ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 120
  • 741
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 1 535
О, не ме разбирайте погрешно - и аз съм много ЗА всякакви инициативи свързани с излизане от училище - музеи, изложби, театри... Но сега се сетиха малко късно и учителите не могат да ги организират. Ето нашите са утре на екскурзия - защо не са я планирали от самото начало за 28? Идея си нямам - може би самите учители трябва да са си в у-ще и да подреждат.
А, Сиси, за у-щата, където не се гласува, в заповедта е предвидено да си учат децата и аз даже хич не съм против. Въпреки че на децата сигурно ще им е криво, защото я няма равнопоставеността.

# 541
  • София
  • Мнения: 1 210

jenap, моят младеж умира за шоколадово суфле! Да ти кажа много добро дете е, може да готви някои неща, простира, чисти (когато му дойде музата) и е отличник в у-ще. Bowtie

Хихи. А ти баница можеш ли да месиш? Ако да, взимаме момчето да опитва суфлето ама да носи и една баница от майка си армаган. Joy
Но да предупредя - мойта изобщо не чисти, даже много разхвърля и цапа почистеното. Да няма после мърморещи свекърви каква снаха им се е паднала. Хахха Stuck Out Tongue Winking Eye

# 542
  • Мнения: 114
Jenap,
JoyJoyJoy Аз не съм по готвенето, а по чистенето. Не знам как ще се разберем със снахата Blush
Ама все се заричам да не съм от мрънкащите свекърви (дано ми се сбъдне). За баницата- ще дам поръчка на баба му, тя е майсторка. Айде, да вдигаме наздравица, че току-виж сме ги изпуснали младите...Joy

# 543
  • Мнения: 198
Ехаа, от къде започнахме с гофрети и палачинки до баници и суфлета. Така, така любовта минава през стомаха. 😉 Да му мислят сега татковците на девойките. Те трудно дават своите момичета. 🤔

# 544
  • Мнения: 21 455
Ако някой тайно се надява на мястото в 91 НЕГ....
http://91neg.bg/2019/10/klasirane-na-uchenici-za-1-svobodno-myas … devojka-v-91-neg/

# 545
  • Sofia
  • Мнения: 4 391

Да му е честито на девойчето, ако това е било желанието му и най-после се е сбъднало!!! Flowers Hibiscus

# 546
  • София
  • Мнения: 6 094
Само свири на китара, спортистка и умница  Embarassed. Ако я искаш такава-  харизвам я.  Laughing
Да си свирят дует, викаш Grinning Ако залюби и математиката покрай девойката, ехееее, да си тънат в глад и мръсотия, но умни и с песен на уста Grinning
JoyJoyJoy
Скрит текст:

# 547
  • София
  • Мнения: 6 182
Моите май никога не са почивали покрай избори и свикнаха, къде ще ходят?
А аз продължавам да се мъча над костюма на KonoSuba Megumin. Не ми се дават пари за глупости и боклуци, а тази девойка има някакви каишки по врата, пък ръкавички без пръсти и превръзка за едното око ... и продължава да не ми харесва дължината на роклята ѝ. Обяснявам го на щерката, а тя ми отговаря, че тогава щяла да ползва този костюм и в училище, и на следващия аниме фестивал, и на купона у един бивш съученик, т.е. 3 в 1. Аз за такъв купон за първи път чувах.

# 548
  • София
  • Мнения: 6 094
Миа, нарисувай ги жълтите декорации и да сложи клин под роклята и чорапите или къси панталонки.
Нали за това става въпрос?
Скрит текст:

# 549
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз пък съм против да им се отнемат на децата свободните дни.Но като гледам в новото училище ще е и по-зле.Simple Smile Имат съставена програма от 9 до 16 часа в присъствения ден/28.10/.Да не говорим колко съботи все ги ангажират..............че им е малко от 08:30 до 16-17 часа всеки ден,а вечер писане на домашни.Човек трябва и да отдъхне.

# 550
  • София
  • Мнения: 7 035
Аз пък харесвам идеята са се организират занимания извън училище - музеи, галерии, филм. Ако това не бяха внезапни решения, а традиционното положение при избори, щяха да си го планират и да е смислено!
Аз също съм твърдо  ЗА такива занимания, всякакви извън училищна среда. Но за този ден това е поредната недомислица от страна на МОН.  Представям си в София каква "обсада" на кината, парковете и т.н. алтернативи ще се спретне в понеделник сутрин, това са сигурно сто хиляди деца (нямам никаква идея за броя им), които трябва да присъстват някъде...в двора на училището по принцип не е възможно, защото училищата ще са запечатани и децата няма да имат достъп до тоалетни.

# 551
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Да няма после мърморещи свекърви каква снаха им се е паднала. Хахха Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Да се презентирам като бъдеща свекърва, която хич и изобщо няма намерени и желание да живее с младите. Да си живеят и да си мърлят както си искат в тяхната си къща, стига да се разбират и да са щастливи заедно Simple Smile)

Цели 4 кандидатури е имали за мястото в НЕГ...Да му е честито на момичето! Simple Smile Мързи ме да проверя, но с този бал не е ли влизало още на първите класирания?

# 552
  • София
  • Мнения: 6 094
Само за НЕГ и СМГ не му е стигал бал.

# 553
  • София
  • Мнения: 11 998
Моят снощи се тръшна за входните нива по разказвателните другата година (?!?) - защо съм му била изхвърлила тетрадките, от къде щял да преговаря сега...А бяхме двамата като разчиствахме шкафа му преди начало на учебната година.
В тази връзка - има ли възможност от някъде да изтегля учебници за седми клас? Не точно сега, но да съм подготвена, когато дойде денят Х.

Добро утро и успешен ден и от мен! Simple Smile
Аз успях лятото да изтегля всички учебници за 7-ми клас на Просвета /вече май не може/. Направих го поради същите причини - да преговаря за входните тази година, защото още в края на 7-ми клас беше изхвърлила всич-ко. Дай мейл на лични и ще ти ги пратя. Поне някой да ги прочете и да ми оползотвори труда. Joy

# 554
  • Мнения: 672
Сега проверих - има си ги линковете на сайта на МОН, и поне тези, които пробвах, работят.

Ето на Просвета, примерно.

Общи условия

Активация на акаунт