КАУФЛАНД - тема 38

  • 56 244
  • 763
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 372
Сега видях, серията на Brio която ми харесва се води Brio hard rock. Ще чакам да ги пуснат пак.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 304
Аз видях кофата на Виледа с парцала от 55 на 35лв. Дали си заслужава, да не е някое менте?

# 122
  • Русе
  • Мнения: 7 060
А тези филтри са от тази година,нов модел са и са на изгодна цена. В100- 5 са  по 6,50лв за 300 л,а тези А5 и А5 с магнезия са за 350 л.
Ами, не е така. При нас тази вечер имаше и от трите вида и си бяха все на една цена. Като поутихне бутаницата ще ида да видя да не би В100 да са вече с цената, която споменаваш, т.е. да са си където трябва. Но тази вечер всички бяха на едно място на цената от брошурата. И без това с другите филтри водата не ни харесва, особено на село е с ужасен вкус с филтрите А5.
А тази вечер си взех микро SD card и доматено пюре. За тях бой нямаше Joy

# 123
  • Мнения: 3 961

Майка ми има този. Абсолютен боклук. Веднъж правих бъркани яйца в него, ми то половината залепна за тигана.

Апарата за кръвно е много добър. А за тези пари никъде няма да намериш.

# 124
  • Мнения: 20 178
На мен точно металната дръжка ми хареса, да можеш да си бутнеш тигана и във фурната. Всъщност пише ли на колко градуса макс може да се готви в него, че хвърлих опаковката?

# 125
  • Мнения: 54 504
За какви чорапи се биете? Simple Smile

# 126
  • Мнения: 25 766
За какви чорапи се биете? Simple Smile
Предполагам дамските 3/4.  Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 1 826


Някой да е вземал предни път скарата на Мюлер? Хубаво ли пече, залепва ли?
Взех предния път ,пробвах я 3 пъти, за месо и зеленчуци-не залепва и пече добре за мен.

# 128
  • Мнения: 722
Някой да има месомелачката на Aйко? Притеснява ме мощността от само 800 W, но все пак е за домашна употреба от време на време.

# 129
  • Мнения: 788
Аз я имам , има 3 вида решетки за мелене ,всяка зима си мелим месо и пълним луканки отново с нея , за тази година стартирахме с 10кг месо смляно чакащо студените дни за да бъде изсушено Grinning понякога се случва да загрее малко но спираме за почивка и продължаваме с пълна пара дори свекърва ми си купи от сегашната промоция

Някой да има месомелачката на Aйко? Притеснява ме мощността от само 800 W, но все пак е за домашна употреба от време на време.

# 130
  • Мнения: 722
Аз я имам , има 3 вида решетки за мелене ,всяка зима си мелим месо и пълним луканки отново с нея , за тази година стартирахме с 10кг месо смляно чакащо студените дни за да бъде изсушено Grinning понякога се случва да загрее малко но спираме за почивка и продължаваме с пълна пара дори свекърва ми си купи от сегашната промоция

Някой да има месомелачката на Aйко? Притеснява ме мощността от само 800 W, но все пак е за домашна употреба от време на време.
Много благодаря! Значи ще тичам за една🤗

# 131
  • Мнения: 596
А тези филтри са от тази година,нов модел са и са на изгодна цена. В100- 5 са  по 6,50лв за 300 л,а тези А5 и А5 с магнезия са за 350 л.
Ами, не е така. При нас тази вечер имаше и от трите вида и си бяха все на една цена. Като поутихне бутаницата ще ида да видя да не би В100 да са вече с цената, която споменаваш, т.е. да са си където трябва. Но тази вечер всички бяха на едно място на цената от брошурата. И без това с другите филтри водата не ни харесва, особено на село е с ужасен вкус с филтрите А5.
А тази вечер си взех микро SD card и доматено пюре. За тях бой нямаше Joy
В момента и В5 са 8 лв, проверено на скенерите. Което наистина е странно, досега винаги са били 6,50, последно съм взимала края на август. Освен вече да са с нова по-висока цена.

# 132
  • Мнения: 416
Pebals, а машинката как се справя с доматите? За месо имам хубава, но заради луканките купих миналата година от Лидл, пълен боклук.
А сега ми трябва нова и за домати, ако кажеш, че става хубав сок веднага тичам към магазина.

# 133
  • Мнения: 1 826
А тези филтри са от тази година,нов модел са и са на изгодна цена. В100- 5 са  по 6,50лв за 300 л,а тези А5 и А5 с магнезия са за 350 л.
Ами, не е така. При нас тази вечер имаше и от трите вида и си бяха все на една цена. Като поутихне бутаницата ще ида да видя да не би В100 да са вече с цената, която споменаваш, т.е. да са си където трябва. Но тази вечер всички бяха на едно място на цената от брошурата. И без това с другите филтри водата не ни харесва, особено на село е с ужасен вкус с филтрите А5.
А тази вечер си взех микро SD card и доматено пюре. За тях бой нямаше Joy
В момента и В5 са 8 лв, проверено на скенерите. Което наистина е странно, досега винаги са били 6,50, последно съм взимала края на август. Освен вече да са с нова по-висока цена.
Филтрите само на промоция са на ниска цена,иначе са скъпи.Още не съм пробвала А5,дано ми допаднат.

# 134
  • Мнения: 788
Тази година за първи път я пробвахме на домати , добре е, отделя люспата и семето, след първото смилане трябва пак да се минат люспите за да изциди добре всичкия сок , доматите "рома" ги рязахме на по 4 цели не става ....
Но като цяло си е по добре от старите ръчни машинки на който въртиш цял ден ...
Pebals, а машинката как се справя с доматите? За месо имам хубава, но заради луканките купих миналата година от Лидл, пълен боклук.
А сега ми трябва нова и за домати, ако кажеш, че става хубав сок веднага тичам към магазина.

Общи условия

Активация на акаунт