🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 23

  • 10 762
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 416
Flowers Cherry BlossomФеми* за първи път не коментира Чачо
с червените "шорти"
Joy затова го пускам пакKissing Heart



DiamondsХайде момичета,взимайте пуканките и по един "Алкохолен компот"
и се насладете на гледката и музиката,която е съблякла много жени..
Joy
Скрит текст:

..за предпочитане е мъжки стриптийз с нашите красавци
ама нЕма,затова да се задоволим с това което имаме..
Joy Stuck Out Tongue Winking Eye







Страхотни!! Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 13 643

Софиии, след Алкохолния компот, хубавата музика и горещите сцени направо се чудя как да продължа .... Коментара го оставям за Феми, а аз ще се насоча към ... ваната!


# 722
  • Мнения: 10 416
Flowers BouquetЕМИ* защо имам чувството че след ваната ще стигнем и до Хамама с ягодите
ама преди това да се изкъпем под душа и да минем през басейна..
гарещи страсти в гореща вана..с горещо питие..ех чечти,мечти..!!
Joy

# 723
# 724
  • Мнения: 13 643

     Оххх, Софи, ако знаеш какъв заплес съм. Не успях и до ваната да стигна - пътьом попаднах на онлайн превод на 9 и 10 епизод на „Шампион” и забравих всичко останало.

https://vk.com/videos-46308288?z=video-46308288_456242527%2Fclub … 2Fpl_-46308288_-2https://

      Ще мога утре да ви разказвам за Фърат и интригата, която се заплита около него. „Мама” Суна я елиминирах отвсякъде - не ми се нрави и това е. Дори не мога да си представя каква романтика могат да ни изиграят с Фърат. Добра двойка са двамата, но отдалеч, а отблизо наистина приличат на майка и син. Погледнах кога е родена актрисата и се оказа, че е 5 години по-млада от нашия красавец. Какво я правят гримьори и стилисти не зная, но Суна изглежда добре само до Тансел - с него са си лика - прилика. Ама мене никой не ме пита, пък и ми е по-интересно да проследя бащата Фърат и  красавеца боксьор Кафкас и да науча всичко около миналото му и връзката и взаимоотношенията му с околните.
     Романтичните моменти хич не ми липсват, стига напрежението около Фърат да е на макс и да продължи да показва това изваяно тяло, горда осанка и слънчева усмивка.А за играта му нямам думи - блестящ е!











# 725
  • Мнения: 10 416
Purple Heart Green Heart

Flowers Four Leaf Clover

Flowers Four Leaf Clover

Revolving Hearts


"..И ей така, изведнъж, в средата на най-обикновения живот,
 любовта ни дарява с приказка.."*



# 726
  • Мнения: 6 991
Здравейте! Хубав ден!


Толкова излишен стрес,
проблемите стоят, като завеси.
Не пускат слънцето да бъде
в нас, да свети.
А колко лесно дърпат се
завеси…


# 727
  • Мнения: 13 643
Здравейте, момичета!



„Всичко, което трябва да направите, за да бъдете по-секси, е да се усмихвате от време на време.“
Питър Андре

Добро утро и прекрасен ден!


     Ние май ще изпреварим Фърат и както сме тръгнали преди него ще се пренесем в новата къщичка. Очаквам от 11 епизод тотална смяна на обстановката - време е да видим Фърат и сред разкоша, и зад волана, стига е живял в една стаичка, отстъпена му от учителя Яман. Затъжих се и за тесните му дънки, додея ми да го гледам само с тези размъкнати анцузи.







# 728
# 729
  • Мнения: 10 416
Flowers BouquetЕМИ* какъв е този палат и охрана..на Фърат ли са !?Open Mouth

# 730
# 731
  • Мнения: 13 643
Flowers BouquetЕМИ* какъв е този палат и охрана..на Фърат ли са !?Open Mouth
     Софи, в този палат живее Дервиш Аладагли - приятел от младини на Яман, а сега враг, от когото треньорът се плаши.
    Дервиш организира боксовата среща на Кафкас и му нареди в 3-ти рунд да падне с нокаут. Дервиш отложи срещата заради Гюнеш и след няколко дни извика Фърат отново на ринга. Условието остана същото. Но нещата излязоха извън контрол, защото Кафкас в 3-тия рунд нокаутира противника си - заради Гюнеш, заради починалата си съпруга и приятел, когото губеше - Зафер. Дервиш беше бесен, но не и изненадан от победата на Фърат. И се възползва, притисна Фърат и му каза, че няма да убие противника му само ако Фърат и Гюнеш се откъснат от обкръжението на Яман и се преместят в огромната къща. Фърат беше шокиран като видя детската стая, пълна с играчки, които предпочита Гюнеш. Не получи отговор и на въпроса защо този мъж се интересува така упорито от него и сина му. "Всичко с времето си..." - това повтаряше Дервиш.
    Яман чрез комисаря разбра, че Дервиш е дядо на Гюнеш и баща на Ейтюл, но мислеше, че Дервиш не знае нищо.





# 732
  • Мнения: 10 416
Flowers Bouquet ЕМИ* благодаря..при това положение с богат дядо
не се ли обезсмисля връщането на Кафкас на ринга за пари с които да лекува сина си..
забравих от какво беше болен..
Thinking

# 733
  • Мнения: 13 643

     Софи, Гюнеш вече е излекуван. Суна му помогна, а болницата, в която работи плати лечението му.
     Кафкас трябваше да се качи отново на ринга, защото Тансел го заплашваше, а и Дервиш има огромното желание да върне самочувствието на Фърат, да го накара да си повярва отново, да "помири Кафкас и Фърат", както той се изрази.
    Оказва се, че Дервиш е следял развитието на Шампиона, известен с 10 победи над съперника си и всичките с нокаут,  знае, че е непобедим, че боксът е неговата страст и мечта, захвърлени заради един нещастен случай и иска да го изправи отново на крака. Единственият начин да го заведе на ринга, беше да го притисне, използвайки силната му любов към Гюнеш.
    И ако до сега гледахме само бащата - загрижен и живеещ само за сина си, мисля, че ни предстои да видим вече и Шампиона - с всичките му победи, разочарования и живот, който заслужава.



# 734
  • Мнения: 10 416
Nature BoomМного е добър Толга в ролите на всеотдаен баща..
време е за екшън..супер екшън!!
Sunglasses



..в реала сигурно е още по - добър, нищо не пишат за Ефехан
след операцията и не публикуват снимки..албанската пиявица се покри окончателно
Grinning

Общи условия

Активация на акаунт