Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 740
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 557
Аз малко се обърках...за пералня в темата за сушилни ли говорим или става въпрос за сушилня? Ако все пак е второто,препоръчвам да НЯМА самопочистваща функция (SelfCleanCondenser).

# 61
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
И аз да се присъединя към тези с тясна каса на врата-ПВЦ- 59,5. Вътре помещението си е прекрасно 70/80.Четох, четох и накрая реших, че ще е Бош, заради самопочистващата функция. Обаче проблем-не е мислено, че няма да мине туй чудо на техниката. Хем не ми се ще да правя компромис с машината, хем не ми се кърти каса. Тамън приключихме с ремонта. Вариантите са или по тясна пералня или да изрежем част от профила с флекс....Какво мислите по въпроса? Дайте акъл...
за колко см не минава?
вариант е да се свържете с контактната линия и да се направи запитване за разглобяване на машина- имам предвид да се махне капак, или страничните капаци- ако е възможно изобщо .

# 62
  • София
  • Мнения: 169
И аз да се присъединя към тези с тясна каса на врата-ПВЦ- 59,5. Вътре помещението си е прекрасно 70/80.Четох, четох и накрая реших, че ще е Бош, заради самопочистващата функция. Обаче проблем-не е мислено, че няма да мине туй чудо на техниката. Хем не ми се ще да правя компромис с машината, хем не ми се кърти каса. Тамън приключихме с ремонта. Вариантите са или по тясна пералня или да изрежем част от профила с флекс....Какво мислите по въпроса? Дайте акъл...
за колко см не минава?
вариант е да се свържете с контактната линия и да се направи запитване за разглобяване на машина- имам предвид да се махне капак, или страничните капаци- ако е възможно изобщо .
5см. ни е проблема. Стандартът е 60см ширина. Не знам дали няма да замине гаранцията със свалянето на капака...

# 63
  • Мнения: 4 048
И аз да се присъединя към тези с тясна каса на врата-ПВЦ- 59,5. Вътре помещението си е прекрасно 70/80.Четох, четох и накрая реших, че ще е Бош, заради самопочистващата функция. Обаче проблем-не е мислено, че няма да мине туй чудо на техниката. Хем не ми се ще да правя компромис с машината, хем не ми се кърти каса. Тамън приключихме с ремонта. Вариантите са или по тясна пералня или да изрежем част от профила с флекс....Какво мислите по въпроса? Дайте акъл...
Polyn,
Вие, пералня ли искате да монтира те, сушилня или 2 в1. И при трите случая за обслужването и подобно при необходимост е нужен достъп. За мен  най-разумно е да демонтирате вратата и да сложите плъзгаща/само с горен водач и четки към пода. /Не стеснява отвора и няма нужда от странични профили.
Една последваща ревизия или ремонт на устройството, свързана с неговата мобилност, би ви затруднила.Каква еквилибристика трябва да имат обслужващите лица, за да се справят, освен ако не е само словесна при съвети.
P. S. Демонтирането на страници и капак, не ви дава голяма свобода за действие. При сушилните, гореспоменатите не са монтирани с щипки.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 09:50 от niljaniljo

# 64
  • София
  • Мнения: 169
И аз да се присъединя към тези с тясна каса на врата-ПВЦ- 59,5. Вътре помещението си е прекрасно 70/80.Четох, четох и накрая реших, че ще е Бош, заради самопочистващата функция. Обаче проблем-не е мислено, че няма да мине туй чудо на техниката. Хем не ми се ще да правя компромис с машината, хем не ми се кърти каса. Тамън приключихме с ремонта. Вариантите са или по тясна пералня или да изрежем част от профила с флекс....Какво мислите по въпроса? Дайте акъл...
Polyn,
Вие, пералня ли искате да монтира те, сушилня или 2 в1. И при трите случая за обслужването и подобно при необходимост е нужен достъп. За мен  най-разумно е да демонтирате вратата и да сложите плъзгаща/само с горен водач и четки към пода. /Не стеснява отвора и няма нужда от странични профили.
Една последваща ревизия или ремонт на устройството, свързана с неговата мобилност, би ви затруднила.Каква еквалибристика трябва да имат обслужващите лица, за да се справят, освен ако не е само словесна при съвети.
Ох, да и това си го мислех- за сервиза.Иначе, отделни ще са уредите - един върху друг.Вратата не е проблем, касата е тясна. За да се демонтира трябва да се кърти наново, а приключихме с шпакловка и латекс. Не съм и очаквала, че може да ни създаде такъв проблем тая каса....май ще се реже профила и туй то.

# 65
  • Мнения: 3 019
Аз технически не мога да помогна,но при родителите ми се получи така с едно горене-свалиха страничните капаци и я вкараха,не са имали проблеми после,но те си го решиха иначе нямаше влизане Simple Smile,но и зависи колко се освобождава от капаците...

# 66
  • Мнения: 152
Здравейте, имам нужда от малко помощ. Хвърлили сме око на Miele tdd420wp series120, но никъде не мога можах да намеря от какъв материал е барабана и дали е самопочистващ се кондензатора?

# 67
  • Мнения: 4 048
Здравейте, имам нужда от малко помощ. Хвърлили сме око на Miele tdd420wp series120, но никъде не мога можах да намеря от какъв материал е барабана и дали е самопочистващ се кондензатора?
Не е самопочистващ се, но е най-доброто от предлаганите. Барабана е е инокс, тип пчелна пита. ТМ при miele и др.
При aeg
Сензор за твърдост на водата
Успех при избора!

# 68
  • Мнения: 440
5см. ни е проблема. Стандартът е 60см ширина. Не знам дали няма да замине гаранцията със свалянето на капака...
Няма да замине гаранцията. Нас в магазина това но посъветваха, за да влезе. Поразковахме касата на вратата и стана.

# 69
  • Мнения: 152
Здравейте, имам нужда от малко помощ. Хвърлили сме око на Miele tdd420wp series120, но никъде не мога можах да намеря от какъв материал е барабана и дали е самопочистващ се кондензатора?
Не е самопочистващ се, но е най-доброто от предлаганите. Барабана е е инокс, тип пчелна пита. ТМ при miele и др.
При aeg
Сензор за твърдост на водата
Успех при избора!
Много благодаря за бързия отговор! А в този ценови диапазон дали си заслужава да търся алтернатива, Само за да избегна самопочистващия се кондензатор?

# 70
  • Мнения: 4 048
Здравейте, имам нужда от малко помощ. Хвърлили сме око на Miele tdd420wp series120, но никъде не мога можах да намеря от какъв материал е барабана и дали е самопочистващ се кондензатора?
Не е самопочистващ се, но е най-доброто от предлаганите. Барабана е е инокс, тип пчелна пита. ТМ при miele и др.
При aeg
Сензор за твърдост на водата
Успех при избора!
Много благодаря за бързия отговор! А в този ценови диапазон дали си заслужава да търся алтернатива, Само за да избегна самопочистващия се кондензатор?
За мен няма алтернатива в бг. Алтернатива/за eu /може да е asko, v-zug, sibir, schulthess, но нямат интерес към нашите геогр. ширини, с изкл на последите. Все още предлагат перални спирит и суш.шкафове
https://www.maycom.eu/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D0%B8 … D0%B0%D0%BD%D0%B5

# 71
  • Мнения: 3 534
Polyn, и при мен беше така. Отворът  голям, но касата на вратата широка. Ние изрязахме с флекс част от касата и то само до необходимата височина. Алуминиева каса. Супер се получи. Вратата пак се затваря плътно, няма отзяване, откъм страната на коридора не личи нищо. Става въпрос за килер.

# 72
  • Мнения: 6 085
Извинявам се за спама, но има ли подобна тема за перални.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 316
Извинявам се за спама, но има ли подобна тема за перални.


Да, има. Заповядай😊
https://m.bg-mamma.com/?topic=1134803

# 74
  • Мнения: 6 085
Благодаря, Мег!

Общи условия

Активация на акаунт