🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 23

  • 10 755
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 13 635
Софи, с удоволствие ще направя колажи на Толга и Амине, но утре. Днес искам да изгледам и 7 епизод с руското озвучаване, за да мога довечера да проследя 8 епизод от "Шампион".
    А снимките обикновено ги свалям от сериала. Наистина първите епизоди бяха по-тягостни, обстановката мрачна и неприветлива, определено залагаха на тъмните тонове, за да подчертаят душевните терзания на героите. С всеки следващ епизод става по-цветно и динамично.
    Харесва ми, че TRT 1 пускат снимки към всеки епизод, в you tube качват епизодите, фрагменти и отделни клипове, а и фейсбук страницата поддържат добре. Качват много хубави снимки и клипчета с високо качество, което ме улеснява максимално, за да не свалям вкъщи целия двучасов епизод, за да направя няколко 10 секундни гифчета.
     Изобщо добре си рекламират сериала, а и аз съм убедена, че ако продължи със същото темпо ще се получи интересен сериал за боксьора Кафкас и трудностите, през които преминава.
    А Толга направо си е ходеща реклама на спортни облекла. Спортно елегантен и официално облечен можем да го видим само в "Сега и завинаги". Но в "Шампион" наистина е ... шампион, силен и харизматичен.
    Снимките от последната фотосесия на Толга ме радват много - ще има с какво да украся новата тема.





 

# 391
  • Мнения: 6 985
Здравейте!



„Каква чудновата бърканица - мислеше си той - от жена, дете и дявол!
И как всичко й прилича; каже нещо - умно е, направи нещо - хубаво е!”

ЙОРДАН ЙОВКОВ  „Шибил”

# 392
  • Мнения: 10 413


Sleeping "Жената няма нужда от много неща..
 Само от мъж, който да я кара да се чувства единствена..!!"
Gift Heart

# 393
  • Мнения: 6 985


Sleeping "Жената няма нужда от много неща..
 Само от мъж, който да я кара да се чувства единствена..!!"
Gift Heart
Чудесно казано и много вярно.

А сега ще кажа нещо, което не звучи много лицеприятно, но това са си мои наблюдения
В не много далечни времена чувствата, емоциите са взимали голям превес, това което качваме като стихове, мисли, лични мнения е много вярно и красиво, но всичко това за съжаление е една отмираща епоха. Хора с такъв поглед на нещата със свещ да ги търсиш.
За съжаление в днешно време, материалното взима превес над емоционалното, което е тъжно и разочароващо. Губи се много от красотата на една връзка, от тръпката на две сърца биещи едно за друго. Затова и дълго време още няма да ни пусне тръпката от ''Сега и завинаги'', защото любовта там е колкото реална и възвишена, толкова и нереална  за днешния материален начин на живот.

# 394
  • Мнения: 13 635
Да се вместя и аз с няколко цитата:



Красивата жена се харесва на очите, а добрата на сърцето. Едната е прекрасна вещ, а другата е съкровище.
Наполеон Бонапарт




„Мъжете са научени да се извиняват за своята слабост, жените за своята сила.“
Луис Уайс


# 395
  • Мнения: 6 985
Софи, Еми, много ми хареса темата за жената Hands Clap

„Жената, момче, е рай, жената е вечна мъка.
 Жената е рибя кост.
Като ти заседне в гърлото, ще се задавиш.”

Йордан Йовков „Албена”


"Лоша си, че си хубава. Дано не ти се случи нещо лошо.
Бог, кога даде някому много хубост, праща и напаст."

Йордан Йовков  "Албена"

# 396
  • Мнения: 13 635
... За съжаление в днешно време, материалното взима превес над емоционалното, което е тъжно и разочароващо. Губи се много от красотата на една връзка, от тръпката на две сърца биещи едно за друго. Затова и дълго време още няма да ни пусне тръпката от ''Сега и завинаги'', защото любовта там е колкото реална и възвишена, толкова и нереална  за днешния материален начин на живот.
     Цеце,

      



      

# 397
  • Мнения: 10 413


Hug Емоционолното и материалното винаги са били на кантар..
по-скоро в днешно време, реалното  е изместено от виртуалното и затова се губи красотата*
на една връзка.. и нагласата "за цял живот" я няма!!
Hands V


Kissing Heart

# 398
  • Мнения: 13 635

     Да се разпиша по време на рекламите.
     Ново от Толга:



Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 22:52 от Emiliya

# 399
  • Мнения: 3 372














            

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 21:24 от Цвети &

# 400
  • Мнения: 13 635

"Шампион"
8 епизод

      



   



# 401
# 402
  • Мнения: 6 985
Здравейте! Слънчев ден!



Ще доживеем ли такива дни, кажи,
да се разхождаме със теб щастливи.
Когато нищо няма да тежи
и ще ни гледа злото отстрани без сили.

Ще доживеем ли такива дни, лазурни,
които ще блестят от светлина.
И няма да застават помежду ни
болка, разстояние, вина.

Ще доживеем ли такива дни? Мълчим.
Такава е съдбата ни тревожна.
Единствено със любовта градим
хармонията невъзможна.


Ненчо Добрев

# 403
  • Мнения: 13 635
Здравейте, момичета!


"Бъди себе си! Всички останали са вече заети!"
Оскар Уайлд

Слънчева, успешна, красива и късметлийска седмица на всички Ви!

Усмихнато и цветно да е днес ...





   





# 404
  • Мнения: 27 506
Здравейте на всички !
Цеце ,много хубаво романтично стихче . Благодаря !
Еми ,дано е късметлийска новата седмица . Вашите пожелания зареждат човек позитивно .
Добре сте си бъбрели  ,сериозна тема сте подхванали .

Общи условия

Активация на акаунт