След “Ранобудна птичка“ в очакване на новите проекти на Джан и Демет Тема 45

  • 182 915
  • 727
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 12 008
Чисто хипотетично, Джан и Демет са имали връзка по време на сериала, виждаки фенската истерия решават в един момент да си дадат отсрочка, запазвайки топлите чувства помежду си... Whistling Минава време и бум " ние сме заедно" Confused

Ибрахим Челикол е станал баща, има син който се казва Али.

# 361
  • Мнения: 5 900
Славе, ти от самото начало и до сега си оставаш Тома Неверни Simple Smile /казвам го на шега, с усмивка и при цялото ми уважение към твоето мнение/.
Човека си заяви в прав текст в интервюто за Хюриет - "Получиха ни се нещата, защото сме двойка с Демет от 20 епизод". /перифразирам / /Дори търсих датите, 20 еп. е излязъл около рождения ден на Джан/
Когато беше гала вечерта на Пантен, Джан даде интервю в движение - "Няма значение дали съм получил поздрави за РД, Демет си остава особена, скъпа, аз съм й фен №1".
От двете изказвания заключението беше - били са двойка, прекратили са отношенията, Джан го обявява напълно безсмислено постфактум. Това обявление на приключила връзка също е едно от нещата които ядосаха публиката в Турция.
Тара, рускините писаха, че практиката на Хюриет при интервютата е следната:
Интервюира се дадената личност, предоставя й се напечатан текста, личността подписва че статията отговаря на истината и едва тогава се публикува. Така, че дори "либидото" да му се е изплъзнало е имало достатъчно време да бъде коригирано.
Странното за мен е как мениджърите са допуснали това. Единственото ми обяснение, че са търсели сензацията, искали са да подсилят цветовете и не са преценили, че реакцията на публиката и гилдията ще е толкова негативна.
Ситуацията стана толкова драматична именно поради харизмата на двойката и рязкото разочарование на феновете после от това, че не са заедно и от поведението и думите на Джан. След силната любов, сякаш за някои дойде силна омраза Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Но и това ще отмине, ще гледаме, надявам се, нови негови проекти

# 362
  • Мнения: 12 008
Славе, ти от самото начало и до сега си оставаш Тома Неверни Smile /казвам го на шега, с усмивка и при цялото ми уважение към твоето мнение/.

ДариВале Wink, малко му повярвах на Джан  Sunglasses Whistling
Просто си помислих, след определн период от време Демет и Джан да си станат пак " много скъпи" Rolling Eyes

# 363
  • Мнения: 167
Здравейте момичета!🤗
Откровено аз очаквах нещо подобно да се случи и не защото съм ясновидка и премъдра философска, а защото за мен в природата има баланс,има го и при нас човеците!
Без спор Джан е талантлив,обаятелен,красив и умен млад мъж,но е повярвал,че е "по-голям "от нравите и механизма по който върви тази машина,наречена шоубизнес!Харесвам бунтарското в него,това че иска да промени стереотипите и да надскочи себе си ,а явно и своите колеги ,и целият му екип правят всичко възможно той да излезе на "голямата сцена", НО за мен, подхода им, и това, че не се учи да бъде малко по-смирен,овладяващ своето его(при него е доста нездравословно),ще им направи лоша шега!
Дано използва разума си и вземе своите правилни изводи!
Честит Никулден,страхотен ден на всички!🤩

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 14:24 от AnaStef

# 364
  • Мнения: 3 853
Привет следобедно Hug

Много е чаровна, нашата красавица!

От стилиста Mustafa Rutkay

# 365
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862


Греша ли или тази вечер ще има нещо интересно? 🤪🤪

# 366
  • Мнения: 3 853
Ново Simple Smile Първи трейлър на сериала на Демет
Деми отново е прекрасна в роля Heart

https://vk.com/dizimaniano?z=video-60100797_456250805%2F30678dca … pl_wall_-60100797
и тук
https://twitter.com/i/status/1203024190024093697

п.с Интересен трейлър само с Демет, може би в следващите ще са другите герои. Нищо не разбрах, но, изглежда драматично, ще чакам превод, може и да говори с психолог Thinking

С руски субтитри
https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=5SpiLKIqz8s& … ;feature=emb_logo

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 22:21 от grozdence74

# 367
  • Мнения: 8 098

 

С руски субтитри.



Успех на Демет и целият екип!:heart:Heart

 



Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 22:03 от alex_94

# 368
  • Мнения: 773
Здравейте, момичета! 🤗🤗🤗

Честит празник и от мен!

Благодаря за всичко, което сте споделили и за трейлъра към сериала на Демет.

Ще се опитам този път коментирам поведението на Джан за последно и се извинявам ако ядосам някой, но това че обожавам героите Джан и Санем и страдах и се влюбвах заедно с тях, не означава, че когато някой от двамата Демет или Джан - реалните личности, започнат да правят неща в живота си, които лично на мен не ми харесват трябва да подкрепям. Джан започна да ме дразни още с посещението си в Италия, после месеци го гледахме замаян по цели нощи по клубовете и за мен в част от поведението му на моменти имаше някаква арогантност, която рязко контрастираше с това, което си мислех, че ще видя от него след края на Птичката. Това излишно създаване на врява и суматоха около Яман не ми допадаше и бях сигурна, че балона ще се спука. За съжаление текущите скандали ще останат винаги като петно върху личността му в очите на фенове като мен.
Даже турските медии не са толкова виновни, колкото той и екипа му.

# 369
  • Мнения: 5 900
Демет е прекрасна в този откъс. Какви мимики на лицето, чак брадичката й трепери! Браво!

# 370
  • Мнения: 41 896
Добро утро,момичета! Hug Hug Hug



Благодаря за първия тийзър! bouquet Успех на Демет,Ибрахим и целия екип на сериала! newsm10











Приятна събота на всички! Hug Hug Hug

# 371
# 372
  • Мнения: 41 896
Добро утро! Hug Hug Hug



Планет Hug

нова-Демет със своето ново кученце Олаф,стилиста Мустафа Руткай Озис и ветеринаря Мехмет Коч









Приятна неделя! Hug Hug Hug

# 373
# 374
  • Мнения: 8 098
Добро ден!:hugs:

Започват да се изясняват причините , за невижданата по мащаби , злоба и омраза  кампания, срещу Джан Яман.



 

Зная, че повечето четете vk.coм и Sofa в Инстаграм, но ще сложа тук превода  на бг,  на текста на  Belen Suarez, от   Стел Йорданова от фейсбук групата  "Ранобудна птичка"

Цитат
Belen Suarez :
„От звезда до звезден“ Бойкотът на Джан Яман след завръщането си в Турция, националната операция „Журналистика“, която беше планирана бързо, започна с кампания за „дискредитиране“ на Джан Яман и превръщането му в "неприятен“ човек „сексист“ в очите на зрителите и колегите, заявявайки, че той не е гордост за турците и не е техен представител . Изправени пред това, феновете и последователите на него и неговия партньор от "Ранна птица" Демет Йоздемир обясниха, че цялата тази „операция” има предистория завистта, ревността и съперничеството, породили такова признание в националния свят. Без колебание те излязоха импулсивно, за да изразят подкрепата си и да я предпазят от всякакви атаки, без да осъзнават, че истинският мотив на този Бойкот има скрит търговски произход. Нито възможните неуспехи в превода на езика, нито участието му в телевизионни програми, нито интервютата, които той даде, бяха причина за отдръпването което той преживява. Това, което предизвика безпокойство в турската телевизионна индустрия беше срещата му с актьора от бранша Хавиер Бардем.и неговата майка, известната актриса Пилар Бардем.
Пилар Бардем е не само престижна испанска актриса, но е и президент на AISGE,фондация, която следи за авторските права на актьори, танцьори, режисьори и други.Докато Джан Яман беше на посещение в Испания, той беше поканен с известно упорство на церемонията на Фондацията, председателствана от Доня Пилар, на която тя получи една от наградите. И двамата бяха до Джан, това беше записано в международните медии. Въпреки че посещението продължи няколко минути, когато турският актьор изрази възхищението си от испанския актьор, който е спечелил Оскар и поздрави Джан за успеха му, присъствието на Джан на това събитие не беше прието много добро. Напротив, комерсиално това се разглежда като атака срещу турската филмова индустрия. Турция произвежда около 150 епизода годишно, повечето от тях на ниски цени, използвайки красиви пейзажи и реални локации като сценарий. Актьорите взимат пари за свършената работа във всеки епизод, в който са участвали, но ако след това продуктът се изнася, тоест ако сериалът или филмът се продават в друга държава, актьорът няма право да получава пари от този фантастичен бизнес.
И в резюме, Джан Яман участва в събитие, организирано от организация, която популяризира авторските права и след това споделя ,колко е добре актьорът да се интересува от работа в друга държава. Изглежда просто и обективно, но предизвиква безпокойство сред производителите. Защо? Джан Яман ще събере необходимите условия за създаването на тази организация или в Турция може да се създаде друга подобна организация, което предполага, че производители като Фарук Тургут трябва да започнат да споделят такси, получени от комерсиализацията на сериалите, филмите, търговията, промоционалните работни места и други странични продукти. Какво може да бъде по-добре от адвокат, който познава законите на Турция и има необходимите предимства, така че техните продукти ectst се продават като стратегически партньор или посланик на организацията, която насърчава това. Затова като стратегия остана само сплашването и изгнанието на актьора.Фарук Тургут обяви временното отлагане на сериала, в който беше обещал на Джан главната роля. Изпрати го на "екскурзия" до Кипър, оставяйки актьора без контакт с феновете си и без възможност да прави пари с присъствието си в Руби и Лука. Той беше подтикнат да потвърди, че ще бъде водещият на програмата Survivor в Италия, че самият Джан е изразил отказа си, защото иска да работи като актьор, а не като водещ.
Това публично и строго признание на продуцента, става прецедент в тези среди- „вижте какво се случва с този, който прекрачи линията“, така че би било невъзможно да се очаква колега публично, да подкрепи актьора. Най-близките вероятно са го направили насаме, надяваме се.
  Thinking

И още нещо... в Турция започват да се ограмотяват...Уважаван вестник е поканил сексолог да коментира "скандалните" думи на Джан Яман...Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт