ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 28 949
  • 741
  •   1
Отговори

Анкета

На коя дата можете да присъствате на форумска среща?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 28 окт 2019, 21:50
* Може да изберете максимум 6 опции.

# 630
  • Мнения: 815
И аз може да ви се тръсна надпланово! Joy

# 631
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Само не знам тук по квоти ли сме разпределени да няма превес на полове.

Подобен въпрос ми хрумна по време на активното сватосване Joy- колко ли са момчетата и момичетата?

И аз може да ви се тръсна надпланово! Joy
Изобщо няма да те питаме по кой член, точка и алиния ще ни се тръшнеш и аджеба имаш ли разрешение от министъра. HugJoy
Скрит текст:
Пожелавам ти всичко да е наред с изследванията!

# 632
  • София
  • Мнения: 1 210
Ох бе,  много се смях с това розово и синьо надписче. Ако ни разберат децата, ще ни спукат от бъзик.
Така значи:Мерки и теглилки,  среден успех от Школо, готварски и домакински умения, бал от НВО на детето (може и на майката, ако си спомня), обвързан(необвързан), че ако има някое дете с гадже да не пипаме, взима или не детето стипендия. Колко? И много важно: На нормативите по физическо как са се справили (и децата, и майките) и нещо друго, ако пропускам,  допълвайте. Joy  Всички идваме не с бадж, а с няколко листа А4 ситно изписани. Joy Joy
Много ми се идва и ако ще, то и аз ще съм надпланово.

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 23:22 от jenap

# 633
  • София
  • Мнения: 11 854
Е, айде сега - готварски и домакински умения! По едно време обсъждхате спортните, с тях не може ли? Joy Ако останете само на домакинските, и аз, като хамстера, няма да играя. Frowning1

# 634
  • София
  • Мнения: 2 679
Или отговор на въпроса: Колко точно бело изпих по време на седмокласната драма?

Но децата верно ще ни спукат от бъзик.

И на мен ми стана любопитно колко са момченцата и момиченцата.

Петенка, стискам палци всичко да е наред. А и надпланово ще те приемем веднага.

# 635
  • София
  • Мнения: 1 317
..... Среден успех от Школо, готварски и домакински умения, бал от НВО на детето (може и на майката, ако си спомня), обвързан(необвързан),
jenap, първо прочетох, че трябва да пишем обвързан/необвързан на майките и здраво се стресирАх, ама дочетох и кръвното влезе пак в норма.
Момичета, а почетните гости като Пенсионираната русалка, ganis, Санака, Слънчевата, Спокойната дадоха ли знак, че ще се присъединят? За Дидева разбрах, че е сравнително далече, ама при "земя като една човешка длан" и наличие на всякакъв транспорт, може и да не се окаже чак толкова трудно телепортирането Simple Smile Помня, че беше споменала, че пристигането до София ѝ отнема 3 часа. Не е много, а?
Много бих се радвала да ги видя.

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 09:40 от Fair Lady

# 636
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Аз си представих как се разхождаме със закачен на дрехите свитък - отвръзваш и се изтърколва към 1,5 м лист ситно и прилежно изписан.Simple Smile

# 637
  • София
  • Мнения: 6 146
Току що прочетох в съседната тема вица:
Скрит текст:
- Много ви е послушно детето, на колко е?
- На два шамара.
И сега след всички тези въпроси с "колко"  ме избива на хилеж... не на шамари

# 638
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз си представих как се разхождаме със закачен на дрехите свитък - отвръзваш и се изтърколва към 1,5 м лист ситно и прилежно изписан.Simple Smile
И на първа страница най-отгоре се мъдри снимка в цял ръст на мамин(а) златен (тна). Joy

# 639
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
JoyJoy Абе направо да се подсигурим с ламинирани снимки на яйцата, тип календарче от детска градина. По-лесно ще си ги премятаме за разглеждане. Simple Smile

# 640
  • София
  • Мнения: 1 317
JoyJoy Абе направо да се подсигурим с ламинирани снимки на яйцата, тип календарче от детска градина. По-лесно ще си ги премятаме за разглеждане. Simple Smile
Grinning

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 01:40 от Fair Lady

# 641
  • София
  • Мнения: 1 520
Тук отново станало много весело Simple Smile Супер разтоварващо ми е да ви чета. Hug
Сънчо, Спунк, благодаря за организацията. Two Hearts
Наборът нещо го закъса на гастро тема и от вчера не е на у-ще, та нямам новини за новото девойче. Утре ще го водя на ехо, в цялата лудница покрай организация на РД на малката.
Та, Ани, не се ядосвай толкова за оценки, знам, че не ти е за самите цифри, а за знанията и представянето му, но да са здрави си е най-важно, после и щастливи, а оценките все ще ги наредят.
Сънчо, много я разбирам девойката ти, защото и у нас все още е на вълна - аха да му рекне някой има място и се е преместил. И аз вярвам, че ще отмине, но явно ще трябва повече време.
Jenap, много се радвам за твоето момиче.

# 642
  • София
  • Мнения: 2 112
Тук отново станало много весело Simple Smile Супер разтоварващо ми е да ви чета. Hug
Сънчо, Спунк, благодаря за организацията. Two Hearts
Наборът нещо го закъса на гастро тема и от вчера не е на у-ще, та нямам новини за новото девойче. Утре ще го водя на ехо, в цялата лудница покрай организация на РД на малката.
 

Понякога пробиотик оправя такива кризи.

# 643
  • София
  • Мнения: 6 146
Jiema, дано са невинни нещата при сина ти и дано не се притеснява! По мое време сума деца от нерви направиха гастрити в училище, наистина здравето е най-важно! Сега сезонът е стомашно проблемен.

# 644
  • Мнения: 4 026
Айде сега, баджове, свитъци. Аз викам по един QR код на челото. Така и до  снимка, и до умения, и до школо ще си има достъп. И за да не забравяме откъде сме тръгнали, викам децата да вземат да напишат и по един подробен преразказ на непознат текст плюс две задачи от работа и да ги качим и тях там.

Общи условия

Активация на акаунт