След “Ранобудна птичка“ в очакване на новите проекти на Джан и Демет Тема 45

  • 182 449
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 731
Честит празник Злати   Hug много здраве , щастие и късмет ти пожелавам  Flowers Hibiscus  Flowers Four Leaf Clover

# 76
  • Мнения: 773
Привет, птички!

Злати 🤗 Честит празник! Много здраве да ти носи името ти! 😗

Гушки за всички, които са писали 🤗🤗🤗
От инфото на Алекс разбирам, че Джан ще се присъедини само за един епизод. Явно мениджърите са преценили, че това ще спомогне още повече за международната му известност и кариера.

Деми е страхотна във видеото на Найк. Това момиче извая страхотно тяло по време на птичката  и като гледам косата и е пораснала и е без екстеншъните вече 😍 Дано има успех в конкурса, а скоро да започнат и снимките на сериала и, за да я гледаме по-скоро.

Хубав ден от мен 😊

# 77
  • Мнения: 367
Злати, честит имен ден!
Желая ти здраве и много щастливи мигове!

# 78
  • Мнения: 865
Злати, честит имен ден!


Ти си покровителка на дамите в бг-мама, романтични сериали. Всяка сутрин в много страници ни пожелаваш с ведро чувство "Добро утро",  "доставяш" ни най-новата информация и никога не си позволяваш /не знам защо?!/ да коментираш. А всъщност в този формат ти си, може би, с най-богатата фенска история! Да си жива и здрава! Нямам честта да те познавам, но изпитвам респект към спокойното ти и достойно присъствие във всяка публикация!
CocktailFlowers HibiscusHugBlush

# 79
  • Мнения: 41 699
Лили HugЕве HugАтанасова HugМари Hug,благодаря ви за пожеланията! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Цитат
и никога не си позволяваш /не знам защо?!
Мари Hug,пиша и следя за инфо и нови снимки в доста теми, и не остава време! Wink Обикновено,когато гледам сериал само коментирам!После живота на актьорите си е техен!Имат пиари,близки те да му мислят! Laughing



# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 849
Честит имен ден, Злати! Да си жива и здрава. Да си щастлива с любимите си хора! И все така всеотдайна към каузата "Романтични сериали". Весел празник!:heart:

# 81
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Злати и от мен Честит Имен Ден! Да си здрава и винаги щастлива!

# 82
  • Мнения: 205
Злати, честит имен ден и от мен! Бъди здрава, обичана и много щастлива!

# 83
  • София
  • Мнения: 188
Честит празник!!!!С пожелания за здраве, щастие и късмет!!!💐 🌹 🏵️ 🌸 🌺 🌷 🥀 💐 🏵️ 🌸 🌺 🌷 🥀 🌼 💐 🏵️ 🌸 🌺🥀

# 84
  • Мнения: 159

        Злати,
   Честит имен ден! Много здраве, щастие, обич!
 Наистина аз те оеднаквявам с името ти - Злати - златното
 момиче!Винаги ни зареждаш с много позитивизъм и
 настроение! Още дълги години да поддържаш темата и да
 носиш новини!

# 85
  • Мнения: 11 985
Злати, носи си името със здраве! Flowers Hibiscus

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Златииииии, да ти е здраво името и да си много щастлива!!!

# 87
  • Мнения: 41 699
Добро утро,момичета! Hug Hug Hug



Елена HugКати HugНайденова Hug FBID1 HugСийка HugСлавена HugТони Hug,благодаря ви за пожеланията! Heart Eyes newsm51

нови  от InstaStory Демет

    


            

нови с Джан по дороге за Lucca






Приятна събота на всички! Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 11 985


Минавам и аз със моето сутрешно кафе Wink

Нищо ново, пълна скука, Джан в Лука ooooh!, Демет с дружки, този път не е в огледалото на асансьора Mr. Green, явно празнуват завръщането на Руткай от казармата. А дали не са в Лука newsm78

И една импровизаация


Хубав ден!


Обожавам цветовете на есента

# 89
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862


Добро утро и от мен!

След птичката не можах да си харесам нищо за гледане. Зарязвам на 6-7 серия вече 3 сериала. Но вчера пуснах "Навсякъде ти" по препоръка на Евелина Георгиева 😘 и ми хареса. Този ще го догледам до края.










Красиво направени! Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт