КАУФЛАНД - тема 38

  • 56 318
  • 763
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 4 729
За тези става въпрос

# 451
  • Мнения: 18 033
Ааа, не, аз питах за тези от лят алуминий, черните

# 452
  • София
  • Мнения: 4 729
Ще чакам до четвъртък отзиви..... А на коя фирма са тези за които питам аз?

# 453
  • Варна
  • Мнения: 171
Смених я. Дано другата работи. Исках да я пробват,но ми отказаха под предлог,че трябвало първо да се заредят.

# 454
  • Мнения: 578
Здравейте, много се чудя на прахосмукачката - робот.... някой да я е пробвал??? Не видях отзиви за нея??!!
Аз си я взех на миналата промоция и съм доволна, чисти доста добре Simple Smile

# 455
  • Мнения: 502
Тези приличат на моята, която обаче е купувана отделно. За мен не стават. Всички по силни удари се виждат като вдлъбнатини и едната дръжка се счупи доста бързо. Ползвам я да варя месо за кучето Joy иначе да я бях хвърлила до сега.

# 456
  • Мнения: 295
Здравейте, много се чудя на прахосмукачката - робот.... някой да я е пробвал??? Не видях отзиви за нея??!!
Аз си я взех на миналата промоция и съм доволна, чисти доста добре Simple Smile

Благодаря! Ще я помисля още малко bouquet
При нас няма интерес доколкото видях снощи....

# 457
  • Мнения: 792
Точно тези имам аз и съм много доволна както писах няколко коментара по назад , не съм ги блъскала в други предмети и ръбове и не мога да изкажа мнение като дамата по горе че от най малкото и се вдлъбват . Имам ги от 3 месеца и ппстоянно ги ползвам , а баба ми има същия комплект от близо година и нагоре също е доволна и всекидневно ги ползва та за това и аз си взех

# 458
  • София
  • Мнения: 4 729
Сега вече се колебая....

# 459
  • Мнения: 5 150
Един минус и от мен, аз също не ги харесвам, нямат нищо общо с хубавите масивни стоманени тенджери. Още като я хванеш и си личи, че е от евтина тенекия.

# 460
  • Мнения: 502
Точно от Кауфланд се връщам и специално ги погледнах. Същите са като моята. Не бих си купила пак

# 461
  • Мнения: 2 089
Сега вече се колебая....

Имам ги от стара промоция , за цената си са доста добри , не залепват , лесно се почистват . Не съм ги удряла и не знам как ще е , но определено не са масивни тенджери , то като ги пипнеш си личи .

# 462
  • София
  • Мнения: 19 398
Няма начин на тази цена тенджерите да са нещо особено.
Бих препоръчала на Хром - Силистра, но са по-скъпи.

# 463
  • Мнения: 423
Сега вече се колебая....
Какво толкова се колебаете, все пак са 30 лв., не са чак толкова скъпи. Или ще Ви харесат, или не, трети вариант няма.
За всяко нещо винаги мненията са противоположни. Взимаш и пробваш и това е, няма друг начин да разбереш дали ще си ок.

# 464
  • 1st floor
  • Мнения: 9 132
Няма начин на тази цена тенджерите да са нещо особено.
Бих препоръчала на Хром - Силистра, но са по-скъпи.


Преди няколко години подмених почти всичко с Хром Силистра. Многооо съм доволна!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт