Очакват ли от вас мъжете ви да вършите всичко вкъщи?

  • 6 685
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 534
ох,моя мъж ако не го накарам да ми помогне сам много рядко ще се сети че трябва да се чисти,да се прибира масата след хранене и тн.Обаче пък кажа ли му е неодържим Laughing

# 76
  • Мнения: 431
Не - делим си всички задължения, никой на никой не е длйжен или задължен. Разпределяме си всичко, но пазаруваме заедно  Hug
И при нас е така . Винаги помага с каквото може и когато може.  Hug

# 77
  • Мнения: 6 155
Не, не очаква  Hug
Когато може ми помага Grinning

# 78
  • Мнения: 5 476
не,старае се да ми е в помощ с каквото може!  Peace

# 79
  • Мнения: 179
Не,не мрънка за чистене,миене на чинии,оправяне или нещо подобно.Обаче е желателно да има нещо за ядене,защото яде веднъж дневно и се връща супер гладен.

# 80
  • Мнения: 83
Думичка не казва,което свършено -свършено другото си остава за др.ден/път ,но за мен.ВСИЧКО,понякога ми писва,а понякога си мисля,4е аз така или иначе няма да го оставя да ми пипа квото и да било с изключение на колата.

# 81
  • Мнения: 13 512
Никога не се е очаквало такова нещо от мен,не съм и вършила къщна работа, откакто съм излязла от дома на родителите си/някакви си 17 години само!/.Така съм научила и децата си- на когото му трябва нещо-да си го свърши сам!

# 82
  • София
  • Мнения: 5 079
Мрънка отвреме навреме, когато стане на "вили и могили", но и аз не се давам защото съм 100 % ангажирана с бебето, а той все е на работа и общо взето и двамата нямаме време за домакинстване, та си мълчим благоразумно. Wink

# 83
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Разбира се, че не!
Остава след като се върна от работа всичко аз да върша Crossing Arms....нещата се разпределят...когато си стоях вкъщи пак така беше....та нали се грижех за детето непрекъснато - това си е тежка и изморителна работа Wink.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 621
Естествено, че не очаква всичко аз да върша. Shocked Досега не ми е мрънкал, вършим нещата по равно и страшно много ми помага. Всичко което върша аз, може да го прави и той, с изключение на готвенето. Не бих позволила на никого да ме третира като слугиня, ние сме партньори в дома и вършим работа в екип. Peace

# 85
  • Мнения: 5 647
Не, не очаква да върша всичко, а и той самия вижда, че не мога да го правя. В крайна сметка не съм слугиня, за да върша всичко аз.

# 86
  • Мнения: 236
 Моя мъж,също не очаква от мен да върша всичко-когато тръгна да чистя,все ми казва ''Е,сега ще чистиш-почивай си''или ако го питам какво иска за ядене-ми казва''Ами ако не те мързи искам еди какво си''. Grinning

# 87
  • Мнения: 3 334
 Naughty защото и двамат работим и той вижда с какво свободно време разполагам.Ако се опита да мрънка го поставям на мястото му,без  компромиси.В повечето случаи помага.

# 88
  • Майничка
  • Мнения: 12 709
Да очаква-едва ли, след 10г.брак, но му е хубаво да си помечтае отвреме-навреме. Laughing

# 89
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Моя се опитва да мрънка, дори снощи ми обясняваше че не си представял жените да са по-мърляви от мъжете, и ако той бил истински българин в смисъл да тропне по масата и аз да летя..... Обясних му много ясно за пореден път че е сбъркал адреса. Като е гладен да си слага, да почисти масата, става последен да си оправя леглото.Без мен  , ако не му изнася пътя и при мамма Whistling

Общи условия

Активация на акаунт