Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 677
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Консултант на Miele ни посъветва да не използваме топки, тъй като можели да счупят датчиците
[/quote]ужас! Тези "консулти" са уникални и ръсят само "бисери".

Къде в барабана точно има датчици, че нещо не мога да се сетя.
Да каже, че може да счупи стъклото на вратата по мога да приема, въпреки че и стъклата са супер здрави, а топките се слагат м/у дрехите.

# 136
  • Мнения: 42
И мен ме вълнува въпросът с ароматизирането на дрехите. Бях срещала съвет( като се замисля, вероятно от някой производител на вълнени топки за сушене) да се капнат 1-2 капки есенциално олио или парфюм върху вълнените топки. Дали би представлявало опасност?



Здравей,


От година и половина използваме вълнени топки и ги накапваме точно с по 1-2 капки етерично масло.
После ухаят невероятно. Използваме масло от хвойна, мандарина, мента, портокал и др. Страхотни са и не остават никакви петна по дрехите.

# 137
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Тези топки за сушилни не тропат ли много вътре? В досегашната ми сушилня не смеех да сложа, защото тя и без топки си тропаше. Но сега си поръчахме нова, нямам търпение да я доставят вече, и се чудя дали да си купя подобни.

# 138
  • Мнения: 7 245
Не тропат.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 1 557
При нас тропат,вълнени са.Ще ги ползваме само при пух.

# 140
  • София
  • Мнения: 10 560
Аз топки за тенис ползвам. Ужасно думкат. Ама пък вършат чудесна работа.

# 141
  • Мнения: 152
И мен ме вълнува въпросът с ароматизирането на дрехите. Бях срещала съвет( като се замисля, вероятно от някой производител на вълнени топки за сушене) да се капнат 1-2 капки есенциално олио или парфюм върху вълнените топки. Дали би представлявало опасност?



Здравей,


От година и половина използваме вълнени топки и ги накапваме точно с по 1-2 капки етерично масло.
После ухаят невероятно. Използваме масло от хвойна, мандарина, мента, портокал и др. Страхотни са и не остават никакви петна по дрехите.
Сууупер!!! Много благодаря за отговора!

# 142
  • Мнения: 40 744
Ползвам силиконовите топки. Не тропат, но и не знам дали вършат работа. Ама ги слагам при сушене, да има Grinning

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
Аз имам 2силиконови топки за сушилня,с "бодлички",използвам ги само през зимата,слагам ги в джобовете на якетата.Не мисля,че вършат "чудеса",и с тях,и без тях...все тая.

# 144
  • София
  • Мнения: 10 560
Защото са само 2, аз слагам 5. Свободно вътре.

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
Защото са само 2, аз слагам 5. Свободно вътре.

Възможно е само 2 да не са достатъчни,не знам.В началото на програмата са шумни,но след 10-15мин.,когато се загреят,вече не се чуват.

# 146
  • Мнения: 515
    Превод ли ти трябва?

# 147
  • Мнения: 919
ю

Да, трябваше ми превод, но вече ми помогнаха. Вече успешно сушим Simple Smile

# 148
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Здлавейте,извинявам се ако вече е обсъждано.пералнята ми е 6 кг. харесала съм конкретен модел сушилня,но капацитета и е 9 кг.дали е удачно да я ползвам с доста по - малко  от капацитета или да търся за 7 - 8 кг .благодаря

# 149
  • Мнения: 40 744
Уффф, колкото по-малко е прането, толкова по-добре - дрехите съхнат по-бързо и се мачкат по-малко. Те затова сушилните са с голям капацитет. Ако има 12 килограма ще е още по-добре Grinning

Общи условия

Активация на акаунт