КАУФЛАНД - тема 38

  • 56 160
  • 763
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 35 110
Днес ходих в 11ч. Беше много спокойно. Взех сушилнята за плодове и зеленчуци. Цяло лято искам да си купя, дано си струва. Естествено, и чорапи си купих Simple Smile

# 136
  • Мнения: 595
Филтрите само на промоция са на ниска цена,иначе са скъпи.Още не съм пробвала А5,дано ми допаднат.
Е, това е ясно. Коментираме цената при 50% намаление.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 448
Някой купи ли си дъската за гладене ? Има и читави и калпави ,тази дали става ?
Предварително благодаря !

# 138
  • Мнения: 2 355
Днес ходих в 11ч. Беше много спокойно. Взех сушилнята за плодове и зеленчуци. Цяло лято искам да си купя, дано си струва. Естествено, и чорапи си купих Simple Smile
Аз взех сушилня, но утре ще я върна. При нагряване има миризма, която проникна и в плодовете. Два пъти я пусках, все мирише.

# 139
  • Мнения: 416
Pebals, благодаря! След работа ще мина да видя дали са останали.

# 140
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Благодаря за отзива за апарата за кръвно.

# 141
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 399
На мен точно металната дръжка ми хареса, да можеш да си бутнеш тигана и във фурната. Всъщност пише ли на колко градуса макс може да се готви в него, че хвърлих опаковката?
Не пише , само пише , че е подходящ за готвене във фурна.

# 142
  • Мнения: 34
Може ли мнение за парочистачката? Някой има ли я и дали има приставка за прозорци.

# 143
  • Мнения: 1 147
Някой купи ли си дъската за гладене ? Има и читави и калпави ,тази дали става ?
Предварително благодаря !
И аз се интересувам?

# 144
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Аз взех днеска чаршаф от по големите и беше на цена 11,99.

# 145
  • Мнения: 299
Някой купи ли си дъската за гладене ? Има и читави и калпави ,тази дали става ?
Предварително благодаря !
И аз се интересувам?
Аз имам такава. Малко играе, но е издържала гладенето на дрехи на малко дете вече година и нещо. За тия пари си заслужава.

# 146
  • Мнения: 497
Добро утро. Някой купи ли  от кафето да сподели.

# 147
  • Мнения: 19 007
И ние имаме дъската за гладене, ами неприятно нестабилна е....но вероятно за толкова пари такова качество се полага...

# 148
  • Мнения: 20 163
Добро утро. Някой купи ли  от кафето да сподели.
Аз. Ромата го пробвах вчера, нищо не усетих, нито сила, нито някакъв аромат. Милано го пия в момента, малко по добре е от Рома, а Наполитаното е толкова силно, че не смея да го пробвам за сега. Като цяло очаквах повече, но може и проблема да е в мен, на вкус и цвет ... 😸

# 149
  • Мнения: 497
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт