ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 040
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 671
...има ли възможност от някъде да изтегля учебници за седми клас? ...
Имаше на сайта на МОН електронен вариант на учебниците, на различните издателства при това. Вече го няма ли?

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 09:47 от Nara

# 511
  • София
  • Мнения: 6 175
Адора, защо така планово се е размислил младежът? Моята нищо не знае по тези разказвателни, ама до тогава има време.
Сливке, много си вдигнала мизата. Да не те изненадат с дъжд от 6-ци.

# 512
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Разбрахте ли, че 28-ми щял да бъде неучебен, но присъствен Confounded

Adora, твоят човек полудя Smiley Кой ти мисли за разказвателните догодина Scream

# 513
  • София
  • Мнения: 5 361
Да, но при него нещата са малко от ден до пладне, та да видим да не спадне бързо.
За разказвателните изобщо не сме говорили.

# 514
  • Мнения: 114
Е айде сега като сте почнали да кажа и аз.
Моята дъщеря пък прави страхотно шоколадово суфле. Винаги й се получава перфектно. Аз също няколко пъти се пробвам, ама мойто не става, тъй като нямам нерви да карам по рецепти и давам на око. А тя с нейната абсолютна прецизност и педантичност следва точно рецептата и резултатът е винаги брилянтен. Само че суфлето няма как да го разнасяме по полянки, защото спихва и ще си поканим някой избран младеж вкъщи да да го пробва. Stuck Out Tongue Winking Eye

jenap, моят младеж умира за шоколадово суфле! Да ти кажа много добро дете е, може да готви някои неща, простира, чисти (когато му дойде музата) и е отличник в у-ще. Bowtie

# 515
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Стига де, моят ерген ще си остане Confounded

# 516
  • София
  • Мнения: 1 533
Сливке, много си вдигнала мизата. Да не те изненадат с дъжд от 6-ци.
И аз това щях да кажа. Ако вземе да му хареса, ще търсиш спонсор Simple Smile. Нашите както имат по 3-4 оценки по езика на седмица, бих се разорила, но това само чисто хипотетично Joy. В момента няма никаква такава опасност. Единствената шестица, която се мъдри е на входното по Мат.
Все пак, Игрива слива, твоето момче си е за БРАВО! 6ца по езика, особено в началото си е страхотно постижение!
Е, сигурно сред девойките тук има доста с такива постижения (ама не ги похвалихте, само за тестените изделия се писа Joy) но за младежите е малко по така положението.

АниК, да , според мен голяма глупост с този неучебен, но присъствен 28.10., а може би ще се повтори и на 4.11. същия сценарий.. И какво ще ги правят всичките деца по дворовете на училищата. Дори и да можеше да им организират някакви посещения на музеи, изложби, трябваше от по-рано да се помисли. Но пак по български всичко в последния момент се решава.

# 517
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Разбрахте ли, че 28-ми щял да бъде неучебен, но присъствен Confounded
Това пък що за глупост е?! Много ми е интересно как ще ги хванат да присъстват, освен ако не им пишат отсъствия...

Иначе не знам какво го беше прихванало снощи с тези входни другата година...Според мен  беше уморен и кисел, и го изби в  "няма ми ценните тетрадки, щото си ги метнала". Попитах го защо сега се е сетил, а той ми вика, нали все съм му казвала да мисли за бъдещето...Head Band Simple Smile Драми.

# 518
  • Мнения: 4 564
Адора, довечера ще проверя дали още е валиден един код за достъп до учебници и ще пиша.
Моят се гласи за лагер и вече е нетърпелив. За пръв път го взимат (поради здравословни причини) и е мнооого щастлив. Хиляди неща ми нареди, които трябвало той да направи, че и на мен задачи постави Grinning Да не повярва човек - можело значи да мисли с красивата си главица Joy

# 519
  • Мнения: 1 812
Стига де, моят ерген ще си остане Confounded

Абе, ще го уредим момчето, не го мисли Thinking

# 520
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Стига де, моят ерген ще си остане Confounded
Е как,  нали сме наши хора?  Хммм Innocent

# 521
  • София
  • Мнения: 1 043
И аз чакам фиаско на контролното по комбинаторика. Моята не може да свикне с тия малко часове по математика (на фона на математическата паралелка, в която беше до 7 клас), в които не остава време за упражнения. Сега са на вектори, доста по-уверена е там, да видим. Взе първа стипендия – 30 лв.

Вече се сработиха в класа. Този уикенд се бяха организирали и ходиха на кино. Дошли почти всички, което е супер, после ходили да се черпят. В стария и клас за 3 години нито веднъж не успяха да се организират да отидат някъде заедно. Все се цепеха на групички по 2-3ма и тя вечно хартисваше. Сега е много въодушевена и дано така да си остане до края.

Ние ще пътуваме на 9-ти и няма да мога да дойда, за което безкрайно съжалявам, но живот и здраве следващия път.

# 522
  • София
  • Мнения: 11 692
И аз искам същото да попитам.Ориентировъчно какъв се предполага да бъде началният час?
Не сме обсъждали началния час, но крайният ще бъде ранен. Сигурна съм.
Да те броя ли?
Ранен ОК,но от коя страна на денонощието ранен? Laughing

Озадачихте ме с това,че 28.10 е неучебен,но присъствен ден.Има ли заповед на  министъра?
Какво друго могат да правят,освен да им измислят някакъв спортен празник?

# 523
  • Мнения: 21 455
http://ruo-sofia-grad.com/sites/default/files/letters/20191021150857837.pdf
28. октомври и евентуално 4. ноември - неучебни, но присъствени за учениците и учителите от училищата, в които има изборни помещения. Редовни учебни занятия ще се провеждат в училищата, в които няма изборни помещения.

# 524
  • Мнения: 885
Ах— чудничко; сто процента класната ще си направи занимания и по- добре!! Те са на 4 етаж в отделно крило и там избори едва ли ще има ...

Общи условия

Активация на акаунт