Новата(17.07-24.07) седмичка, изпълнена с надежда и още нещо...

  • 7 375
  • 353
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 860
 Aмейче, аз съм им разглеждала сайта, бях изкарала стърсачка да търся обувчици и много ми харесаха моделите им. Но не мога да намеря от тук, къде ги продават. Сега ще поровя повече, дано изкочат от някъде.
 
 Май само аз нямам проблеми с "мамата" днес  newsm78

# 271
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Аз снощи имах проблеми с нета и не можах да ви отговоря, каквото си бях намислила, та сега може и да забравя някой  Thinking
Амей4е, твоето шоколад4е е неповторимо, мислила ли си да го правиш фотомодел? Изпрати му снимките до някоя агенция, такъв фотогени4ен 4аровник е  Heart Eyes Би ли ми пратила моля, рецептата на миуслената торта-толкова апетитно изглежда  Crazy
Калида, нямаме у дома животни, защото брат ми е алерги4ен  Hug
Ели, като гледам хубавите снимки-добре сте си прекарали на морето   bouquet
Майка, радвам се 4е Томи е добре  Hug А на мен в самолета ми заглъхнаха у4ите и след една прозявка се отпу4иха, но с голяма болка и все още ме боли едното ухо. Капнах едни капки, та да видим.
Лек ден и приятен уикенд на вси4ки   bouquet

# 272
  • Мнения: 11 339
Нана, не съм в Америка, а в Германия. Просто ходихме до Щатите на концертно турне.

# 273
  • Мнения: 7 430

Дидка, красотата Ще спаси света   Hug Ама ти ЩЕ станеШ прекалено хубава, бе, моме  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes Остави тук там някое дефектчЕ, де...какви са тези работи 


Благодаря за тия думи  Hug Hug Hug ама, ако ме видиш отблизо, а и отдалеч...няма да си на това мнение  ooooh!
ВИж за теб мога да го кажа, че си слаба, висока, добре сложена, може би не ядеш като мен сладко в промишлени количества (вчера изядох половината торта на ХОЛИ на празненството Tired) ...абе сега се сетих, че скоро не съм те виждала по снимчици..
Я ни се покажи  Hug

А да не кажа, че си като сестричка на Гогота  bouquet

# 274
  • Мнения: 2 959
Добро и слънчево утро и от Канадските земи!

Мамо Б, приятно изкарване на концерта. Да му се насладиш на "студентският живот" както трябва. А за Смолян, какво да Ти говоря, оттам е зет ми, и имам много хубави спомени- планини, разкошни вили, топли и сърдечни хора, тонга, пататник- все спомени, здраво вкоренени в сърцето ми! Hug Ще те чакаме с още един разказ в неделя и дано да Ти остане време за ваканционните снимки! Peace

Дидка, честит Ти нов аватар! Красиви сте двамата с Микито, а колко са сладки двамата малки мъже в подновеният Ти подпис... Heart Eyes Как е майчето, отпуска ли крака?

Тали Дан, как сте днес? Дано да сте добре и на сигурно място! Кураж и много топли поздрави приеми от нас! Поздрави и за двете Ти любими създания в БГ- Вик и Мади, и за Майчето ти! Hug

Звездичка, как минаха изследванията, всичко е наред, нали?! Hug Успя да си уредиш и толкова желаният час за диетолог, но Ти си адски упорита, поздравления!  bouquet

Вечернице, какви са плановете за почивните дни? Нали няма пак носене на кофи и умора? А и децата ли участват в някакъв хор или свирят на нещо? Hug

Майка, къде си днес? Как сте с Томасчето- елмазчето? Чухте ли се с систъра и Ники, прибрали ли са се, харесал ли им е колета? Hug

Карилиус, бързо оздравяване на Алексчето желая! Hug

Ели, а тоз вирус колко дни я държа, защото много от мамите в отчетната се оплакват от него? newsm78

Амейка, кажи най- накрая сестричката кърми ли и тя Габи? newsm78

Мамо Щтрумпф, как се справя Брюно без любимите си същества, само на опората на Ваний е останал? Оправил ли се е с двете развалени коли? Hug

Мистик, как сте с Лени, как мина деня, ходихте ли при баба? Hug

Нана, успех с търсенето на желаните обувчици! Hug

Етка, приятни почивни дни Ти желая, нали нямаше дом. Интернет? Ще те чакаме с ведри постинги от понеделник, тогава! Целувки за Никата и бързо възстановяване на 1/2-та! Hug

Джорджа, приятни моменти с Масимо, на пицата, и на гостито на вилата на Маминка, /явно си заминала вече по покупки, след като днес не си се появявала/! Hug

Хубав и приятен ден на всички желая!

# 275
  • Мнения: 11 339
Калида, аз съм ангажирана с ген, репетиция и концерт събота и неделя
Каката пее в детския ни хор. Малкия като стане на 5 и той ще се присъедини.

# 276
  • Мнения: 2 959
Вечернице, а очертава ли се скоро турне някъде? Поздравления за Мирелка и детският хор, но "крушката не пада далеч от корена", явно артистичните дарби ги е наследила малката Ти красавица.  HugА Татито май е от публиката, какво ли е усещането, ако и мама е някъде на турне, а след време и двете дечица и те някъде на пътуване с хора, а Той в празна къща?! newsm78 Честит Ти нов "изгарящ" аватар, принципно различен от предходният- приказен. Явно промяната Те е завладяла по всички фронтове. Hug

# 277
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning
Има кредор - има дълъг постинг  Whistling Party

Смърфи
тук ли си  Hug аз пак ги изтрих вече, и си мислех да ти ги пращам на лични, ама ти си видяла всичко... та няма да се налага  Wink
Разказвай за Тонката и БГ, бабата и дядото подскачат ли около него - щото нашите само това правеха  Crazy Емка и сега като ги види на снимка и почва да писка и подскача и крещи БАБИ -ДЕДИ-БАБИ-ДЕДИ Crazy Laughing Laughing
А между другото от няколко дена повтаря като папагал... и аз от време на време  Shocked защото не вярвам на ушите си  Laughing но след 5.мин вече незнае какво е казала преди малко ... така че няма нищо сериозно  Whistling

Наборе  Party
Бобсън, за тебе става въпрос  Mr. Green еййй много се зарадвах че и при теб студентския живот не е свършил  Wink Party щото и при мен горе долу така се получава, сега е малко изостанал... ама има няма и наваксвам  Wink Laughing Laughing Laughing
Като ме питат на колко съм... иде ми автоматически да кажа на 22  Wink Laughing Mr. Green ама за съжаление е 32  Crazy Laughing
За концерта ти завиждам, въпреки че СТИНГ не ми е точно от най любимите изпълнители, но на концертите на световните звезди мисля че винаги шоуто е супер  Peace Party И няколко седмици държи влага  Wink Laughing

Калида
да вируса дълго време я държа, 10.тина дни  Crazy ужасен е, и постоянно има нови болни от него в отчетния  Close

Дидонке
много хубав ник пак извади  Heart Eyes Hug

Звезди
благодарение на теб днес направих едно като пилешко с ориз и тичквички, с Емка си облизахме пръстите- успешен експеримен  Wink Party ядохме го с кисело мляко... е накрая вече Бадемка наблегна на киселото мляко  Laughing

Кари
и аз не вярвам на високи Т. от зъби ... но всичко се случва.. дано бързо се оправи малкия  Hug

Амейке
много интересно с герданчето, от къде го купи, и каде ти го препоръчаха  Thinking
А прощапулник на Алех прави ли вече newsm78

Докато пиша и чета още няколко теми наведнъж, излапах един супер втечнен шоколад Милка с лешници  Embarassed Crazy

# 278
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добьр вечер, бандата Hug Heart Eyes....

Калида, кьрми Ива още, кьде ще ходи  Crossing Arms. като си има такава сестра като мене, дето само я агитира Whistling...

кехлибарените герданчета ги продават тук вьв всеки бебе-мага3ин и дрогерия....а3 3а пьрви пьт ра3брах 3а тях тук, никога преди това не бях чувала че помагат 3а 3ьбчетата....но тука си е традиция да се носят, а вече и а3 сьм убедена, че помагат, 3ащото и3общо не усетих кога му пробиха и и3растнаха 7 3ьбчета на малкото...

много сте мили 3а малкия ми дребоськ, благодаря на всички ви 3а хубавите думи от цялото си сьрце Hug Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Ели, прощьпулник не сме правили, и3пуснах момента...ще направим с второто бебче Wink....
Мамо В, весел купон утре на концерта Hug Heart Eyes...много ми е любим Стинг...
Мамо Strumpf - ли, рецептата я намерих вьв форума, на Сладка Хапка е...ето я

 Торта "Мюсли"

продукти:
бисквити (обикновени)
кисело мляко
захар (по желание)
сезонни меки плодове - банан, ягоди, киви
мюсли
стафиди (по желание)

приготовление:
         Това е една много лека и лятна торта, която може да се прави дори от деца. Идеята "откраднах" от един тукашен ресторант и на тази основа импровизирах. Резултатът много ми допадна. Външният вид подлежи на "разкрасяване", ако десертът ще се сервира на претенциозни гурмани. В неразкрасения си вид е идеална за ядене от тавата.
        Аз сложих неподсладено кисело мляко, като използвах сладостта само на бисквитите и плодовете, но за любителите на по-сладкото е добре да се сложи малко захар в киселото мляко.
        В правоъгълна тавичка се нареждат плътно бисквитите. Върху тях обилно се слага кисело мляко на равен слой, а върху него - нарязаните на резенчета един вид плодове - например ягоди. Наръсва се с мюсли и стафиди, а върху тях се слага още кисело мляко. След това - отново ред бисквити, ред кисело мляко (тая торта "пие" много кисело мляко, за да стане сочна и лека), ред банани, мюсли и стафиди и пак кисело мляко. В този момент моята тава се напълни, но може да се сложи и трети ред.
        Отгоре тортата отново се покрива с кисело мляко и щедро се наръсва с мюсли.
        Една нощ в хладилника и ... да ви е сладко!

За моята торта аз използвах: бисквити "Пти бьор", кисело мляко "На баба" - кафяво, мюсли на Нестле "Ябълки с канела", ягоди и банани от пазара   

а ето и  линк кьм темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105335.0

отивам да се хори3онтирам, че едвам си дьржа очите отворени...лека нощ и сладки сьнища на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

# 279
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мерси, Амей4е   bouquet
Аз ще пробвам, но миуслите ми са със стафиди, банани, папая, ананас и ябълка, дано не пре4и.

# 280
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Мерси, Амей4е   bouquet
Аз ще пробвам, но миуслите ми са със стафиди, банани, папая, ананас и ябълка, дано не пре4и.

няма 3а какво  Hug Heart Eyes
не пречи и3общо  newsm10, тортата е невероятна с всякакви плодове smile3521

# 281
  • Мнения: 2 907
При нас се задава буря, това е прекрасно! И искам да похваля НАНА пред целия колектив, 4е ми помогна, най-у4тиво обясни как става ка4ването на снимки. На вси4ки други писали ми съобщения по въпроса, също благодаря. Но НАНА имаше търпението да ми води live упътвания...

Супер мацка НАНА... Heart Eyes

лека нощ!

# 282
  • Мнения: 2 907
Амеи, ти прили4аш на Katie Holmes, жената на господин Cruise...

# 283
  • Мнения: 2 959
Мистик, честит Ти нов аватар. Красива двойка сте с любимият! А за подписа, просто нямам думи- чаровна прегръдка на две красиви същества! Цунки за Ленито.  Heart Eyes А Ти харесваш ли Кафка? newsm78

Амейка, честит Ти нов аватар и на теб. Две мили и сладки създания с разкошни очи. Права си, така се живее дълго. Hug

Елито, честит Ти нов подпис. Нашата руса красавица- Емка- Бадемка го изпълва. Не изневеряваш Ти на навиците- винаги най- доброто Милка с лешници! Hug

Звездичка, виж какво направи с таз мюслена диетична вкусотия, която шерва с нас преди време. Маймунка, Нана, а сега и Амейката и Мама Щтрумпф са последователи. Работиш ли почивните дни? Hug

Тали Дан, къде си днес, мила? Всичко е наред, нали?! Поне искрено го желаем. Hug А какво беше B.U./ дано съм запомнила правилно?!/? newsm78

Майка, липсваш ни. Как сте днес с Томи? Нали вече сте по- добре, дано да е така! Hug

# 284
  • Мнения: 7 914
amei и Mama StrumpfМюслената торта е велика! newsm10 smile3521
колкото пъти съм я правила никога не съм съжалявала... най ми е вкусна в горещините с ягоди!  Hug
Mama Strumpf, колкото повечко неща има в мюслите толкова по ти се услажда тортата... аз сложих в киселото мляко и захар и канела...ммм стана супер  chef
ДиДОлиНКа,
 и аз обичам да го правя този номер с тортата и после ми иде да се  smile3538, ама такъв е живота!

Kalida, как няма да съм упорита...знаеш ли колко хиляди минават през ръцете им чрез тези застраховки.. и накрая ще ми казва, че да не ти идвал цикъл 6 месеца ( след противозачатъчни )било нормално  ooooh!

Eli cz,
аз много обичам като чета книжка или гледам филмче да си хапвам слаоледче и после да се правя на разсеяна дали съм си хапнала или да си взема ( Joy т.с. да повторя) smile3506

mystic
,
 поздравления за наученето!  bouquet

Нана  newsm10 smile3501


Kalida - 2-ра част, неее този уикенд сме си в къщи... newsm44.. да помързелуваме двамата под чадъра в градината Crazy... отдавна не сме имали толкова празен уикенд...
 Иначе работата миналата събота и неделя беше инцидентна... че кой е  Crazy да плаща по 150 и 200 %...
А за последователите на мюслите много се радвам, понеже наистина е страхотно удоволствие в горещините! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт