Паническо разстройство - 39

  • 30 332
  • 746
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
Благодаря и от мен за новата тема! Да има повече положителни постове! Аз рядко се обаждам, но ви чета редовно и се чувствам сред свои. Сега времето е супер, сядам на пейчица да ме пече слънцето, че не е силно вече. Добре ми се отразява. Искам да попитам тези, които си поръчват риворил по интернет, имате ли доверие какво ви продават, аз се интересувам от друго лекарство. Ако някой има връзки, моля да ми пише на лични съоб.
Аз си взимам Ривотрил на Roche оригиналения по телефона от една жена.Запечатан с бандерол от Сърбия.По препоръка на лекарката ми.Всичките й пациенти от тази жена си поръчват.За сега няма пострадали (🤞)

# 16
  • Мнения: 2 759
Благодаря и от мен за новата тема! Да има повече положителни постове! Аз рядко се обаждам, но ви чета редовно и се чувствам сред свои. Сега времето е супер, сядам на пейчица да ме пече слънцето, че не е силно вече. Добре ми се отразява. Искам да попитам тези, които си поръчват риворил по интернет, имате ли доверие какво ви продават, аз се интересувам от друго лекарство. Ако някой има връзки, моля да ми пише на лични съоб.
Аз си взимам Ривотрил на Roche оригиналения по телефона от една жена.Запечатан с бандерол от Сърбия.По препоръка на лекарката ми.Всичките й пациенти от тази жена си поръчват.За сега няма пострадали (🤞)
A на клонарекса кво му е?

# 17
  • Мнения: 156
Благодаря и от мен за новата тема! Да има повече положителни постове! Аз рядко се обаждам, но ви чета редовно и се чувствам сред свои. Сега времето е супер, сядам на пейчица да ме пече слънцето, че не е силно вече. Добре ми се отразява. Искам да попитам тези, които си поръчват риворил по интернет, имате ли доверие какво ви продават, аз се интересувам от друго лекарство. Ако някой има връзки, моля да ми пише на лични съоб.
Аз си взимам Ривотрил на Roche оригиналения по телефона от една жена.Запечатан с бандерол от Сърбия.По препоръка на лекарката ми.Всичките й пациенти от тази жена си поръчват.За сега няма пострадали (🤞)
A на клонарекса кво му е?
Има разлика.При мен Клонарекса ми действаше успиващо,но не и успокояващо.Винаги след прием имах едно напрежение.В началото дори имах странични ефекти от него.При ПА ми действаше,но не така както Ривотрила

# 18
  • Мнения: 4 406
На мен събския на Галеника ми понася добре. От него взимам.
Клонарексът много зле ми влияеше.
Ми аз видвх една обява и на сляпо поръчах. Вече година нямам проблем.

# 19
  • София
  • Мнения: 556
Здравейте ,не съм писала от една две теми. Някой ме познават от по старите теми , какво да кажа, при мен е всичко на моменти, все така продължавам да съм си на Ксанакс и Деанксит.

# 20
  • Мнения: 504
Днес се замислих за нещо - има ли в групата някой, който е успял да се възстанови напълно ?
Както и ми е интересно, кой от колко време се бори с тези ужасни неща ...
Нещо днес започнах да губя надежда Sad
Стана ми лошо следобяд, което от много време не ми се беше случвало - тежка тревожност, разстройство, разтреперах се... един час не успях да се успокоя - на вълни ... адски гадно ... та, за това реших да ви питам кой как върви ... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 412
Клонарекса ми действаше ууууужасно. Яко сърцебиене от него, пия, заспивам и след 2 часа шоу.

# 22
  • Мнения: 98
Днес се замислих за нещо - има ли в групата някой, който е успял да се възстанови напълно ?
Както и ми е интересно, кой от колко време се бори с тези ужасни неща ...
Нещо днес започнах да губя надежда Sad
Стана ми лошо следобяд, което от много време не ми се беше случвало - тежка тревожност, разстройство, разтреперах се... един час не успях да се успокоя - на вълни ... адски гадно ... та, за това реших да ви питам кой как върви ... Simple Smile
Аз съм от малко повече от 2 месеца. Силно изразени ПА нямам вече, но сутрин като стана и е голяма тревожност, треперене, ускорен пулс, усещане за напрежение. През деня съм мн по-добре. Но пак на моменти усещам напрежение и притрснение.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 464
Не съм ви чела от петък.
Jerry, честито, радвам се за работата. Дано ти дадат някой лев за тези 2 месеца, които им работи.
Тези дни бях добре, с малки и кратки изключения. Обичайните - сърцебиене, тежест в гърдите, замайване.

# 24
  • Мнения: 5 459
Аз пък не съм добре......Уж съм на 4 часа, а всеки час вися по 7 часа в училище. Сега ме натовариха да обикалям с автобуса да събирам циганетата и по селата. Ама като казах, че това е в извънработно време и ми отговориха, че всички го правят. И тази злобарка зам. директорката постоянно ме тормози. Постоянно със страх и тревожност ходя на работа.

# 25
  • Мнения: 1 372
Днес се замислих за нещо - има ли в групата някой, който е успял да се възстанови напълно ?
Аз се боря от началото на тази година. И преди няколко години имах подобен епизод, но тогава минах само с бензо.  Този втори епизод обаче се оказа много по-тежък. Дано няма следващи.
Иначе пълно излекуване, ама на 100%, мисля си че няма. Все някъде в нас стои стаен някакъв страх който може да излезе във всеки един момент и да ни докара ПА. И не защото всички т.н. "нормални" не се страхуват. А може би защото ние сме преминали през тези ужасяващи симптоми и се наблюдаваме и ги очакваме и дори понякога си ги предизвикваме. Знаем за какво става въпрос и се страхуваме твърде много. А един "нормален" човек просто ще си каже че му е станало лошо и няма да се замисли дори.
Али , ядосвай й се , псувай я наум, ... само не й се страхувай на тая гаднярка. Има хора, особено жени като хищници. Усещат страха и мачкат. По-добре да ходиш с яд на работа, отколкото със страх.

# 26
  • Мнения: 5 459
И аз след 25 години вече не вярвам в пълното излекуване.  При всяка ремисия си казвах-край на мъчението, вече съм добре и всеки рецидив с годините ставаше все по-тежък. Сега съм вече 8 години в рецидив. Не съм била и ден без лекарства и пак не съм добре. Проклетата тревожност и депресия ме мъчат адски. Вече на човек не приличам.....
  Оф, Сали, права си, обаче е гадно всеки ден някой да те тормози и да те тъпче.....
 Джери, браво , мила. Поне заплатата хубава ли е?

# 27
  • Мнения: 504
Аз преди 8 години имах ПА и се бях оправила напълно, до миналата година... явно всеки епизод става по - тежък от предходния, просто трябва да се пазим, това е истината...
Аз се боря от една година точно, отбелязвам прогрес - особено лятото, правех по есин тревожен епизод на месец, през останалото време се оплаквам само от паихосоматични симптоми - сърцебиене и екстрасистули ... ама ето от няколко дни вдигам кръвно, верно - 135 на 90... дано не е начало на нов проблем, че вече ми писна - ИР... кисти на яйчниците, пъпки... тежък ПМС ... то няма миг спокойствие през месеца Sad
Иначе за работата, аз днес също се натоварих, клиентите ми оак са по всички медии с новите простотии на държавата преса и пак бях на пангара, добре че приключих по - рано та се прибрах да дремна малко.
Беше ми се оправил пулса, но сега пак е между 85-90... 90 и нещо... а беше започнах да се върти около 80-86-87... и не спя тези дни ... защото се караме с мъжа ми, започнал е да се държи ужасно с мен и да обвинява, че аз съм виновна за състоянието си и едва ли не го правя нарочно, което е абсурдно .... абе не ми е ден днес Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 11 464
Абе този твой мъж с тези натяквания само влошава положението. Аз, колкото и работа да имам, ако не съм скарана с ММ, всичко ми е наред. Ейййй, заяде ли се за нещо този човек и се започва с неприятните ми усещания. Та при мен основно ММ е виновен.

# 29
  • Мнения: 92
Здравейте приятели! Отдавна не съм писала в темата, но и аз съм от всички вас и сега имам въпрос и нужда от подкрепа...На Ципралекс съм от 3-4 години и в момента го намалям. Нищо друго не взимам, засега се чувствам добре. Мисля да си правя пластична операция на гърдите, мамопластика...Има ли дами, които са оперирани тук сред вас и ако да, как сте се чувствали след това? Все си мисля, че тези мои тревожни разстройства, депресии, паничски разстройства и какво ли още не са започнали точно в резултат на комплексите, които имах още от ученичка, че са ми прекалено малки гърдите, ниското самочувствие, притеснение и т.н. Как мислите дали е това така?

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 23:47 от dilara1319

Общи условия

Активация на акаунт