Объркана?

  • 3 183
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 166
В родилното е трябвало да забележат. Нали се влиза с лична карта. Не знам дали още го има пръстовия отпечатък, но личната карта е задължителна.

Според мен тази тема е пързалка.

# 31
  • София
  • Мнения: 13 031
Нищо не правят в родилното, независимо от възрастта на родилката. Тя е била на 16 г. Обикновено раждат на около 14 определени етноси.Ако има кой пълнолетен от семейството да вземе детето, няма проблем. Гимназиалното образование също не е задължително, а основно сигурно е завършила, за да не им спрат детските.
Надали е пързалка, защото напоследък стана много модерно ромките да пишат във форума.

# 32
  • Мнения: 12
Мило момиче, като начало - не  се обиждай на коментарите на съфорумките тук! Сигурно си се убедила в живота си дотук че хората на средна възраст не могат да преглътнат факта че другите етноси макар и да живеят по свои правила, са пълноценна част от обществото, с достъп до интернет и право да пишат проблемите си и да искат съвет точно толкова колкото и другите хора, независимо грамотно или не. Конкретно по твоя случай - ти си млада, свежа и хубавка, също така наивна и жадна за любов и внимание. Също така си уязвима, защото си "разведена" и с дете, и каквото и да се случва, хората ще реагират против теб. Затова много мъже ще се пробват да се възползват от теб - кой с внимание и мили думи, кой с по-резки действия или дори насилие. След като постигнат своето, ще те зарязват и ще се връщат в семействата си, и за тях ще си просто поредната завоювана женичка, а за тебе негативите ще са много повече, както и за дъщеричката ти. Затова моят съвет е - откажи се за няколко години от всякакви контакти с мъже. Ти си млада, кръвта ти кипи и тялото си иска своето, но поддадеш ли се сега, ще станеш просто поредната, и ще вървиш само надолу. На години мога да ти бъда баща, имам и наблюдения върху различни етноси, затова ще ти кажа съветите си а ти ако искаш ги приеми. Запиши се да учиш вечерно. Завърши средно образование, образовай се, и вземи някакъв занаят. Шивачка, фризьорка, маникюристка, масажистка - една професия ще ти даде хляб и сигурност, които в момента няма как да придобиеш. Обърни внимание на детето си, прочети някоя книжка за детско развитие - детето е нервно, защото ти си нервна, защото нямате добра връзка и не разчиташ правилно потребностите й. Дай си време да израснеш като жена и като майка. На 23-25 години вече ще си уверена млада жена с поотгледано детенце, и ще можеш по добре да разпознаваш такива свалячи дето искат само да се възползват от тебе. Ще си намериш някой свободен, ще се съберете, ще си имаш и друго детенце. Но тогава ще си достатъчно зряла и самоуверена за да не паднеш в капана на поредния сваляч. Това е от мен, дано съм ти бил полезен.
Благодаря много за съвета оценявам го много и го приемам за по нататък от живота 😊

# 33
  • Мнения: 12
Не са ти разрешавали да ходиш на училище?! В кой век живеем? Родители, мъж - кой не ти е разрешавал?

Виж снимката, виж на колко се е омъжила. Граждански брак с непълнолетна е незаконен. Трябва разрешение от съда и да има обективни причини. Най-вероятно бракът е било сватба ама без подпис. Затова и "разводът" е толкова бърз. Мъжът може да е казал 3 пъти развеждам се и да си се знае, че са разведени. При различната култура не им разрешават да си мътят главите с учене, шанс за добра работа и добра заплата, защото така "съпругът" ще може да им казва колко не заслужават и как трябва да го слушат, че и майка му, иначе лошо.. Познах ли?
Не не е така верно да нямаме брак но и техните не са направили сватба

# 34
  • Мнения: 12
Постави ултиматум. Ако те обича, ще се разведе, за да е с теб. Иначе ти си заета жена, дете имаш да гледаш. При кой живееш? Имаш ли кой да ти помага? Другата година ще си абитуриентка нали?

Браво, че си си тръгнала от бившия мъж. С такива свекърви няма оправия.
Наистина няма

# 35
  • Мнения: 12
И аз това имам впредвид. Той я подмамва, за да я излъже, за да се пробва да има дете и ако има дете ще й го вземе и без да я пита и без да е законно, защото той я "обича много" без дори да е излязал с нея на живо, без дори едно кафе да я е черпил, както се казва, защото е проверено, че може лесно да забременее.
Така ли мислите

# 36
  • Мнения: 6 166
Ами, вие не сте излизали и на среща дори. Само сваляч със задни мисли ще ти каже, че те обича, че не може да живее без теб, и т.н., но то ще е само и само да те вкара в леглото, защото изглеждаш младичка, хубавка, наивна, живееща с баба си... Ако ти врътне някой номер няма да има кой от семейството ти да отиде с дървото да му налее акъл в главата.

Не не е така верно да нямаме брак но и техните не са направили сватба

Имаш ли подпис в гражданското? А свидетелство за граждански брак? Ако не, значи не е имало брак.

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 12:50 от Елфичка

# 37
  • София
  • Мнения: 70
Постави ултиматум. Ако те обича, ще се разведе, за да е с теб. Иначе ти си заета жена, дете имаш да гледаш. При кой живееш? Имаш ли кой да ти помага? Другата година ще си абитуриентка нали?

Браво, че си си тръгнала от бившия мъж. С такива свекърви няма оправия.
Наистина няма

Пази боже от лоши свекърви Sad Sad Sad

# 38
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Valentina, рискуваш да станеш самотна майка с две деца. Това което ни отличава от животните е, че можем да контролираме нагона, апетита и желанията си. Много мъже ще те лъжат, желаейки те. Сега имаш отговорност - дете. То е основния ти приоритет. Важни са образованието ти и социализирането в обществото.Трябва да се научиш да  се справяш и сама. Вселената и живота ти не зависят от мъж.(типична традиция при малцинствата) Отделно, освен мъж, ти избираш и баща на детето си. Не всеки е толерантен към чужди деца и има качества за родител. Обясниха ли ти в АГ какви предпазни средства да ползваш? Необходима превенция е докато намериш стойностен мъж. Контактувай предпазливо и избирай. Наранена си и рискуваш да повярваш сляпо на първия "спасител".Сега обърни внимание на детенцето си.

# 39
  • Мнения: 18 879
В родилното е трябвало да забележат. Нали се влиза с лична карта. Не знам дали още го има пръстовия отпечатък, но личната карта е задължителна.

Според мен тази тема е пързалка.

Няма пръстови отпечатъци вече нито в родилното, нито в други отделения. Би трябвало да знаеш, ама... От твоите пързалки с различни никове не могат да се вредят хората да си пуснат тема.

# 40
  • Мнения: 6 166
Може ли да се намеси модератор за тази потребителка: кукумицинка.  Не знам какъв й е проблемът, но във всяка тема, в която пиша, влиза с една единствената цел да ме напада, набеждава и обижда.

куку, ти така като ме мразиш толкова, кажи защо го правиш или просто само това ти е в сърцето?
Преди две години имаше пръстови отпечатъци. Ти сега кой се опитваш да изкараш луд, а куку?

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 18:57 от Елфичка

# 41
  • Мнения: 18 879
Може ли да се намеси модератор за тази потребителка: кукумицинка.  Не знам какъв й е проблемът, но във всяка тема, в която пиша, влиза с една единствената цел да ме напада, набеждава и обижда.

куку, ти така като ме мразиш толкова, кажи защо го правиш или просто само това ти е в сърцето?
Преди две години имаше пръстови отпечатъци. Ти сега кой се опитваш да изкараш луд, а куку?

Колко от темите, в които пишеш, съвпадат с темите, в които аз пиша, че да влизам с единствената цел да те нападам и обиждам? Според мен имаш проблеми и те не са решими без медикаменти.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 14 533
За изтерзана майка, без никаква помощ имаш доста свободно време за интриги във виртуала.

# 43
  • Мнения: 18 879
За изтерзана майка, без никаква помощ имаш доста свободно време за интриги във виртуала.

Не съм толкова изтерзана. Все още не съм започнала да залитам и да си бия шамари, за да се освестя. Бебето ми започна да спи повече през нощта, пък и не проблем да държа телефон, докато я разхождам с раницата. Но чак толкова масирано в голям брой теми не мога да се включа във форума, колкото по-изтерзаните майки.

Впрочем, отпечатъците в болниците  бяха отменени практически в края на 2016, а през март 2017 съвсем официално, та малко ще е странно на някоя да са ѝ взели отпечатъци в родилното след този период.

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 19:22 от кукумицинка

# 44
  • Варна
  • Мнения: 14 533
GrinningАко не приемаш всичко буквално и си по -толерантна ще ти е по лек живота. Чувството за хумор е специфично умение, затова не го отбелязвам. Joy За протокола -48 кг съм вече, очаквам анамнеза и дежурните критики.

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 21:02 от Viviana91

Общи условия

Активация на акаунт