Седмицата 17.07 - 23.07 (без заглавие за много добри изненади!)

  • 3 163
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Хубава седмица желая и аз на всяка една от вас! Бъдете много щастливи и нека добрите новини ни залеят като порой!  Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 4 272
Голди, а ти кога ще ходиш на море? Едно птиченце ми каза, че искаш да почиваш в Слънчев бряг Wink

# 17
  • Мнения: 415
Здравейте и от мен. Миналата седмица не успях да пиша, но много стисках палци. И много се зарадвах на хубавата "къща"  Mr. Green Хера изглеждаш прекрасно  Hug
Бързам сега да споделя добрите новини. Спермограмата на мъжа е добра,  "съвсем леко занижена подвижност", иначе "много добра концентрация"  newsm44 Има завишени левкоцити и ще трябва пак да ходи на изследвания, но като чу че е годен за татко, придоби неочаквана смелост  Mr. Green
На мен ми изследваха хормоните - и те в норма  Grinning Само ме притеснява, като съм на противозачатъчни от два месеца, това не оказва ли влияние. Кръв ми взеха на 3-тия ден от цикъла /без да съм почвала регулон-а/, но все пак....
Продължавам да стискам палци на всички в очакване и дано наистина седмичката да е "за много добри изненади"  Grinning

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Хей, здравейте и от мене  Hug Дано седмичката ни поднесе много на брой хубавини.
Слончетка браво, много се радвам. Колко време чакахте за отговор от касата?
jazzybaby браво и на вас, дано скоро се похвалиш пак  Wink
Голди радвам се че се обади, нещо се беше позагубила напоследък.

При мене нищо ново, водя мъжа по изследвания и чакам с тревожно нетърпение посещението при Кацаров тази сряда.
Имам адски много работа в службата и вече съм хронично изморена, а за капак съм и в ПМС и съм лоша  Twisted Evil

Приятна и ползотворна почивка на отпускарките! Ама как ви завиждам само  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 471
Добро утро, момичета Simple Smile Как сте днес?
Жабче, чакахме за отговор 4 месеца и 1-2 дена  #2gunfire, но това чакане е вече зад гърба ни. Обяснението е, че в рамките на един или два месеца не помня точно са подадени 750 молби, а те могат да одобряват по 100 молби на месец.
Лек и много успешен ден   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
Лек ден и от мен Grinning
Джази, пак да се включваш с добри новини!
Жабче, аз пък като погледна работа и ме хваща синдрома на хроничната умора Wink А днес имам доста такава за вършене в офиса и май ще влизам по-рядко newsm78 А вие гледайте да понапълните темичката с добри новини, докато ме няма Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета. Hug
Успешна седница и от мен ( newsm78 е , с малко закъсненениe, но пък от сърце  Laughing)
Тази седмица ще ми е доста натоварена, но след 2 ще си почивам (надявам се  Joy)
Слончетка браво !
Аз този път няма да се "наблюдавам за признаци"  - предня път се бях побъркала
Ще се опитам да не мисля до 27 и  след това (ако лелката не ме е изненадала Mr. Green) ще си направя тест.
Успех на всички чакащи хубави новини.
И страхотно изкарване на отускарите
newsm41  grinning039  car003 photo

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 11:00 от tini7

# 22
  • Мнения: 553
Браво Слончетка! Хайде наесен да се похвалиш и с още по-хубава новина  Praynig Praynig Praynig

Тини, и на теб ти стискам палци да издържиш до 27-ми  Praynig Praynig Praynig

Лек и успешен ден на всички  Hug  bouquet

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЛЕИЧКЕ, заминавам в Петък /живот и здраве/ на Сл. бряг...правилно ти е подшушнало птиченцето!

# 24
  • Мнения: 1 951
Успешна седмичка и от мен с малко закъснение... Стискам палци на всички които имат нужда  fingerscrossed

И малко на патерици да ви почерпя за вчерашния имен ден  beer3 Wine Glass
Мерси за пожеланията blueeyes

# 25
  • Мнения: 471
Ей, момичета, много ви благодаря за подкрепата и хубавите пожелания   bouquet
Вчера от много вълнение накрая плаках - май тези четири месеца на чакане си казаха думата и се показа напрежението таяло се в мен толкова време. Сега съм по-спокойна и събирам сили за времето, когато ще почнем процедурата Simple Smile
Нека хубавите новини в нашия форум да се увеличават - край на тежкия период, време е за период, в който всичко започнато завършва успешно  Hug

# 26
  • Мнения: 2 120
Здравейте момичета.
Желая искрено успех на Дарилка, , Момиче, Тини и специално стискам палци на Лали/всеки ден и отварям графиката и се моля да е станало/. Praynig
Голдънски, подарявам ти моята философия, тя е от една година - `По-важно е да сме здрави, а другото Божа работа`.

За мен лично бебето остана някак на заден план, не се е променила силата на желанието ми, но по-важно е да се чувстваме физически добре, а  ако ще става нещо, то неизменно ще се случи, пък и имам план от есента, така че - дишам свободно.

Хубава седмица момичета. Hug

# 27
  • Мнения: 529
Да се включа и аз, че отдавна не съм се разписвала в седмичната.  Laughing
При мен се струпаха много проблеми напоседък, и в работата и в къщи, с баща ми, та бебеправенето не ми е тема номер 1 в мислите тия дни.  Sad
Но се взех в ръце и най-после си записах час за цветната снимка, че откога го отлагам туй нещо.   Naughty /отлагах с надежда че ще забременея и няма да се наложи да я правя, но Sad / Така че стискайте палци следващия понеделник, че вече ми мина страха от самата процедура, но почва да ме тресе страх от резултатите.  Sick
На всички чакащи стискам здраво палци, да ни зарадват в скоро време с най-добрата новина.  Laughing
А на отпускарите искрено завиждам  hahaha  - обещайте  да си починете и заради мен.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 7 716
Ами наистина страхът от резултата е по-голям. Другото е десет минути със събличането и обличането. Успех.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Успех, Какичка! Дано са ти проходими тръбите и дано и другите ти проблеми един по един да се разрешат. Как е баща ти?

Общи условия

Активация на акаунт