Карти Таро тема 21

  • 15 614
  • 729
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 943
Очаквах друга жена и даже сериозна връзка, но чак дете не очаквах. Този човек една година е криел това от мен. Дойде в дома ми... Непрекъснато ме търсеше. На 22. 10 последно теглих карти за него, след два дни, тоест днес, ми пратиха снимка, той с детето в ръце, родило се е преди 2-3 месеца... Родило му се е дете и той ме отблокира и почва да ми пише. Няма смисъл да коментирам нещата, които говореше. Знаех, че е лъжец ама чак такъв б*клук не очаквах да е...

Разговора от днес, след като ми казаха за детето:
Аз: Как е бебето, плаче ли много?
Той: Втори клас е. Smiley Те вече не плачат толкова.
Аз: Ама ти продължаваш... И кво, беше ти скучно от семейния живот и реши да си поиграеш ли? Няма да ти казвам, че си з*дник, ти си знаеш...
Той: За кое бе
Аз: Гледай си детето и не се занимавай повече с мен. Гади ми се от теб.
Той: Какво, какво
Аз: (Изпратих му снимката)
Той: Това е второто
Аз: Надявам се да има по-голям морал от баща си

Че и наглец бе! Аз като скорпион, ненавиждам лъжата. И страхливците. Трудно приемам разочарования от личен характер и доста си ги преживявам. Честно казано ми е ужасно в момента. Изтеглих си карти Как ще се справя със ситуацията в момента?
4 пентакли, 10 чаши, 5 чаши
Скритото: 7 меча
Ще ги разтълкувате ли?
И аз ви благодаря, нещо намерих в тази група Simple Smile Нещо хубаво Simple Smile Благодаря, че се опитвате да помогнете на всеки тук по своя начин.

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 19:58 от Совичката

# 361
  • Мнения: 6 166
Ох, ще ги погледна по-късно картите, но има разминаване между твоят морал и неговият. По принцип мъжете като им забременее благоверната и изтрещяват. Някои точно тогава си намират друга, в която да се влюбят и с която са готови да зарежат и жената и бебето.

Тук вече идва твоят морал. Ти дали би приела такъв мъж. Аз познавам няколко такива жени и те никак не ме харесват. Такава е и тази, за която питах нагоре. Познавам и мъже, които са изтрещявали по този начин докато съпругата е бременна с детето им. И те не ме харесват. Различни морални ценности..

7 мечове подсказва за нещо, което ти и сама го знаеш. Иска ти се да беше друго, да нямаше друга или ако има друга да дойде, да каже - зарязвам всичко заради теб и ще съм с теб до гроб. Това по 7 мечове.

Дръж си достойнството (4 пентакли), знай какво искаш от живота (10 чаши - и мъжът и децата, въобще целия пакет, не на половинки, на четвъртинки) и го пусни и преболедувай (5 чаши).

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 21:40 от Елфичка

# 362
  • Мнения: 10 212
Олеле, то било епидемия... Мислех, че е нещо твърде извратено, за да се случва често. Совичке, един Убавец като "твоя" го чух да казва, че семейството си е семейство, а любовта си е любов, нямало нищо общо. 🙄 Човекът е с една от най-моралните професии. 😂Зачудих се малко дали има смисъл да се намесвам и да му казвам каквото и да било...

Питаш как ще го преодолееш. Не се опитвай да маскираш огорчението ти с празни гуляи. Не рови повече в тази история. Положи старание да осъзнаеш, че си харесала илюзия, реален човек зад тази илюзия няма. Разбира се, че на думи е по-лесно, отколкото на практика, но все пак 5 чаши не е някаква дълговечна енергия, ще се опомниш.

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 21:26 от soul81

# 363
  • Мнения: 2 122
Аз не бих обобщавала така категорично и с такъв замах и не бих слагала всички мъже под този знаменател, просто защото това не е вярно. Мъжете по принцип не си намират любовница, след като жена им забременее.

И бих помолила да се въздържаме от глобализиране, обобщаване, категоризиране и принизяване на когото и да било тук. Мъжете са такива, каквито ги виждаме. Те не са едни или други по принцип.
И нека си даваме сметка, че тук ни питат млади момичета и жени, без голям опит, които ни вярват на думите и преценките и подобни твърдения само биха им навредили

# 364
  • Мнения: 3 044
Момичета, както ми казахте, започнах работа в края на септември.
Успях да се овъртоля с едно момче на моите години, с който са малко объркани нещата. Пуснали сме се по течението в момента, без квалификации какви сме. Да ви измоля да ми изтеглите карти за бъдещо развитие с него? Много ви благодаря предварително 😊
Изтеглих ти, но никак не ми харесват картите.
8 чаши, 5 пентакли + 2 жезли, 4 чаши
И раздяла, и невъзможна любов, и досада, и необходимост да се вземе решение за тези отношения. Не знам какви са били те досега, но оттук нататък се чупят.
Нека и другите да изтеглят карти.

Права излезна, счупиха се, още вторник стана голям проблем, оттогава драми, прекъсваме отношения. Общо взето ей така. Той се стресна, че мн се е привързал по негови думи и си отивало от самосебе си на връзка, задълбочавали се нещата и край.. Ужас

# 365
  • Мнения: 2 122
Съжалявам, FlameV! Трябва ти пълноценна връзка, а тук нямаше как да се получи. Със сигурност ще срещнеш по-добро момче!

# 366
  • Мнения: 6 166
Върнах се пак да прочета дали съм генерализирала, но не съм. Има ги и такива мъже, има и жени, които нямат никаква свян да разбият едно семейство, защото са си харесали мъж (обикновено с мускули или пари), но това не значи че мисля или че всички мъже са такива.

Значи обаче, че такива български мъже има и това е важно да се отчете, че съществуват, когато се избира гадже, мимолетна забежка или партньор в живота.

# 367
  • Мнения: 2 122
"По принцип" си е генерализиране. Или аз съм се объркала.

# 368
  • Мнения: 3 044
Съжалявам, FlameV! Трябва ти пълноценна връзка, а тук нямаше как да се получи. Със сигурност ще срещнеш по-добро момче!

Което е много странно,защото и по негови думи - има емоции, влюбване, привързване, но не е сега етапът.. Не знам и аз вече, но да, засега приключваме

# 369
  • Мнения: 6 166
Така стана ли ясно?

За 10 пентакли обърната какво би казала?

# 370
  • София
  • Мнения: 943
Бих приела колебания ако има и друга жена, но това да се крие дете е твърде съкровено за мен. Тази заблуда не мога да простя, твърде голяма ми е, още повече, че той не се отказа да ми я пробутва. Аз не съм човек, който се рови в живота на другите. Както бях казала, с този човек се знаем от 8-ми клас и може би, ако се бях разровила щях да разбера по-рано... Но така той, сам, ми се показа.... ще си го преболедувам, още ми е прясно...

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 12:04 от Совичката

# 371
  • Мнения: 2 122
Така стана ли ясно?

За 10 пентакли обърната какво би казала?
Да, така е друго Simple Smile Благодаря!

Обърната 10 пентакли говори за подронен авторитет и нестабилност във финансовите дела. Сделките с крупни компании или финансови институции могат да пропаднат заради трудности  и протакания. Би следвало при обърнат а10 пентакли да не започваш никакви финансови спекулации, инвестиции, покукпо-продажби и подобни. Трябва да се въздържаш от всякакъв финансов риск, защото нещата ще се развият неблагоприятно за теб.
.

# 372
  • Мнения: 22
Скрит текст:
Здравейте дами!
От много време не бях ви писала.
Междувременно срещнах един господин, К., общи познати ни запознаха. Много си го харесах и мисля, че симпатията на този етап е взаимна. Казвам симпатия, защото няма чувства и от двете страни, въпреки, че поне аз изпитвам физическо привличане. Добавихме се във фейсбук и на този етап само си пишем и се закачаме.
Моля да ми изтеглите карти и да ми кажете какво ще бъде развитието на тези отношения и дали този човек се чувства заинтригуван от мен. Знам, че е малко рано, но предпочитам да не задълбочавам в безсмислени отношения занапред, защото после, както ви е добре известно, болезнено ги изживявам.
Благодаря ви предварително и хубав ден!
ZornisaA
"Какво ще бъде развитието на тези отношения и дали този човек се чувства заинтригуван от мен"
5 чаши, крал мечове, колесница - Картите показват на първа позиция човек с песимистична нагласа към развитие на отношения с теб на този етап, но твърде вероятно е и човекът просто да си е песимист по природа и да има такава нагласа изобщо при поява на нови възможности за връзки и нови преживявания. В добавката на другите карти той не е лесно доверчив нито импулсивен, преценява, критичен, бързо вижда слабостите на хората, 5 чаши + Крал меч е също скептик, резервиран, може да се тълкува и като ревнив по принцип.
Той си има свой начин, по който да стават нещата, предпочита и се чувства сигурен да има контрол, да владее и управлява положението и движението.
Дали се „чувства“ заинтересуван/заинтригуван – интересува се, но това не му е точно чувство. Интерес по втората карта има, но това е именно интерес в най-буквалния смисъл – не като емоция-увлечение, а интерес в смисъл може да те разглежда, изучава, да те проверява /това заради индикациите от първата карта/, оценява, да си му интересна с нещо. Това не говори непременно лошо за човека и характера (макар че може и да покаже в някакъв момент студен и пресметлив човек), а може да обяснява свойствения за него начин, по който той влиза или не влиза в отношения.
Ако закачките ви, за които пишеш са от типа остроумия и повече интелектуални закачки, размяна на думи, това се очаква от Краля на меча и съвпада с профила на картата. То може да показва и нивото, до което стига отношението му към теб - като към добър събеседник.
Ако обаче използва и емоционални реакции, сантименти-комплименти, изказва с думи отношение към теб – отделно бих се пробвала тогава да предположа 5 чаши + такъв странен Крал меч за какво още говори.
По тези карти си мисля за неясно все още решение за развитие, но ако скептицизмът и преценките му се развият в положителна посока ще има развитие и то ще става по неговия начин, според неговия интерес, по посока която той ще иска да определя, с неговото темпо.
Възможно е също втора и трета карта заедно да показват и за някакво много бързо решение или научаване на нещо, бързо внезапно разкриване и намиране на яснота, разговор на висока скорост, който да доведе до развръзка, изясняване.
Писала си накрая че не искаш да задълбочаваш в безсмислени отношения. Не разчитай прекалено карти да ти покажат предварително има ли смисъл. Точно задълбочаването разкрива смисъла, резултата и той не винаги може да ни харесва. Ти решаваш щеш или не щеш да задълбочиш. Simple Smile
(Ще добавя и една мисъл, която все ми се появяваше докато писах - може ли нещо от картите да се отнася и до теб, малко резервирана, скептична, но това ти ще си го пресееш и прецениш. Много усмивки и късмет!)
Delecta,
Много точен анализ, благодаря Simple Smile
Да, закачките ни са интелектуални и не съм му дала класификация на този човек, аз също опознавам. Просто си дадох шанс да опознаят нов човек и да превъзмогна страха от миналите си неуспехи Simple Smile
Да върна и аз обратна връзка. Дадох малко назад, по-скоро спрях да съм толкова активна. И комуникацията ни спря. Човекът е пич, но не е моят човек, явно. Ако наистина се интересуваше от мен, щеше да е по-активен Simple Smile

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 23:16 от AnMary

# 373
  • Мнения: 4 706
О, Совичка, толкова се разстроих от всичко прочетено... защо, как така....наистина ли има такива хора....
А неговата... а майката на детето му..колко жалко за нея, как може да й се случи това Sad
И в мен остава едно ужасно чувство за безнаказаност, за измъкване от отговорност от страна на мъжа. 
Няма ли един искрен човек, който да стои зад думите и действията си и те да значат точно това, което казва?  Много се натъжих... в ступор съм

# 374
  • Мнения: 11
Здравейте!
Ако някой от вас има време и желание, бих искала да попитам няколко неща...

Какви са намеренията на Д. Б. към мен?
Каква ще е развръзката с М. И.?
Имам ли добро бъдеще в работата, която започнах?

Благодаря предварително, поздрави! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт