Объркана?

  • 3 191
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
А вместо да си чатиш с женени мъже, не ти ли хрумна да ходиш на училище (на 18 трябва да си там), може да поработиш върху грамотността и правописа си, или пък да се погрижиш за детето си. Предполагам че все на нещо искаш да го научиш!
Сори но няма как някой да те вземе на сериозно.
Аз много обичах да ходя на училище но не ми разрешаваха много.. И да искам да имам образование и да си гледам и детето

# 16
  • Мнения: 12
Мислиш,че те обича? Ама айде стига филми,обичали са се ,ама той пък женен,пфууу няма щастлив край за "влюбените".
Няма да напусне жена си защото я обича,а с теб си чеше крастата или егото ,все тая.
Няма деца ,тогава защо е при нея???
Излез от приказката ,момиче ...
Гледай си детето и си работи,а и се ограмоти поне малко.
Много пъти говорихме с него че той си има семейство да си стои при жена си, блокирах много пъти но той пак ми пишеше и ми казваше че не може да ме забрави

# 17
  • Мнения: 139
А ти с тоя мъж излизала ли си или само си си писала? Как се запознахте? Това, че не може да те забрави не значи че иска да живеете заедно,може да му е приятно да си пишете.

# 18
  • Мнения: 2 749
Не са ти разрешавали да ходиш на училище?! В кой век живеем? Родители, мъж - кой не ти е разрешавал?

# 19
  • Мнения: 12
Не са ти разрешавали да ходиш на училище?! В кой век живеем? Родители, мъж - кой не ти е разрешавал?
Haha ще се учуфиш че е баба ми нашите бяха в чужбина

# 20
  • Мнения: 12
А ти с тоя мъж излизала ли си или само си си писала? Как се запознахте? Това, че не може да те забрави не значи че иска да живеете заедно,може да му е приятно да си пишете.
Да познаваме се от един квартал сме но изобщо не сме се разговарях с него преди и да само си пешем се още нямаме среща си сега но искаме и двамата са се срещнем и да говорим сериозно

# 21
  • Мнения: 6 166
Не са ти разрешавали да ходиш на училище?! В кой век живеем? Родители, мъж - кой не ти е разрешавал?

Виж снимката, виж на колко се е омъжила. Граждански брак с непълнолетна е незаконен. Трябва разрешение от съда и да има обективни причини. Най-вероятно бракът е било сватба ама без подпис. Затова и "разводът" е толкова бърз. Мъжът може да е казал 3 пъти развеждам се и да си се знае, че са разведени. При различната култура не им разрешават да си мътят главите с учене, шанс за добра работа и добра заплата, защото така "съпругът" ще може да им казва колко не заслужават и как трябва да го слушат, че и майка му, иначе лошо.. Познах ли?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 379
Циганска работа.

# 23
  • Мнения: 6 166
А ти с тоя мъж излизала ли си или само си си писала? Как се запознахте? Това, че не може да те забрави не значи че иска да живеете заедно,може да му е приятно да си пишете.
Да познаваме се от един квартал сме но изобщо не сме се разговарях с него преди и да само си пешем се още нямаме среща си сега но искаме и двамата са се срещнем и да говорим сериозно

Подмамва те. Да знаеш. Ич не е сериозен. Търси си нещо настрани от благоверната.

# 24
  • София
  • Мнения: 13 245
Понеже имам наблюдения над особеностите на етноса, не се доверявай на този мъж. Най-вероятно му е втълпено, че няма деца, защото жена му не може да има. Ти вече си проверена, защото си раждала. Ако се съберете и се окаже, че не му раждаш дете, защото проблемът е в него, той ще си намери друга, трета, пета.
Преди баба ти не е давала да учиш, но сега си пълнолетна и с дете. Използвай детето за оправдание и се хвани сериозно да завършиш и да си намериш работа, грижи се за детето и си търси по-натам свободен мъж, който да е готов да загърбите средата, която ви дърпа надолу.

# 25
  • Мнения: 6 166
И аз това имам впредвид. Той я подмамва, за да я излъже, за да се пробва да има дете и ако има дете ще й го вземе и без да я пита и без да е законно, защото той я "обича много" без дори да е излязал с нея на живо, без дори едно кафе да я е черпил, както се казва, защото е проверено, че може лесно да забременее.

# 26
  • Мнения: 34
Мило момиче, като начало - не  се обиждай на коментарите на съфорумките тук! Сигурно си се убедила в живота си дотук че хората на средна възраст не могат да преглътнат факта че другите етноси макар и да живеят по свои правила, са пълноценна част от обществото, с достъп до интернет и право да пишат проблемите си и да искат съвет точно толкова колкото и другите хора, независимо грамотно или не. Конкретно по твоя случай - ти си млада, свежа и хубавка, също така наивна и жадна за любов и внимание. Също така си уязвима, защото си "разведена" и с дете, и каквото и да се случва, хората ще реагират против теб. Затова много мъже ще се пробват да се възползват от теб - кой с внимание и мили думи, кой с по-резки действия или дори насилие. След като постигнат своето, ще те зарязват и ще се връщат в семействата си, и за тях ще си просто поредната завоювана женичка, а за тебе негативите ще са много повече, както и за дъщеричката ти. Затова моят съвет е - откажи се за няколко години от всякакви контакти с мъже. Ти си млада, кръвта ти кипи и тялото си иска своето, но поддадеш ли се сега, ще станеш просто поредната, и ще вървиш само надолу. На години мога да ти бъда баща, имам и наблюдения върху различни етноси, затова ще ти кажа съветите си а ти ако искаш ги приеми. Запиши се да учиш вечерно. Завърши средно образование, образовай се, и вземи някакъв занаят. Шивачка, фризьорка, маникюристка, масажистка - една професия ще ти даде хляб и сигурност, които в момента няма как да придобиеш. Обърни внимание на детето си, прочети някоя книжка за детско развитие - детето е нервно, защото ти си нервна, защото нямате добра връзка и не разчиташ правилно потребностите й. Дай си време да израснеш като жена и като майка. На 23-25 години вече ще си уверена млада жена с поотгледано детенце, и ще можеш по добре да разпознаваш такива свалячи дето искат само да се възползват от тебе. Ще си намериш някой свободен, ще се съберете, ще си имаш и друго детенце. Но тогава ще си достатъчно зряла и самоуверена за да не паднеш в капана на поредния сваляч. Това е от мен, дано съм ти бил полезен.

# 27
  • София
  • Мнения: 13 245
Ако роди мъжко, може и да се събере с нея, стига тя да го слуша и първото й дете да си стои при баба си/нейната майка, а не при тях.
Ако е момиче, може да пробват още 1-2 пъти. Пак при горните условия.
Загуба на време за един млад живот. Много ме е яд, защото момичето е около възрастта на големите ми дъщери и явно е много наивна, за което е виновно възпитанието й.

# 28
  • Мнения: 6 166
Да де, наивна наивна, ама не се е свила пред свекървата, а си е обрала крушите от там. Така, че просто трябва малко да поумнее за връзките и любовта, което е нещо, което бабата не може да я научи т.к. тя е най-вероятно с най-консервативните разбирания, а родителите й са в чужбина.

Колкото е могла, изучила е, но ако иска по-добър живот и за себе си и за детето, ще е хубаво да прочете някоя и друга книга. В библиотеката има безплатно.

# 29
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
И къде са зяпали тия "отговорните" експерти, които ще се скършат от работа, че това дете не е пускано на училище и е родило друго дете?

Общи условия

Активация на акаунт