ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 171
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 2 113
Имах бадж от преди години, когато тортената тема си правихме годишни сбирки с работилница, дегустации за по 2-3 дена със семействата. Беше супер! Та, търсих го и не го открих. Празни намерих. Ще пиша ник (той си е личното ми име, че и набора) и ще добавя училище в синьо (момче 😁). Мисля да дойда в 18:00, после да ида на театър и ако като свърши, ако сте там още, пак да намина.

# 616
  • София
  • Мнения: 1 819
Ако кажете, аз също имам достатъчно свободно време да помогна с баджовете.

# 617
  • Мнения: 198
Благодаря на всички дами, организиращи срещата. 😉
А, пък туесарите ще имат спортен турнир в Спортна София понеделник. 4 ноември ще си бъде нормален учебен ден, къй като в тяхното училище няма изборни секции.

# 618
  • София
  • Мнения: 532
Благодаря ви за организацията, дами Sparkling Heart
Напоследък нямам много желание да пиша, че тази нова работа ми изпива силите, но ви чета. Палачинки, баници и суфлета се размятат тук и само точа лиги.
Учението върви, макар и малко безконтролно и поради тази причина резултатите са променливи, но ще видим. Нямам мозъчен капацитет да се впрягам за продължително време.

# 619
  • София
  • Мнения: 6 182
Според мен едно кубче самозалепващи се листчета ще върши идеална работа. Може някой да вземе + маркер и да се пишеме на място. Сигурно едни ще са възпрепятствани в последния момент (а дано не съм аз, че като застудее и дербен веднага се разболява), други пък ще им се отвори време и ще дойдат.
По някое време пошепнете на уче на чие име е резервацията или сме под кодово име "осмокласничките" Stuck Out Tongue

Мерси на всички за милите и окуражителни думи! Ще видим къде ще му излезе края, че не е много последователна девойката.

Ани, дишай дълбоко! Хората дори големи се "препъват" на едно и също място и твоят младеж ще се научи в един момент, че когато най-много си мисли, че знае, значи точно тогава трябва да се концентрира и да внимава.

Мартеа, предполагам, че щом е затвърдила 5, а не по-ниско не е да бърка нещо фатално. Какви са ѝ грешките - технически? Има ли вариант за консултации с госпожата по задачи, които не са ясни (от сборник да речем)?

# 620
  • София
  • Мнения: 2 686
И аз безкрайно ви благодаря за подкрепата и съпричастността!
Всъщност ми е адски неудобно, че все се въртят дискусиите около моята принчипеса.

Вярвам, че скоро ще се нагодят нещата и ще се похваля, че тийнката се чувства добре.

Идеята за баджове с имена и училища е много добра. Аз периодично ровя по първа страница да се сетя кое дете къде учеше.
Както и с истинските имена Wink

Резервацията е на името на Бети, въпреки, че като кажете, че сте за голямата резервация за шест часа трябва да ви насочат правилно.

# 621
  • София
  • Мнения: 2 768
Сънчо, Спунк, страхотни сте👌, готови за събитиен организатор и двете🏆.И аз предложих да се включа с направата на “бадж”, дори ми хрумна с никнейма и картинка, но няма да има време. Сега ще се наснимаме и следващия път с по една карикатура на баджа предлагам 😁.
 Аз също няма да запомня и асоциирам всички лица с никовете, но ако ни стане традиция обещавам да не се бъркам при следващите срещи😜
Много се радвам, че ще се срещна с любими съфорумки, с почти всички не се познаваме лично , но сякаш се знаем от години Simple Smile
Шарлот, дано успееш да дойдеш.

misi добре дошла в темичката🤗

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 00:41 от звездица

# 622
  • Мнения: 895
И аз бих искала да благодаря на организаторите. Очаквам с нетърпение срещата с всички вас! Мисля,че всеки може да си направи бадж-етикет, за да не затрудняваме никого с направата им. Идеята за ник/име и оцветено в цвят червено/синьо училището е чудесна! Да дам отчет от РС днес: вече се уверих, че сме при правилния преподавател по НЕ в  73то: очарована съм! Доста е hard и им дава много допълнителен материал извън учебника (още едно доказателство, че този учебник не е добър избор!), но се надявам това да е начина 🙏. Доволна е много от класа, а пък аз си сверих часовника с другите мами и осъзнах, че за символичното учене на набора, той се справя съвсем добре с езика. Обеща да започне да учи сериозно, та да видим! Друго при нас— прекрасен учител по БЕЛ и недолюбван по ФВ, но проверихме в нета: нормативите са по руската скала и няма лабаво никъде ... за МАТ не ми се коментира, но там май и не случихме . Дано да се стегне скоро и да обърне мача!

# 623
  • София
  • Мнения: 6 094
... Чудя се дали някой да не направи направо "баджове", мога и аз да се пробвам, само списък с присъстващите да имам.. И ако искате да добавим реално име, ама пак трябва допълнително да го драскате на лично.. Определено обаче такива импровизирани баджове ще са полезни, пък и да не губим време.. Даже може и с данни за детето, училището.. Smiley С един поглед мозъкът бързо ще асимилира, че и след няколко чашки, съвсем да не го затормозяваме...
И среден успех от Школо. Joy
Мислех да взема самозалепващи се етикети, но имам малки и няма да съберат цялата информация. Ще пратя списъка на всички, които писаха, че могат да направят баджове. Колкото повече, толкова повече.

Веселбата ще е тук. Ще сложа линка в първия пост на новата тема.
"Халбите" на ул. "Три уши" 13

# 624
  • София
  • Мнения: 1 326
Леле, момичета, колко сте организирани!!!
Голяяяямо БЛАГОДАРЯ на Спунк и Сънчо за бързата реакция Flowers Bouquet !!!
Добре, че беше Adora, да ми пусне инфо, че днес от кръстосване на улици и липсващ нет за малко да опуща тази ценна информация. Flowers Cherry Blossom
За баджовете, мисля че всеки ще може да си направи сам (Ceco и NaVesipateto ще са най-облагодетелствани като разпознаване. Вероятността да ги объркаме е само 50% Wink )
Само да уточним каква инфо ще включим: Ник, истинско име, училището в синьо/розово (напомни ми за гривните при раждането на децата)
aniK, струва ми се, че теб още те държи напрежението от миналата година. Споко, нещата поемат нормалния си ход. Ще са нагоре, надолу и пак нагоре. Важното е да са щастливи и с чувството, че са на мястото си.
Сънчо, дано да се намери място в ИГ за твоето дете, макар че и ФЕГ-а е чудесно място и тя скоро ще усети красотата на езика.
Шарлот-че, моля те постарай се да обърнеш нещата и да успееш да дойдеш.
Предупреждавам, че съм изключителна блейка и сигурно ще питам (гледам в баджовете) по пет-шестнайсет пъти, ама то ще да е от възрастта. Надявам се да не се обиждате.

# 625
  • Мнения: 815
За всички, които спомагате за организацията Heart . За тези, които ще присъстват или няма да имат възможност, отново Heart . При мен възникнаха малко здравословни проблеми след днешните годишни прегледи - гинекология и хормони на щитовидната ( имаме си обремененост в рода). През следващата седмица ми предстоят още няколко изследвания. Знам, че всичко ще ОК, но се зарекох да го давам по-лежерно оттук нататък. Здравето на първо място. Всички останали проблеми са нещо моментно и има разрешение.

# 626
  • Мнения: 297
Момичета, страхотни сте! Толкова ми е хубаво и разтоварващо в темичката! Пропита е от позитивизъм и съпричастност! В работата си непрекъснато се сблъсквам и разрешавам казуси, които под бляскавата си опаковка крият фалш и уреждане на конкретни лица и/ или проекти, та започнах да губя вяра в доброто, в истината, в честността. Общувам, разбира се, и с много стойностни хора и въпреки че контактите ми с вас са отскоро и само в писмена форма- вие сте едни от тях! Успявате да ми върнете вярата в младото поколение!
Извинявам се, че излязох от темата, но отдавна ми минават тези мисли, които споделих по- горе!

# 627
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Бетка, Спунк, не съм и се се съмнявала, че ще се справите с организацията!
Мога да донеса едно самозалепващо топче., всеки да си напише данните.
Имах навремето една табелка от форумска среща, дето хората решили, че означава масата на елита. Що не си я взех...

# 628
  • София
  • Мнения: 6 182
И среден успех от Школо. Joy
Тази информация, заедно с готварските и сладкарските умения, мерки и теглилки, и кратко описание по интереси, ще бъде в каталога за сватосване Joy Само не знам тук по квоти ли сме разпределени да няма превес на полове.

# 629
  • София
  • Мнения: 6 094
Ние сме с надпланов прием. Квотите отпадат.

Общи условия

Активация на акаунт