му познах.

# 573
  • Мнения: 317
На мен пък ми се видя,че и дойде пауара на Симончето и му нацепи канчето.Надявам се да е така,че вече ми писна от безхарактерни герои,жертви. На мен ми е интересно Начката като отиде в София и Керито сиг ще се е изнесла вече. А то май ще има и целувка между Кера и Къдравелко оранжавата коса. Или греша? Нещо такова ми се видя вчера.
Ще , ще . Ама то тяхното е като Стела и Калоян . Кукуто малко й се натиска

# 574
  • Мнения: 366
Може Бонка да влезе и да я спаси Симончето. Дано да не пострада милата, симпатична ми е.

# 575
  • Мнения: 87
Ооо да, и там ще бере ядове Керито.

# 576
  • Мнения: 669
Бозата става все по -блудкава.Мария и мьжьт й 92г имат на масата в кухнята машина за броене на пари,Калоян сьс шапката ли прави секс 😂?Жаки егати грозните приятелки извади,ама сигурно това е за да блесне тя колко красива и начетена е.Кера не ми се коментира-само в тези парцалки се явява на работа,но поне вече не троши чаши и не се пари на кафе машината.Обаче за една седмица добри пари изкара,няколко хилядарки поне,да плати наем и един гаранция,та и пералня да купи.А с Люлю явно в днешния епизод ще се наливат ,пропуснаха два дни 😂Мелачката Стела явно е смьртно влюбена в Кало,горката .Киро най накрая се раздвижи и като образ и като реплики.Днешния епизод ще бъде екшън явно,с шамари .

Люлюту нали и каза,че довечера ще го полеят... с вину,като разбра,че е подписала договор, и ключ и дали, и капаро платила.Ма то капаро не е цялата цена,ами някаква сума пари,и ако се откаже от сделката капарото не се връща

# 577
  • Мнения: 669
Къде мога да гледам промото?


 дебни го в нова тв в рекламите, даже и в новаплей го няма

# 578
  • Мнения: 669
Не може Симона да пострада от МитЮ, защото Бонка ще го смачка от бой.
 Калоян ще завие мениджърката ш ще й се скара, по лицето му познах.

може тоя шамар да го освести,щот предполагам,че веднага след него, тя ще му каже ,че е бременна ,и те така,те

# 579
  • Мнения: 696
Плачков беше голямата надежда на плевенския театър, не знам какво му става. Или М. Попова го бие или може да играе само Левски. Усещането за въстание е у всяка негова реплика. “Кажи ми, сестро, де е Жаклин? Де е и мойта вярна дружина!”

# 580
  • Мнения: 422
Може пък пияндето Митю да хареса Симона с характер. Тя да го бие-той да се влюби отново в нея. И тогава ще стане шоу- властна Симона с подкрепата на Бонка!!!
Ама от къде толкоз въображение у Фучеджиева...

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Аз също си мисля, че на Митето точно такъв шамар му трябва, че да се осъзнае малко, съвсем е изгубил връзка с реалността. Ама това при положение, че се развиват естествено и логично героите, което в сериала не се случва, всичко е изсмукано не знам откъде... Има проблясъци, ама много рядко. Примерно точно в образа на Митето - явно брат му винаги е бил по-обичаният и толерираният син и той е травмиран от това, това го е озлобило, което е нормално, ама за някои негови постъпки няма логични обяснения.

# 582
  • Мнения: 19 485
.....като например да налита на безличната си снаха, току що овдовяла и с детенце.
Плачков започва да се дъни непрекъснато, всяка една негова реплика е като на рецитал послучай годишнина от Априлското въстание. Че и го стегнали стилистите в едно елеченце под сакото, прилича на пингвин. Как са завършвали тия хора НАТФИЗ, за мен е загадка.

# 583
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 689
Как се намира и наема толкова бързо жилище в София Simple Smile И кога Керка спечели толкова пари? За да наемеш прилично жилище, като това, трябват около 3000 лв по груби сметки, които се дават наведнъж. А тя нали тръгна без пари уж. Обикновено искат вече депозит в размер на 2 наема за добре обзаведено жилище с техника + текущия наем + комисиона за брокера,който е 50% от наема обикновено, може и повече, според зависи. А то пералнята и проблем. Има перални в олх почти за без пари, а то едно тюхкане...

# 584
  • Мнения: 11
Според мен Симона ще пострада довечера от Митко! Почти съм сигурна!

Общи условия

Активация на акаунт