Доктор Иван Сигридов - тема №2

  • 35 872
  • 769
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: X
а казали ти колко е кофти това ? Защото аз планирам опитите вече .

# 526
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Офф не знам, аз съм толкова притеснителна, че нищо не запомням, ако не си пиша записки. Даже последният път се шегувах с моят мъж, че преди среща с доктори ще пия по едно ....
На всеки преглед сърцето пред съответният кабинет ще изкочи от притеснение и ме връща назад във времето и тогава разбирам,че не съм преодоляла страха и болката...

# 527
  • Мнения: X
и аз съм така само дето моето е съпроводено още и с нервен стомах . Та итот нас не мога да изляза

# 528
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, имате ли идея за доктор, който следи нивата на витамините при бременни както Сигридов? С първата бременност имах доста дефицити и със Сигридов държахме нещата под контрол. Сега трябва да се следя сама и ми е притеснено, че не помня всичко. Под "следя сама" визирам, че двамата АГ, които ще ми следят бременността по каса и на частно май не са много в час с витамините.

# 529
  • Мнения: 16 874
Колев в токуда 100%, мисря и Атанасова също там.

# 530
  • София
  • Мнения: 7 512
Корсачки, има частен кабинет Гинаика в Хаджи Димитър. Часове се записват лесно, потърси му сайта.

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 11:07 от delisardeli

# 531
  • Мнения: 253
Момичета,пак имам глупав въпрос Sad и моля за малко помощ.
По данни на изследвания и препоръки трябва да пия Фолиева киселина-Мета форма 1 на ден,също така имам недостик на фолат.
Та като ви чета някои приемат Неофолик Мета ,други фолат.Четох,че има разлика между двете но не мога да разбера нищо Sad
Преди да "забележа" приемам Топ Фолат по 1 таблетка на ден.Въпроса ми е грешно ли съм постъпила?Трябва ли да търся друга фолиева киселина,че дойде време да правя  изледвания, а аз съм объркала всичко?Уж се старая да съм в час ,но уви.
Дайте съвет,моля.
Също така между започването на приема на Витамин Д и "уж" фолиевата киселина имам разлика 6 дни,дали ще е много грешно ако ги направя двете в един ден,да не ме бодат излишно?Трябва ли да спирам за няколко дни приема им ,или няма значение за изледванията,че доктора не ми е написал нищо по този въпрос?

# 532
  • Мнения: X
Фолата е метилирана форма . Така че Неофолик мета или Топ фолат това са само маркетингови имена . Важно е да пише че е Folat а не Folic acid .
Пуснате си витамините 4 седмици след като сте почнала Фолата . Вит Д много трудно се набявя така че няма нужда да ви бодат излишно .

# 533
  • Мнения: 19
Здравейте! Какво препоръчва доктора при намалени околоплодни води(на долната граница) в 20г.с. Благодаря Ви предварително, дано скоро отново започне да преглежда.

# 534
  • Мнения: 253
Благодаря ти Bochinka,и аз така виждам че по трудно се набавя това витамин Д,и най-вероятно него ще го пусна другия месец.Ще потърся турското Д,което пиеш.Надявам се стойностите поне на едното да са мръднали.

# 535
  • Мнения: X
Трябва да пиеш поне 4.000 единици на ден заедно с зехтин например . Това Турското е просто смесено вече в зехтин

# 536
  • Мнения: 253
Трябва да пиеш поне 4.000 единици на ден заедно с зехтин например . Това Турското е просто смесено вече в зехтин


Моята доза която ми е дадена е 5000 ед.на ден,и се опитвам да намеря тази Омега на Солгар,ама в Бургас,се оказа невъзможно Sad честно казано нищо няма по тези аптеки.Мислех да си взема и тяхното витамин Д,някъде мернах/най-веротно пак тук/ че бил студено пресован и бил хубав ,но и него го няма.Предложиха ми Джеймисън ,но се чудя,тук не прочетох някои да ги приема:relaxed:.

# 537
  • София
  • Мнения: 691
Аз писах назад, че ги приемам. Те са от естествен източник. Споделих на доктора и той каза, че стават. Иначе знам, че препоръчва тези на Garden of life. А четох и момичета, на които и Вигантол е предписвал, но не помня в коя тема.

# 538
  • Мнения: X
Аз пиз джеймисън но го пих грешно . И вигантол съм пила но ми действаше кофти на стомаха . Иначе и гардън пропоръчват . А Аптеки ремедиум правят доставка така че може да си поръчаш

# 539
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
И аз пия витамин Д на 'Джеймисън', по препоръка на д-р Калчев обаче. Имах голям дефицит и си го оправих с прием на 10 капки всеки ден.
Последно при доцент Русев като бях, той ми каза, че вече е добре и да продължа прием един път в седмицата или през седмица, зависи от показателите.

Общи условия

Активация на акаунт