КАУФЛАНД - тема 38

  • 56 288
  • 763
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 20 193
От стоте неща които си бях набелязала, взех само един тиган 26 см. Покритието е по различно, ще го видим. Халати не заварих, а бутаницата беше голяма.

# 106
  • Мнения: 4 841
Боят беше при чорапите. И аз се бих!
Междувременно някой беше успял да ми разкопчее ципа на дамската чанта.... Слава богу всичко си беше вътре.

# 107
  • Мнения: 3 387
Аз още не съм стигнала, да видим какво ще е останало.

# 108
  • Мнения: 20 193
Аз чорапи не видях 😸
Късмет си извадила, че нищо не са ти откраднали.

# 109
  • Мнения: 4 841
Една баба ми вика да внимавам. Може би е видяла нещо, знам ли. То в тарапаната с чорапите и бабите беше страшно, а не съм се бавила. Само грабнах една кутия и тръгнах. Явно това ме е спасило.

# 110
  • Мнения: 1 826
Беше си ад днес и при нас.
Аз си бях набелязала дамските чехли,имаше само 4 чифта и то все №38,ама между мъжките и дамските намерих един  голям.
А тези филтри са от тази година,нов модел са и са на изгодна цена. В100- 5 са  по 6,50лв за 300 л,а тези А5 и А5 с магнезия са за 350 л.

# 111
  • Мнения: 3 387
Не ми харесаха тиганите, нищо общо с този който имам, не взех.

# 112
  • Мнения: 6 578
За тиганите Brio какви са отзивите?
Сякаш имам нужда от дълбок тиган тип уок...

Аз си купувах от предната кампания /може би преди месец и нещо/. Към момента съм доволна, но съм ползвала доста малко.

Някой да е вземал предни път скарата на Мюлер? Хубаво ли пече, залепва ли?

# 113
  • Мнения: 3 387
Предния път като тези сега ли са били? Моя е с графитено леко грапаво покритие и дръжката не е желязна.

# 114
  • Мнения: 3 745
И при нас беше като на бойно поле. Промуших се само до тиганите да им хвърля едно око (не ми хареса, че дръжката е метална) и се отказах да се напъвам да стигна до чаршафите.
За първи път видях всички каси отворени.
Ако някой е взел от памучните чарфаши (единичните бройки, не в комплект), да сподели дали са хубави.

# 115
  • Мнения: 6 578
Не, от този тип бяха.

# 116
  • Мнения: 25 811
От както имам кола си ходя метро, била, джъмбо ... hahaha и с филтъри аквафор се снабдих и с други неща...без ръкопашен бой. Laughing
Имам да ходя за зехтин в Кауфланд, дано хвана спокоен ден.

# 117
  • shumen
  • Мнения: 18 142
Аз затова днеска не отидох,а оставих за утре.Да се надяваме,че няма да е такава бутаница все пак.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 418
Впечатления за Апарата за кръвно налягане, който е намален?

# 119
  • Мнения: 3 199
И при нас беше като на бойно поле. Промуших се само до тиганите да им хвърля едно око (не ми хареса, че дръжката е метална) и се отказах да се напъвам да стигна до чаршафите.
За първи път видях всички каси отворени.
Ако някой е взел от памучните чарфаши (единичните бройки, не в комплект), да сподели дали са хубави.
Купих чаршаф с ластик 140-160/200 за 6,50лв, и интересно цената в брошурата е 15лв. Изпрах го и в момента съм го постлала. Харесва ми, нямам забележки. Аз днес купих пластмасови купи, от двата вида преси за коса, чаши 6бр за 2,50лв. Чудих се на чашите за алкохол, на чорапите...Абе, този път реших да не купувам ненужни вещи

Общи условия

Активация на акаунт