Отговори
# 60
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен сладурани Hug
Отдавна не съм влизала Embarassed, нямах желание за нищо Sadомръзна ми всичко вече, нищо не става , но живея с надеждата разбира се Simple Smile,
И Ви моля, както винаги да ми помогнете, тормози ме това, че ми предстои една седмица почивка, ще ходим във Велинград, та мисълта ми е ако евентуално нещо стане този месец Praynigтрябва ли да се притеснявам от басейнчето и повечкото печене на слънце Blushаз обикновено се пържа като гущер, вече незнам, и на почивка не ми се ходи, все го мисля, какво, как ще стане, защо ще стане, кога ... #Crazyоткачена работа...ама нали знаете, кой каквото си прави на себе си го прави, осъзнавам го ама съм си темерут Sick
Моля Ви дайте съвет. Еххх, благодаря Ви че Ви има, вдъхвате много сили и кураж на такива като мен, пожелавам Ви всичко най-хубаво и много, много бебоци Grinning

# 61
  • Мнения: 9 990
Диди 2-отивай и почивай пълноценно!С плаж, с къпане, с всичко!Приятно прекарване!На Велинград е много хубаво и планинският тен е по-различен!

# 62
  • Мнения: 307
Здравейте, момичета!
Дойдох да ви нагледам и да ви пожелая хубава седмица изпълнена с положителни тестове и добри новини!
Аз да се похваля, вече съм госпожа Захариева! Mr. Green
Сватбата ни мина в събота и беше страхотно! Много весело, изпълнено с емоции, усмивки....ех, че хубаво беше... Grinning
Заваля страхотен дъжд точно за подписването (а то по план трябваше да е навън на една голяма поляна, украсена цялата с балони и цветя). И ни венчаха вътре, но...дано това да е добър знак и да ни върви по вода!
Утре заминаваме с мъжо за Приморско за малък тридневен меден уикенд:)
Това е от мен! Пазете  се и бъдете щастливи!
Прегръщам ви всички! Hug

# 63
  • Мнения: 9 990
Ами , честито, новоизлюпена Госпожо! Hug  bouquetМного любов по пътя ви да има, заедно да сте винаги!  bouquet  bouquet

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
vvenkova  или вече г-жа Захариева пусни някоя снимчица да ви се порадваме. Hug

# 65
  • Мнения: 307
още никой от фотографите не ми е дал снимки Sad. И аз ги чакам с нетърпение. Обещавам да пусна снимчици веднага щом се сдобия с такива!
Благодаря за пожеланията!   bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 4 272
Вени, честито  bouquet Желая ти дълъг и щастлив семеен живот! Да си прекарате хубави медени дни на морето и ти чакам и аз снимките с нетърпение!
Мариетка, добре е, че гадната лелка няма да те придружава на морето. Аз май точно на морето ще се олеля Confused Искам и аз на Балчик! Обаче тръгвам на море чак на 4 август. А вие няма да сте там дотогава, нали Rolling Eyes
Нелиани, продължавам да ти стискам палци! Добре е, че имаш търпение Wink
Извинявайте, ако пропускам някого, но много сте изписали. А, ето..сетих се. Много ми харесаха снимките! Ходи ми се отново на всички тези места. И въобще...пътува ми се.

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 12:08 от lea

# 67
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Леичка,за съжаление си тръгваме на 31... Cryако зависи от мен аз мога цял месец да стоя на море... Blush

# 68
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте и от мен, момичета!
Пфуууууууу - много работа тази седмица Sad.Вече нямам търпение да идва августи да тръгнем към морето.
Да ви оплача  - вкъщи всички изкарахме този т.нар."летен грип" с повръщането,разстройството ...... SickУжасна работа.Малкият се пребори най- бързо Слава Богу.А аз стигнах чак до Спешна помощ и ми надупчиха д.......,защото имах много висока температура и не можех да я смъкна. Вече всички сме по - добре, ама един ужас изкарахме. ShockedНе ви го пожелавам.
Иначе стискам ви палци на всички - на всяка за това, за което си мечтае и иска да стане!  bouquet
Лек и приятен ден и седмица на всичики!

# 69
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Здравейте за втори път днес! Hug
Малко ми става неудобно да питам, въпреки, че и вие 100% сте минали през този период, в който търпението се е стопило и не си намирате място...
Моля, посъветвайте ме какъв тест да взема! Правила съм само Шуър Чек, а от прочетеното разбирам, че не е от най-надеждните или поне през първите дни на закъснението. След малко тръгвам към аптеката и ще се тествам пак следобед, защото скоро ще полудея май след всички прочетено за фалшиви бременности, химически такива и т.н.
Та накратко пак въпроса ми: Какъв тест ще ми препоръчате за 5-ти ден от закъснението!?
Благодаря предварително Blush!

# 70
  • Мнения: 515
Здравейте момичета,
Венкова ЧЕСТИТО желая ти да се обичате много и за винаги newsm51

Нелиана  smile3501 за това че си толкова търпелива дано всичко това да ти донесе  EFP preggo newsm30 smile3521

Мариета честита ти лелка ти поне и се радваш  Wink

Меги аз продължавам със стискането на паци и за теб  Praynig

А иначе аз съм добре бебеправим с мъжо най усърдно luvbed дано да имаме успехи  Praynig Днес племеницата ми има рожден ден става на годинка  newsm59 newsm38 колко много я обичам само........................

# 71
  • София
  • Мнения: 4 272
Защо да не е добър Шуър Чек Thinking При наличие на закъснение е добър. А също имаше някакъв Клиър /но не си спомням точно името/. Успех!
Хелена, честит рожде ден на племеничката ти!
Зазка, добре че сте изкарали вируса преди морето. Много си преживяла, миличка. Дано повече не ти се случва.

# 72
  • Мнения: 218
Привет на всички, малко съм тъжна , днес ми е 12 ден от цикъла,а все още не сме правили нищо Cry Мъжа ми все е уморен и му се спи. А уж решихме да пробваме този месец, а той сега се ослушва Confused, или така ми изглежда. Само за това мисля, как искам да имам бебче .smile3518 smile3518 Извинете, че съм в такова настроение

# 73
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Имам си още една бледа чертичка Embarassed и не знам да се радвам ли или да плача!!! Хем ми се иска да е истина, хем не искам да се изстрелвам толкова високо, защото ме е страх дали пък при следващия тест няма да липсва бледата линийка... Rolling Eyes
Послушах Леа и взех Клиър тест. Чертата се появи точно в посоченото на опаковката време, нито по-рано, нито по-късно...

# 74
  • Мнения: 515
Цветенце мила поговори с мъжа си може би малко се е разколебал или малко да се е изплашил бебето е голяма крачка за някои.Помни че бебето е плод на любовта на двама души и трябва да го искате много и вярвам че е така просто говори с него и му кажи как се чувстваш вярвам че всичко ще е наред ако е така хващай го за ушите и  luvbed какви са тези глупости спяло му се било пак ще спи ама после след като си свърши работата Wink /да не се налага да викаме съседа Laughing/

Муцунке ще се разориш с тези тестове бе мила Wink бъди търпелива и тайничко се радвай.

Общи условия

Активация на акаунт