КАУФЛАНД - тема 38

  • 56 271
  • 763
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 18 009
Тенджерите и касеролата стават ли за индукция? Нямаше символи на брошурата

# 436
  • Мнения: 2 120
Днес всичко от техниката, което ми трябваше беше свършило още ранен следобед. Исках поне сешоара да видя.

Последна редакция: пн, 11 ное 2019, 18:32 от mama_na_nana

# 437
  • София
  • Мнения: 4 717
Днес всичко от техниката, което ми трябваше беше свършило още ранен следобед. Исках поне сешоарът да видя.
А тенджери те дали са качествени!?

# 438
  • Мнения: 2 120
Тях не съм ги гледала.

# 439
  • shumen
  • Мнения: 18 130
Аз имам една и е качествена,но от по предни пускания.

# 440
  • Мнения: 790
Аз имам този комплект тенджери  и съм много доволна , дори ако загори манджата лесно се чистят

Днес всичко от техниката, което ми трябваше беше свършило още ранен следобед. Исках поне сешоарът да видя.
А тенджери те дали са качествени!?

# 441
  • Мнения: X
Тенджерите и касеролата стават ли за индукция? Нямаше символи на брошурата

Аз купих днес една тенджера - има символ за индукция. Иначе не бих я взела Simple Smile
Взех за проба и от граха в консерва Campese, дано да е хубав. Иначе и при нас нямаше нищо останало от това, за което отидох Sad

# 442
  • Мнения: 4 841
Аз отидох сутринта в 8ч и нямаше нищо... Тръгнах си с няколко нара само.

# 443
  • Мнения: 20 183
И тоалетна Артия нямаше за мен, само от миризливата и хората грабеха.
Червеният пелин е хубав, снощи го дегустирахме, нищо ми нямаше 😸

# 444
  • Мнения: 18 009
Тенджерите и касеролата стават ли за индукция? Нямаше символи на брошурата

Аз купих днес една тенджера - има символ за индукция. Иначе не бих я взела Simple Smile
Взех за проба и от граха в консерва Campese, дано да е хубав. Иначе и при нас нямаше нищо останало от това, за което отидох Sad

Супер, ще си взема и аз тогава, този материал най- го обичам.

# 445
  • Мнения: 295
Здравейте, много се чудя на прахосмукачката - робот.... някой да я е пробвал??? Не видях отзиви за нея??!!

# 446
  • Мнения: 7 292
Ако някой има нужда от барбекю неща/прибори и пособия за градината-оглеждайте се по вашите магазини-има много голямо намаление на изостанали летни стоки.Влязох за лимони и бисквити , а излязох с :
вилица за грил-0.60 , метални шишове-0.40 , комплект за "парник"-1.99 , керамична поставка за печене на пица-1.30
Скрит текст:

# 447
  • Мнения: 10 212
Един дядка си купи женски ботуши поради липса на мъжки. Чудех се дали да му кажа, мислих, мислих...и се отказах. Къде ще ги търси на тази цена, нека носи. 🙃 Яко напъва една бройка, изглеждаше като да й се чуди защо не му е удобна. Но в крайна сметка жените също посегнахме на мъжките дрехи, нека е модерен. 😁

Някой купи ли си термоклин? Не ви ли се струва, че ластикът на глезена е много стегнат? Сравнявам с модела на Лидл.

# 448
  • Варна
  • Мнения: 171
Здравейте, купих си фитнес гривна от Кауфланд. Включи се и беше добре,но след зареждането не мога да я включа. Чак яд ме хваща. Може ли съвет какво да правя?

# 449
  • Мнения: 25 786
Здравейте, купих си фитнес гривна от Кауфланд. Включи се и беше добре,но след зареждането не мога да я включа. Чак яд ме хваща. Може ли съвет какво да правя?
С касов бон на информация, да я сменят.

Общи условия

Активация на акаунт