Отговори
# 75
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ВВенкова,или г-жо Захариева - желая ви любовта ви през целия ви живот да е толкова голяма,колкото в сватбения ден Heart Eyes!И нека най-голямото щастие ви сполети в някой красив,снежен януарски ден Hug!

Мариета честита ти лелка ти поне и се радваш  Wink
Хеленка,радвам и се,радвам и се,ама още най-много 3-4 месеца и после и аз като вас... #2gunfire
Честита ти именница  bouquet!Да е жива и здрава!И скоро да я зарадвате с братовчедче Wink Praynig baby_neutral!

# 76
  • Мнения: 515
Мариета да мила знам ти историята затова ти честитя за лелката thumbsup, а скоро ще дойде момента в който ще я пъдиш  #2gunfireда не идва виж сега колко и се радваш и колко добре я посрещаш дано да си станете близки и като дойде момента и й се помолиш да не идва да те послуша веднага  Wink
А пък за братовчед или братовчедка ще се постараем пък дано от твоите уста в божиите уши smile3521

# 77
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хеленка,чул те Господ,дано скоро всички в този форум се похвалим с две чертички,но и здрави бебета след това Praynig!

# 78
  • Мнения: 719
Здравей, Мариетка...и ние сме на Балчик само че отиваме на 30, а вие си тръгвате на 31.Но това си е един ден, какво ще кажеш по въпроса? newsm10. А вие къде ще отседнете,ние сме тукhttp://www.kushtanatasha.com/.

# 79
  • Мнения: 1 701
Кръвния тест и аз не го правих на гладно. Даже на доста добре похапнало. Wink
Чак сега се посъвзех! Не съм ставала от леглото от не знам кога. Сега спасяваме положението е едни свещички и май успях да задържа малко храна и течности в мен. Ама пу да не се урочасам, че ...  Sick
Г-жо Захариева, голямо честито и от мен. Simple Smile
 newsm51 smile3525
Аз не знам какво ми става, но само за сватби си мисля, когато не повръщам разбира се. Представям си роклята, букета, прическата, пръстена ... ама така като гледам наш татко май няма намерение да ме поиска официално. cry cry cry
Еми може пък и да не стана булка!
Муцунке, честито EFP и от мен! Simple Smile Дано всичко е наред и да се видим в отчетни скоро! Simple Smile
Меги, непрекъснато си мисля за теб и стискам палци мила! hug

# 80
  • Мнения: 307
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=49943
ето малко снимки от сватбата. Не са много качествени, но за сега имам само това.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 272
Вени, много сте сладки, бе! Пу, пу да не ви е уроки! Искам още снимки Wink
Муцунке, честита ти втора чертичка! Дано скоро вече не е бледа, за да се зарадваш истински!

# 82
  • София
  • Мнения: 932
wish само така, пожелавам ти много много бързо да се оправяш  newsm51
vvenkova красива булка си, и сте сладка двойка Simple Smile).Пожелавам ви да остареете заедно и ето това  family6    bouquet
Аз пък днес сигурно към 20 пъти ходих до WC-то да видя дали лелката е дошла Rolling Eyes ама за моя радост още я няма smile3521 иначе имам всички ПМС Sad остава ми само да се newsm17 да НЕдойде!

# 83
  • Мнения: 218
Венимного сте хубави и двамата, дълъг семеен живот ви желая  bouquet

# 84
  • Мнения: 1 183
Г-жо Захариева много хубава булка си, пък и младоженеца не лъже  JoyПожелавам ви всичкото щастие на света!На моята приятелка и казали, че вече не правели такъв кравен тест не пускали в Каварна и тя така ще си ходи да си повръща още две седмици когато и казали да отиде пак!

# 85
  • Мнения: 515
Venkova много сте хубави била си една много красива и щастлива булка а сега ти пожелавам да станеш една също толкова щастлива мама    bouquet

# 86
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ауууууу,Вени,пу-пу-пу!Ма много сте сладки двамата!Отсега си представям какво ангелче сте сътворили!
Силвър,приятелката ти трябваше да поразпита малко повече - то и в Търново по принцип не го правят,но пращат кръвта в София и след три дни резултатът е готов.А до Варна неможе ли да отскочи?

# 87
  • Мнения: 719
Вени, просто сте страхотна двойка двамата Two Hearts. Личи си че сте създадени един за друг, а и също така изглеждате супер щастливи заедно txtloves Пожелавам ви още дълги години да изглеждате като на снимките и да създадете чудно  family
Много щастие!!  bouquet

# 88
  • Мнения: 264
Честито и от мен Г-жо Захариева  bouquet.Пожелавам ви много здраве,щастие,късмет и дълъг съвместен живот Hug.Нека всички мечти да ви се сбъднат smile3525

# 89
  • Някъде там...
  • Мнения: 4 000
Вени бравос, много хубава двойка сте! Честито! Бъдете много щастливи заедно!   bouquet

Приятна почивка на отпускарките!

Общи условия

Активация на акаунт