Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 673
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 059
Здравейте! Преди два дни купихме сушилня Candy. Когато я пуснем уж върти дрехите и ги суши, но не спира да дрънчи нещо, през цялото време свирят някакви сензори. Изметохме цялата книжка и не можем да открием проблема. Някой да има някаква идея къде бъркаме?

# 211
  • Мнения: 6 622
Пламъче, аз съм с Беко 8506. Безкрайно доволна съм! Пу-пу-пу! Работи тихо, дрехите в отличен вид, суши сравнително бързичко, но сигурно, защото не слагам 8 кг дрехи.
Не виждам нито един минус на уреда.
Не знам каква е тая неприязън към Беко като марка. Аз ползвам доста техни уреди и към нищо нямам забележка откъм качество на работа.
До сега не съм срещала собственик на Беко да се оплаква, не знам от къде идва лошата им слава във форума. Аз имам сушилня и печка и ми вършат перфектна работа.

# 212
  • Мнения: 755
Купих я от Техномаркет за 1299
Честито, дълго и безпроблемно използване Simple Smile Така като гледам е подобна на моята ( още не е дошла и нямам търпение вече), само кг и енергийния клас са различни. Би ли споделила на каква програма сушиш, излизат ли напълно сухи? Какви допълнителни настройки правиш освен програмата?

# 213
  • Мнения: 249
Здравейте! Преди два дни купихме сушилня Candy. Когато я пуснем уж върти дрехите и ги суши, но не спира да дрънчи нещо, през цялото време свирят някакви сензори. Изметохме цялата книжка и не можем да открием проблема. Някой да има някаква идея къде бъркаме?
А завършва ли цикъла, дрехите сухи ли излизат?
Обикновено дрънчат циповете от горнища и якета. Аз обръщам всичко наобратно и е поносимо.

# 214
  • Мнения: 29
Здравейте, купих си сушилня Beko DH 7411 PA с термопомпа. В комплекта с допълнителни аксесоари към нея има и маркуч, който е за свързване на уреда към канализацията. Въпросът ми е дали е задължително да я свържа към канал? Поставила съм я на остъклена тераса, а там канал няма.
Извинявам се ако въпроса ми не е точно за тук!

# 215
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
Въпросът ми е дали е задължително да я свържа към канал?

Не, това е опционно. И нашата сушилня, която е с термопомпа, пристигна с подобен маркуч.

# 216
  • Мнения: 29
Не, това е опционно. И нашата сушилня, която е с термопомпа, пристигна с подобен маркуч.
[/quote]

Благодаря!

# 217
  • Мнения: 4 059
Здравейте! Преди два дни купихме сушилня Candy. Когато я пуснем уж върти дрехите и ги суши, но не спира да дрънчи нещо, през цялото време свирят някакви сензори. Изметохме цялата книжка и не можем да открием проблема. Някой да има някаква идея къде бъркаме?
А завършва ли цикъла, дрехите сухи ли излизат?
Обикновено дрънчат циповете от горнища и якета. Аз обръщам всичко наобратно и е поносимо.
Дрехите са сухи и тя продължава да върти

# 218
  • Мнения: 249
Попитайте в магазина какъв може да е проблема!

# 219
  • Мнения: 10
Минавам да споделя първи впечатления от Сушилня BEKO DPY 8506 GXB1. Много четох и мислих преди да направим покупка, но за бюджета, който имахме мисля, че направихме добър избор. Сушилнята е на промоция с 5 год.гаранция и е със 100 лв надолу от редовната цена в момента, та това наклони везните в нейна полза. За пръв път ползвам сушилня, но съм направо възхитена. С две деца сме-едното на 4 години, а другото на 2 месеца и може да си представите какво пране пада. Пералнята ми е за 7 кг но не я пълня съвсем до горе. Пусках сушилнята около 10тина пъти, за сега нищо не е свила,дрехите си излизат сухи и не намачкани( с някои малки изключения за намачкването). Сушенето става много бързо.Пуснах чаршафи на програма памук за гардероб и първо изписа,че програмата е 3 часа, а след 1 час и 30 мин вече беше приключила, а чаршафите напълно сухи и леко намачкани, но мисля,че е напълно пренебрежимо,ако не сте маниаци на тема гладене 😀

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 10:38 от megi8989

# 220
  • Мнения: 4 762
Скрит текст:
Само моето Миле / най- великата марка / свива тениски!!! Колежката ми също има Беко и направо е изумена, че моята хай- клас сушилня ми свива памука, при нея никакъв проблем вече година! Днес все още чакам обаждане от Миле център, дали изобщо ще ми пратят техник.

Знае ли някой , какъв е допустимия срок за отговор и записване за техник, при гаранционна машина? Искам, като ще пиша до производителя в Германия и ще оплуя хубаво БГ представителите, да съм спазила сроковете. В гаранцията ми нищо не пише до колко време са длъжни да ми насрочат час за техник.

# 221
  • Мнения: 40 740
Все си мисля, че ако една сушилня свива тениските само на един човек, то според бръснача на Окам вината е в тениските Mr. Green

# 222
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз харесах сушилня за майка ми, от Технополис - Беко DH 7411 PA, 7 КГ., енергиен клас А++, с термопомпа, за 699 лв. Wink Над предвидената сума е, но реших да я взема, ще пиша по-нататък отзиви.

# 223
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
Моето досегашно Miele (което беше втора употреба и старо като модел) също ми свиваше дрехите, но според мен вината до някъде си беше и моя, защото ползвах все една и съща програма...От няколко дни сме с нова сушилня на Bosch и специално съм решила да направя тест с нови тениски. Simple Smile

# 224
  • Мнения: 4 762
Все си мисля, че ако една сушилня свива тениските само на един човек, то според бръснача на Окам вината е в тениските Mr. Green

Темата не е ли за споделяне на мнения и опит относно сушилни машини? Или моят проблем е толкова смешен?! Така да е,  аз да съм виновна, че не мога да ползвам машината!

Общи условия

Активация на акаунт