Сменен номер

  • 668
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Здравейте,
Как мога да открия сменен gsm номер. Нямам друг контакт, освен телефонен номер.
За добро търся човека Simple Smile, но от оператора ми отказаха съдействие.
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 9 439
Здравейте,
Как мога да открия сменен gsm номер. Нямам друг контакт, освен телефонен номер.
За добро търся човека Simple Smile, но от оператора ми отказаха съдействие.
Благодаря предварително

Опитай да го намериш в социалните мрежи. Чрез мобилен опиратор съм сигурна, че няма да стане, освен, ако нямаш някой познат и той да ти съдейства.

# 2
  • Мнения: 105
пиши номера в гугъл, може да излезе нещо, като имейл или регистрация в някой сайт..

# 3
  • Мнения: 326
Пробвах..
пиши номера в гугъл, може да излезе нещо, като имейл или регистрация в някой сайт..

# 4
  • Мнения: 105
Пробвах..
пиши номера в гугъл, може да излезе нещо, като имейл или регистрация в някой сайт..
някой път трябва да се пише номера по тройки, някой път по двойки, някой път без разстояние

# 5
  • Мнения: X
Естествено, че ще ти откажат от мобилния оператор, все пак това са лични данни.
Пробвай във фейсбук, като цяло в интернет.  Няма как да му разбереш новия номер от питане в мобилния оператор...

# 6
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 433
След като човека си е сменил номера , вероятно си има причина и не желае да бъде безпокоен, редно е да уважите това.
За добро го търсите , но само според Вас.
Ако го намерите чрез социлани мрежи или общи познати - ок
но трябва да има някакви граници да не сте  "stalker"

# 7
  • SF
  • Мнения: 21 223
Нееее! Имаме позната, която смени работата и смени и телефона си, и мейла си, и колата си. Старият й телефон преди нея е бил на друг. Даже й беше писнало да търсят предишния собственик.

# 8
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Човек когато сменя номера си уведомява за това важните хора за него. Слава богу че операторите не дават такава информация, това оставаше...

# 9
  • Мнения: 105
явно я търсят да връща заеми, притеснявали са я доста... и да, вие може да сте една  от тях, иначе щеше да ви остави номера си, +1000 за пролетното цвете!

# 10
  • SF
  • Мнения: 21 223
От никъде това не става "явно".

# 11
  • Мнения: 326
Много станахме мнителни...

Последна редакция: чт, 25 авг 2022, 16:05 от Сарита

# 12
  • SF
  • Мнения: 21 223
Какъв е този цитат? Моля да се редактира мнението. Не съм казвала нищо за никакви филми.

# 13
  • Мнения: 326
Какъв е този цитат? Моля да се редактира мнението. Не съм казвала нищо за никакви филми.

Редактирано,  Извинявам се.

# 14
  • SF
  • Мнения: 21 223
И този редактирайте. Добавени са думи, които не съм казала. Може ли да не ме цитирате? Благодаря!
Дано модератор да почисти.

Общи условия

Активация на акаунт