Днес за малко да се удавя.

  • 9 156
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
Разминала си се с малкия дявол за щастие! Иди и си запали свещичка!

Нимфетка аз съм чувала, че в язовири/езера няма добро водно течение и поради това температурата на места е висока, а на други - ниска и можеш едно хубаво да се схванеш.

# 16
  • Мнения: 6 472
Добре, че всичко е завършило добре!
Преди 3 години щях да се удавя на Черни нос (един неохраняем плаж до Бяла). След като ни измъкнаха (бяхме 4 човека) разбрахме, че там има страшно силни течения, има много удавили се и от там идва и името Confused Та чувството ми е много познато и не искам да ми се случва пак.

# 17
  • Мнения: 4 621
Сигурно е било ужастно преживяване. Слава богу, че си добре и си се разминала само с уплаха. Аз също съм чувала, че е опасно да се плува в язовири, но не знам каква е причината Thinking

# 18
  • Мнения: 2 550
Хубаво е, че си минала само с уплахата  Hug
Преди години и аз имах сходно преживяване в един язовир...едвам се измъкнах.
От тогава няма сила, която да ме накара да стъпя дори с един пръст в язовир.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А сега един идиотски въпрос - обяснете ми защо е толкова опасно да се плува в язовир?
И аз това се чудих и щях да питам, но се опитах да си отговоря сама (с познанията ми по хидрология). Не знам дали съм права, но... мисля, че в малките водни басейни има условия за нееднакво нагряване на водата. Температурните различия предизвикват появата на водни течения, които могат да дръпнат навътре или надолу.

Много е страшно и на мен ми се е случвало в морето. Интересното е, че се давят тези, които могат да плуват и тези, които си мислят, че могат. По-бъзливите са по-добре.
Вярно е. Мен ме е шубе от водата и не си правя никакви експерименти.

# 20
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Много неприятно нещо ти се е случило. Дано ти остане само неприятен спомен и поука, а не да ти се превърне в кошмар, както стана при мен.
Аз щях да се удавя във вода до коленете... Беше на морето, имаше ужасни вълни и не можех да се изправя. Когато съпругът ми (тогава гадже) успя да ме измъкна на брега седнах на пясъка и ревах като малко дете. Така се снабдих с прилична фобия Sad. Мога да плувам, но вече го правя само ако около мен има и други хора, водата е спокойна и знам, че има близко дъно под краката си. И като го разказвам ми се разтупка сърцето... Sick

# 21
  • Мнения: 5 622
 Ужас  Shocked

Между другото да се удавииш точно в язовир е едно от най-лесните неща  Confused

# 22
  • Мнения: 9 706
Страхотно е, че не си успяла. Значи имаш още много неща да свършиш тук долу! Дано след втория шанс да те очакват невероятни и само положителни преживявания!

# 23
  • Мнения: 2 212
Слава богу, че си успяла да се измъкнеш...Никога, никога не плувай надълбоко повече никъде, това е моят съвет. Аз съм от бъзливите и не само, че не влизам в морето, там където нямам почва под краката си, в басейни също не влизам, където ме покрива, имам голям страх от водата и дори се страхувам от возене с корабчета, водни колела и други такива...само като гледам как водата ми се клати и ми прилошава, имам чувството, че всеки момент ще се надигне и ще ни обърне във водата. Като по-малка като ходих с наште на море са ми казвали ако искам да се качим заедно на корабчетата в стария Несебър, на водно колело или на прослувутия банан, като се качваха братовчедите ми, но аз - не и не и пак не! И до днес ме е страх и се убеждавам все повече, че няма да го преодолея този страх...

# 24
  • Мнения: 817
Лелеееее, ужас! Аз затова, когато съм на плаж влизам в морето само до шамандурата и там си стоя, така хем ставаме две шамандури на едно място, хем е по малко вероятно да се затрия!

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мен ме е страх ей от такива змейове....и това може да те е теглило, де да знаеш......:








# 26
  • Мнения: 1 120
Плуването в язовир си е голямо геройство-аз не бих рискувала , колкото и добра плувкиня да съм.
Както бяха казали и други, запали си свещичка и го прави всяка година на този ден.

# 27
  • Мнения: 3 164
Изтръпнах докато го четях, имам голям страх от вода........едно време като ходехме на море заедно с братовчедките ми(всичките доста по-големи от мен) все ме "учеха" да плувам......как не са ме удавили , още ми е чудно ooooh!
аз всеки път съм на нокти като ходим на язовири за риба.......мъжа ми няма страх от нищо и колкото й да го убеждавам, той е много самонадеян.....а така стават белите.....пу-пу-пу.
 Радвам се за теб, че всичко е минало благополучно.На този ден пали поне по свещичка в църква.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289
Слава Богу,че си успяла да се измъкнеш и си добре Hug.Дано вече внимателно преценяваш къде и докъде да плуваш.Чувала съм за язовири в Монтана,не помня точно кои,че има риби мутанти разни и направо ми настръхна косата като те четях.Много се радвам,че си добре и никви язовири повече Naughty.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ужас! Добре, че си успяла да се измъкнеш! Много е опасно плуването в подобни водоеми!

Общи условия

Активация на акаунт