Кога ще се изправи?

  • 1 563
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Може би дечковците на мамито с които излизам са по - напред с материала.

те са най-голямата напаст, да ти кажа. Една квартална мама онзи ден попитала мъжа ми "ама съвсем нищо ли не говори детето? На 8 месеца, поне мама не казва ли?"

Оф, пък тези как ги обичам Twisted Evil

Ти пък му кажи да отговаря, че детето ви ще стане вундеркинд и че всички учени са проговорили много по- късно от "нормалните" деца Laughing

# 16
  • Мнения: 9 903

Ти пък му кажи да отговаря, че детето ви ще стане вундеркинд и че всички учени са проговорили много по- късно от "нормалните" деца Laughing[/b]

че то свири на цигулка вече, както се вижда  Mr. Green а преди това свиреше на пиано Simple Smile

# 17
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз съм възмутена този тип майки. Страшно е подтискащо Tired Моето дете например не си изнася репертоара на ляво и на дясно. И като започне едно питане защо така... Cry Shocked Моето така и така... Най фрапиращия случай беше една майка, която дойде у нас с бебока си. Та бебока се разплака ( беше на 4 1/2 месеца) и тя твърдеше понеже имаше купа с портокали на масата, че искал да яде портокал Shocked Това ме уби направо #Crazy

# 18
  • Мнения: 2 978
И аз съм възмутена този тип майки. Страшно е подтискащо Tired Моето дете например не си изнася репертоара на ляво и на дясно. И като започне едно питане защо така... Cry Shocked Моето така и така... Най фрапиращия случай беше една майка, която дойде у нас с бебока си. Та бебока се разплака ( беше на 4 1/2 месеца) и тя твърдеше понеже имаше купа с портокали на масата, че искал да яде портокал Shocked Това ме уби направо #Crazy

Ми трябваше да и предложиш, да му даде да си хапне портокали, пък после някоя пържолка Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз съм възмутена този тип майки. Страшно е подтискащо Tired Моето дете например не си изнася репертоара на ляво и на дясно. И като започне едно питане защо така... Cry Shocked Моето така и така... Най фрапиращия случай беше една майка, която дойде у нас с бебока си. Та бебока се разплака ( беше на 4 1/2 месеца) и тя твърдеше понеже имаше купа с портокали на масата, че искал да яде портокал Shocked Това ме уби направо #Crazy
Joy Joy Joy
Лудост

# 20
  • Мнения: 3 248
Най фрапиращия случай беше една майка, която дойде у нас с бебока си. Та бебока се разплака ( беше на 4 1/2 месеца) и тя твърдеше понеже имаше купа с портокали на масата, че искал да яде портокал Shocked Това ме уби направо #Crazy

Лудите са между нас! hahaha

# 21
  • Мнения: 2 804
Всяко дете е различно.
Имаше точно една приказка за тези неща

Ще се изправи когато е готово
Ще проходи когато е готово и
ще проговори когато то реши Peace Mr. Green

Спокойно..Всичко с времето си.
Едни бързат, други са по- бавни и по- спокойно го раздават Laughing

Подкрепям това мнение иначе моята първа дъщеря на 9м. се подпираше и ходеше , не е лазила изобщо , а на 11 месеца ходеше сама .

# 22
  • Мнения: 8 505
Ще се изправи щом се почувства сигурна в себе си.Няма какво да те притеснява Peace

# 23
  • Мнения: 4 621
Не се притеснявай, всяко дете се развива индивидуално. Ще се изправи щом се почувства готова и сигурна. За протокола Яна започна да се изправя края на 8 месец.

# 24
  • Мнения: 1 555
Синът ми се изправи сам в леглото, когато беше на 7м и половина и оттогава не спира да се изправя къде ли не, но пък преди около месец пролази например, а аз се радвах че не лази, защото има вероятност да проходи по-рано, но ето че срещу природата неможе и не бива да се бориш  Heart Eyes Simple Smile
Не се притеснявай както са ти казали всяко дете си е строго индивидуално, откъде знаеш може да се изправи и да проходи след това ! Нищо му няма на детенце не се притеснявай и НЕ сравнявай с други деца !!!

# 25
  • Мнения: 6 315
Всичко с времето си Wink. Моят син пропълзя на 10-11 месеца и след 12 започна да се изправя - тежеше му дупето явно.  Laughing Стабилно проходи на около 15 месеца.

# 26
  • Мнения: 3 116
Ние се изправихме за първи път някъде на 10 месеца-10 месеца и половина (трябва да проверя дневника за да съм по-точна) Wink
Ходим на една ръчичка от 11 месечна възраст, а от 2-3 дни ходи сама, като само я придържаме за презрамките на гащеризона за да не падне лошо Simple Smile

И при нас в градинката имаше деца, които доста рано започнаха да се изправят, но всяко дете е различно  Hug

 Heart Eyes

# 27
на 9м и малко както пълзеше в леглото и се хващаше за решетката след малко ме изненада,понапъна се и се изправи за кратко в една невъзможна и издупена поза (много беше смешна) и оттогава е все изправена- само на решетката засега  Grinning....така че успех ви желая Wink

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ще се изправи когато се почуства можеща да го направи. Всичко с времето си. Не сe притеснявай. Hug
Peace

# 29
  • Мнения: 4 668
Е, то това си е масово - пък моето дете какво прави , аууу - ама твоето не може ли ?
Не знам от къде тази мания за съревнование , отдавам го на възпитанието и социалната среда !
Като че ли нейното като проходи по - рано и вече другите са "изостанали в развитието "
Лично мен също много ме дразни и въпросът - момче ли е или момиче ? , като в повечето случаи е ОЧЕВАДНО какво е !

Общи условия

Активация на акаунт