Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 665
  • 738
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 074
И най-вече късмет с модела.
Нашата сушилня излезе калпава и това е. Единична и като размер и като дебелина олекотена завивка пера с програмата с която пера пуловери. Суша на програма за олекотени завивки и я пуснах два пъти програмата за сушене и накрая пак излезе влажна цялата. Доизсушавах я със сешоар.

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Олекотени завивки пера на програма за смесени тъкани(максимални обороти центрофуга), и “памук” + “щадене” в СМ. Това е за тези с изкуствен пълнеж.
Чак пък калпава СМ!? 🤔🤷🏼♀Каква марка и модел е? Опитай постепенно различни комбинации, докато достигнеш до оптимален резултат.

# 152
  • Мнения: 293
Здравейте, имам нужда от съвет.
Имаме ето този модел сушилня: https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-AEG-T8DBG48S/p/687476
Налага се да я изместя в коридора и планирам да я сложа в шкаф. Дали това е удачно и трябва ли да има определени см отстъпи от вътрешността на шкафа?

# 153
  • Варна
  • Мнения: 1 557
Аз бих оставил по 5 см от всяка страна,а отзад дори 10 см.

# 154
  • Мнения: 11 568
Да, както са ти казали преди мен. Когато работи, трябва вратата на шкафа да е отворена, така че да се осигурява въздух, който да засмуква сушилнята.

# 155
  • Мнения: 293
Благодаря, да вратата ще я оставям отворена, това не е проблем. Simple Smile Притеснява ме факта да не се повреди сушилнята, че е на тясно, защото преди беше в стая и прозореца беше постоянно отворен. Може ли да ми се появи влага в коридора?

# 156
  • Мнения: 11 568
Според мен не може. Слагаш си един влагомер в коридора и следиш.

# 157
  • Мнения: 6 074
Моята сушилня е почти същата като на Барби. Работи на широко отворен прозорец дори и в най-студените зимни дни, защото цялата кухня, където е позиционирана се пълни с влага, а е 16-20 кв. м. И от влагата мирише неприятно

# 158
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
Рори72, какво имаш предвид с това, че се пълни с влага кухнята?

# 159
  • Мнения: 449
Рори центрофугирай дрехите на повече обороти - 1000 най-малко , то затова сигурно има влага . И в книжката на сушилнята пише да се центрофугират на по- високи обороти .

Относно аромата на прането след сушене и използване на омекотител
- при мен дрехите мираш след сушилнята , аз използвам Ленор омекотител когато ги пера .
- само , че в упътването а и на мен от сервиза ми казаха , че не в хубаво да се използва онекотител , защото се натрупвал по сушилнята .

Аз ги знам тези на Сано за сушилня , ама не ми се струва някак удобно да отварям сушилнята преди края и да пръскам . Сега мисля да взема от новия прах на Ленор който е 2 в 1 и да пробвам с него дали ще миришат дрехите след сушене .

# 160
  • Варна
  • Мнения: 1 557
В момента ползваме Ариел с лавандула за бяло,течен...е това нещо мирише уникално след сушилня и трае по една седмица.

# 161
  • София
  • Мнения: 2 175
Благодаря, да вратата ще я оставям отворена, това не е проблем. Simple Smile Притеснява ме факта да не се повреди сушилнята, че е на тясно, защото преди беше в стая и прозореца беше постоянно отворен. Може ли да ми се появи влага в коридора?
Моята е следващия модел, стои в килер без прозорец. Отварям вратата към коридора, когато работи. Влага не съм имала.

# 162
  • София
  • Мнения: 6 265
Здравейте,
Моля за мнение за тази сушилня: https://www.tehnomix.bg/sushilnya-bosch-wtr85v10by

# 163
  • Мнения: 11 568
Изглежда да е много добра, според спецификациите.

# 164
  • Варна
  • Мнения: 1 557
Това беше единия ми избор за сушилня, другата беше gorenje.Избрах втората заради по-високия клас на кондензация,но Bosch-a със сигурност си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт