Втора четвърт на луната - диета 17.07. от 22.13ч

  • 1 520
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И хоп още една свинка в кюпа. ГРУХ - ГРУХ hahaha

# 16
  • MUC
  • Мнения: 297
Айде и аз, добре, че я видях темата... Бях почнала страхотната диета, но не я доизкарах докрая и си върнах килцата  Embarassed И сега ме е яд... ама не мога да ви опиша колко!

Та така, в кюпа съм, а след това продължавам направо със страхотната... Ефектът наистина беше страхотен!  Blush

# 17
  • Мнения: 1 021
Как са гладуващите?
Аз още не съм припаднала  Wink, този път май ще удържа фронта. Има само още 12 часа.
Успех на всички!

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добре сме,добре сме Wink...Никакви манджи Naughty!Аз ще ям чак утре на обед,че предишните два пъти заради тъпите противозачатъчни не устисквах #2gunfire/но ги спрях и днес ще се взема в ръце Twisted Evil!/

# 19
  • Мнения: 7 914
Дано да издържа, че почна нещо да ми гори стоха... не ми е гладно...а гори Rolling Eyes

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дано да издържа, че почна нещо да ми гори стоха... не ми е гладно...а гори Rolling Eyes
Сипни му вода Mr. Green!Без майтап - наливай се с минерална вода и ще се почувстваш по-добре Peace!

# 21
  • Мнения: 224
При мен много помага чая. Като ме юрне глада пия чай и се разхождам от време на време пред огледалото  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 7 914
Дано да издържа, че почна нещо да ми гори стоха... не ми е гладно...а гори Rolling Eyes
Сипни му вода Mr. Green!Без майтап - наливай се с минерална вода и ще се почувстваш по-добре Peace!
Наливам от 7 досега съм изпила вече близо литър и половина! Mr. Green



# 23
  • Мнения: 739
и аз съм тук  Party
нямам да свалям вече, но ми стана навик течния ден, от февруари само 2 пъти го наруших. Действа ми много освежаващо и разтоварващо на ораганизма и се поддържат килцата. Иначе яденето край няма. Мисля, че има добро действие и за целулита и някои останали скрити сланинки, не само за кг.
Наложила съм си, че този ден храната е отрова, и не ям, това е. Успех на всички, да устискате и после да се показвате само по бански  bowuu!

# 24
  • Мнения: 7 263
Айде и аз, добре, че я видях темата... Бях почнала страхотната диета, но не я доизкарах докрая и си върнах килцата  Embarassed И сега ме е яд... ама не мога да ви опиша колко!

Та така, в кюпа съм, а след това продължавам направо със страхотната... Ефектът наистина беше страхотен!  Blush

Бъди човек - сподели какво е туй вълшебство! Praynig Praynig Praynig

Аз от вчера почнах 10 дни на плодове и честно казано и днес продължавам - изядох няколко кайсии и череши. Просто не мога да карам само на вода по никакъв начин  Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Мнения: 524
Ей, този път тежко я карам.Гладно ми е...Качих се обаче на кантара и ми размина глада пък и чай си напрвих.Още малко остава само 8 часа Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 15 225
И аз съм с вас.  newsm03

Този път ме тормози гладуването, обаче..... не знам защо така. Имаше нещо за нарастващата и намаляващата луна, че в единият случай по-лесно се гладува и повече се сваля.... ама какво беше newsm78. Сещам се, че ми е попадало такова нещо..... Явно сега е в онази фаза, в която е по-трудно за издържане.

# 27
  • Мнения: 739
и на мен този път ми е малко по-трудно, но съм магаре и ще издържа  Mr. Green
само броите "остават ... часа", но ако се натъпчете в 22.30ч ефекта от диетата ще е 0. Веднъж го направих само, и определено няма да повторя. 1 чайче и марш в леглото. Утре заран кантарът ще ви е приятел  Wink

# 28
  • Мнения: 39
Само на вода нали?
Малко краставица може ли или не?

# 29
  • Мнения: 1 021
Само на вода нали?
Малко краставица може ли или не?
точно това си мислех да направя  Sad
Цял ден си мислех каква гала вечеря ще си спретна  Cry
А сега ...чак утре сутринта, съвсем ми уби желанието Wink,че то има още цяло денонощие.
Аз ако издържа толкоз ще забравя за храненето като процес и ще съм си постоянна лунатичка.
Sorry, за глупостите дето пиша ама вече не издържам, имам чувството, че корема ми се зелепи за гърба.

Общи условия

Активация на акаунт