Седмицата 17.07 - 23.07 (без заглавие за много добри изненади!)

  • 3 170
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 419
Е, отварям я аз тази седмична.

Надявм се не сте разочаровани, че не е цветно именцето тази седмица. Причините са 2:
1. Не съм добра поетеса  Blush
2. (по-важната) Толкова много момичета чакаме с новини, че се опитвам да концентрирам доброто в новинките пък заглавието нека е скучно  Crazy

Положителна седмичка на всички ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 329
Айчка,
браво за заглавието и по-точно за уточнението!
 Peace
Аз с нетърпение чакам да свърши работната седмица и да извикам " Рим - дръж се! Аз идвам" Mr. Green
Успех на всички момичета!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 272
Да е хубава новата седмичка Grinning
Специално стискам палци за Дарилка, Лали, Момиче, Тини /дано не изпускам някой/ newsm10
Желая ви успех и форумът да се задръсти от честитки!
Гризка, дано вече ти е минало крачето!
Жабче, на теб желая бързо да се установи какво точно му е на мъжа ти, за да предприемате действия.
Ая, важно е не името на темата, а да я запълним с добри новини Wink

# 3
  • Мнения: 553
Здравейте и от мен  Hug
Дано тази темичка да пълна само с добри новини, независимо от името й  Praynig Praynig Praynig Успех на всички, няма да изреждам, че да не пропусна някого   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 043
Здравейте, браво на Аya, браво за инициативата да пуснеш седмичната!
Днес е Св. Марина и искам да поздравя Марински и други скрити именници от форума!  bouquet

Дарилка, да успееш да разгледаш всички красоти на Рим /площат и фонтан да не останат невидени!/ и да се върнеш с мноого-много хубави емоции! Simple Smile

За мен отпуската се очертава чак в средата на август и само за една седмица – аз съм свикнала на по-дълги почивки и малко ми е криво, но няма как!
Хайде до скоро!

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Весела и морска седмица ви желая момичета Hug

# 6
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте и от мен, мили момичета!  bouquet Дано през тази седмица има "дъжд" от добри новини Laughing

# 7
  • Мнения: 10
Да кажа и аз едно Здравейте Simple Smile Wa-wa да знаеш че е имало за какво да черпя .Взех си резултата от Гликирания - 5.2%.Дано и утре при Стаменов всичко да мине ок.  и да се "харесаме" взаимно WinkУспех на всички момичета и само хубави новини тази седмица.

# 8
  • Мнения: 471
Няма как и аз да не се разпиша в тази седмична тема - днес сутринта ми се обадиха от здравната каса и казаха, че сме одобрени  newsm44 Сега трябва да отида да взема протоколите и на есен ще действаме.
Отдавна не съм писала в седмичната, но това беше, защото при нас нямаше нищо ново на бебешкия фронт, но най-редовно си ви четях и стисках палци за всички момичета. Така че да знаете, че ви наблюдавам Wink и стискам палци сега много на Момиче, на Лали и на всички момичета, които имат нужда от виртуална подкрепа  Hug
Ей, и приятна отпуска, на всички, които вече почиват   bouquet

# 9
  • Мнения: 4 328
Ето и първата хубава новина за седмицата Simple Smile Браво slonchetka. Обещаваме да стискаме палци! Wink

Весела седмичка на всички!

# 10
  • Мнения: 7 716
Браво, Слончетка. Laughing

# 11
  • Враца
  • Мнения: 5 210
Да кажа и аз едно Здравейте Simple Smile Wa-wa да знаеш че е имало за какво да черпя .Взех си резултата от Гликирания - 5.2%.Дано и утре при Стаменов всичко да мине ок.  и да се "харесаме" взаимно WinkУспех на всички момичета и само хубави новини тази седмица.
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Знаех си аз! Страхотно, само така!
Слончетка браво на теб!

# 12
  • Мнения: 939
Весела седмица и от мен!
Дано да има повече хубави новини при вас, щото при мен тази седмица... не ми се говори.
Стискам палци за повече дву-чертичкови тестове (че едночертичковите ми писнаха да ги гледам)!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 272
Слончи, браво! Като гледам, наесен също ще има много хубави новини Simple Smile
Ва, а пък на теб ти завиждам само като ти гледам лентичката! Искам да запраша към Бургас още днес. А както виждаш, не само че заминаването е чак след повече от 2 седмици, ами е чак към румънско...няма да си видя аз Бургасчето.

# 14
  • Враца
  • Мнения: 5 210
Их Леа, мислих да се засечем по градски Sad, нищо за друг път ще го оставим

# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Хубава седмица желая и аз на всяка една от вас! Бъдете много щастливи и нека добрите новини ни залеят като порой!  Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 4 272
Голди, а ти кога ще ходиш на море? Едно птиченце ми каза, че искаш да почиваш в Слънчев бряг Wink

# 17
  • Мнения: 415
Здравейте и от мен. Миналата седмица не успях да пиша, но много стисках палци. И много се зарадвах на хубавата "къща"  Mr. Green Хера изглеждаш прекрасно  Hug
Бързам сега да споделя добрите новини. Спермограмата на мъжа е добра,  "съвсем леко занижена подвижност", иначе "много добра концентрация"  newsm44 Има завишени левкоцити и ще трябва пак да ходи на изследвания, но като чу че е годен за татко, придоби неочаквана смелост  Mr. Green
На мен ми изследваха хормоните - и те в норма  Grinning Само ме притеснява, като съм на противозачатъчни от два месеца, това не оказва ли влияние. Кръв ми взеха на 3-тия ден от цикъла /без да съм почвала регулон-а/, но все пак....
Продължавам да стискам палци на всички в очакване и дано наистина седмичката да е "за много добри изненади"  Grinning

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Хей, здравейте и от мене  Hug Дано седмичката ни поднесе много на брой хубавини.
Слончетка браво, много се радвам. Колко време чакахте за отговор от касата?
jazzybaby браво и на вас, дано скоро се похвалиш пак  Wink
Голди радвам се че се обади, нещо се беше позагубила напоследък.

При мене нищо ново, водя мъжа по изследвания и чакам с тревожно нетърпение посещението при Кацаров тази сряда.
Имам адски много работа в службата и вече съм хронично изморена, а за капак съм и в ПМС и съм лоша  Twisted Evil

Приятна и ползотворна почивка на отпускарките! Ама как ви завиждам само  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 471
Добро утро, момичета Simple Smile Как сте днес?
Жабче, чакахме за отговор 4 месеца и 1-2 дена  #2gunfire, но това чакане е вече зад гърба ни. Обяснението е, че в рамките на един или два месеца не помня точно са подадени 750 молби, а те могат да одобряват по 100 молби на месец.
Лек и много успешен ден   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
Лек ден и от мен Grinning
Джази, пак да се включваш с добри новини!
Жабче, аз пък като погледна работа и ме хваща синдрома на хроничната умора Wink А днес имам доста такава за вършене в офиса и май ще влизам по-рядко newsm78 А вие гледайте да понапълните темичката с добри новини, докато ме няма Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета. Hug
Успешна седница и от мен ( newsm78 е , с малко закъсненениe, но пък от сърце  Laughing)
Тази седмица ще ми е доста натоварена, но след 2 ще си почивам (надявам се  Joy)
Слончетка браво !
Аз този път няма да се "наблюдавам за признаци"  - предня път се бях побъркала
Ще се опитам да не мисля до 27 и  след това (ако лелката не ме е изненадала Mr. Green) ще си направя тест.
Успех на всички чакащи хубави новини.
И страхотно изкарване на отускарите
newsm41  grinning039  car003 photo

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 11:00 от tini7

# 22
  • Мнения: 553
Браво Слончетка! Хайде наесен да се похвалиш и с още по-хубава новина  Praynig Praynig Praynig

Тини, и на теб ти стискам палци да издържиш до 27-ми  Praynig Praynig Praynig

Лек и успешен ден на всички  Hug  bouquet

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЛЕИЧКЕ, заминавам в Петък /живот и здраве/ на Сл. бряг...правилно ти е подшушнало птиченцето!

# 24
  • Мнения: 1 951
Успешна седмичка и от мен с малко закъснение... Стискам палци на всички които имат нужда  fingerscrossed

И малко на патерици да ви почерпя за вчерашния имен ден  beer3 Wine Glass
Мерси за пожеланията blueeyes

# 25
  • Мнения: 471
Ей, момичета, много ви благодаря за подкрепата и хубавите пожелания   bouquet
Вчера от много вълнение накрая плаках - май тези четири месеца на чакане си казаха думата и се показа напрежението таяло се в мен толкова време. Сега съм по-спокойна и събирам сили за времето, когато ще почнем процедурата Simple Smile
Нека хубавите новини в нашия форум да се увеличават - край на тежкия период, време е за период, в който всичко започнато завършва успешно  Hug

# 26
  • Мнения: 2 120
Здравейте момичета.
Желая искрено успех на Дарилка, , Момиче, Тини и специално стискам палци на Лали/всеки ден и отварям графиката и се моля да е станало/. Praynig
Голдънски, подарявам ти моята философия, тя е от една година - `По-важно е да сме здрави, а другото Божа работа`.

За мен лично бебето остана някак на заден план, не се е променила силата на желанието ми, но по-важно е да се чувстваме физически добре, а  ако ще става нещо, то неизменно ще се случи, пък и имам план от есента, така че - дишам свободно.

Хубава седмица момичета. Hug

# 27
  • Мнения: 529
Да се включа и аз, че отдавна не съм се разписвала в седмичната.  Laughing
При мен се струпаха много проблеми напоседък, и в работата и в къщи, с баща ми, та бебеправенето не ми е тема номер 1 в мислите тия дни.  Sad
Но се взех в ръце и най-после си записах час за цветната снимка, че откога го отлагам туй нещо.   Naughty /отлагах с надежда че ще забременея и няма да се наложи да я правя, но Sad / Така че стискайте палци следващия понеделник, че вече ми мина страха от самата процедура, но почва да ме тресе страх от резултатите.  Sick
На всички чакащи стискам здраво палци, да ни зарадват в скоро време с най-добрата новина.  Laughing
А на отпускарите искрено завиждам  hahaha  - обещайте  да си починете и заради мен.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 7 716
Ами наистина страхът от резултата е по-голям. Другото е десет минути със събличането и обличането. Успех.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Успех, Какичка! Дано са ти проходими тръбите и дано и другите ти проблеми един по един да се разрешат. Как е баща ти?

# 30
  • Мнения: 1 320
Аз...ужасно съм изплашена, цялата треперя още. Трябваше да ходим до едно място с милия и на връщане ни блъсна кола - отзад и леко, не беше кой знае какво, просто спря в нас, но имах чувството, че са ме ритнали в гърба. Прибрах се в къщи и направих тест-появи се една мнооооого бледа черта, но все пак в рамките на контролното време. Днес ми е 14-ти /или 13-ти ден, в зависимост от броенето/ от трансфера. Обадих се на доктора, но го нямаше. Сега ще лежа и ще се моля да няма никакви поражения.

# 31
  • Мнения: 3 376
Ох, Момиче, ужасно съжалявам за инцидента  Cry Почивай сега, лежи. Вярвам, че въпреки всичко, ембриончето е наред вътре в тебе Praynig Изпращам ти всички вълни позитивна енергия на която съм способна Praynig Praynig Praynig

# 32
  • Мнения: 1 950
Момиче, успокой се Hug
Аз също изпращам цялата си енергия, стискам палци и на краката и вярвам, че Бог е с теб Praynig Praynig Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 4 272
Момиче, лежи и се успокой! Всички ние сме с теб, вярвам, че и Бог с теб Praynig А също така се моля и вярвам, че бебчовците са добре Praynig Радвам се за втората ти чертичка, макар и бледа!

# 34
  • Мнения: 7 716
Момиче, здравите круши вятър ги не брули! Laughing На този ранен етап от бременността няма какво да стане. Laughing


На мен температурата ми падна. Инсеминацията е неуспешна.
Боли много. Cry
Много ви моля да не ми пишете и да не го коментирате.
Така по-лесно ще стана и тръгна отново напред.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 272
Съжалявам Sad но знам, че ти си силна и ще продължиш напред.
И извинявай, че пиша, но не мога безучастно да го подмина Embarassed

# 36
  • Мнения: 553
Какичка, стискам палци за резултата от снимката  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover И не се плаши толкова, не е така страшно както ти изглежда.

Момиче, изпращам ти цялата си позитивна енергия  Hug Praynig Praynig Praynig Вярвам, че всичко ще е наред, ти само се успокой  Hug

Лали  Sad Sad Sad  И аз като Лея не мога да стоя безучастна  Sad

# 37
  • Мнения: 1 029
Лали, съжалявам...бъди силна, миличка и пиши, ще ти олекне малко.Какво следва другият месец?
Прегръщам те!

Момиче, стискам палци и се моля за теб!
Какичка, стискам и на теб!
Аз не пиша, защото при мен нещата не са добре, но започнах по-спокойно да приемам всичко и се чувствам добре от това.

Слончи, честито пак!Хайде успех докрая, отново!

Желая успех на всички, които чакат хубави новинки!

# 38
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Момиче, всичко ще бъде наред, а щом има и втора чертичка.... Grinning
Какичка, успех!
Слончетка, браво знам как се чувстваш.И мен като ме одобриха бях на седмото небе. Laughing
Успех на всички!

# 39
  • Мнения: 553
Аз не пиша, защото при мен нещата не са добре, но започнах по-спокойно да приемам всичко и се чувствам добре от това.
Дани миличка  Hug, каквито и да са проблемите силно стискам палци скоро да ги преодолееш  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Praynig Praynig Praynig

# 40
  • София
  • Мнения: 7 242
Момиче и аз съм с теб. Успокой се. Всичко ще е както трябва Grinning

# 41
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аз не пиша, защото при мен нещата не са добре, но започнах по-спокойно да приемам всичко и се чувствам добре от това.
Дани миличка  Hug, каквито и да са проблемите силно стискам палци скоро да ги преодолееш  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Praynig Praynig Praynig
Дани и аз влизам за теб тук /а и за някои други/ - надявам се, че всичко ще тръгне и нагоре! Знам, че на последък много ти се събра, но вярвам, че след дъжд има слънце.... затова ти стискам палци и да знаеш, че ти се ъзхищавам на стоицизма и най-вече позитивизма! Топла виртуална прегръдка

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Момиче всичко ще е на ред, само се успокой.
.... здравите круши вятър ги не брули! Laughing На този ранен етап от бременността няма какво да стане. Laughing
   Praynig 
Лали съжалявам  Hug Продължаваш напред, нали? Като виждам как се бориш и аз имам сили да продължа.  С теб съм  thumbsup

Дани миличка  Hug, каквито и да са проблемите силно стискам палци скоро да ги преодолееш  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Praynig Praynig Praynig
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 43
  • Мнения: 902
Момиче, не се притеснвай, всичко е наред. Малкият инцидент няма да повлияе по никакъв начин на растежа на маките човечета.
Не можеш да си представиш, калко се радвам, че за втори път имаш бледа чертичка. Това значи, че СИ БРЕМЕННА.
За успокоение си направи утре или в петък един кръвен тест и успокой душичката.
Време ти е да се зарадваш. Всичко, което ти се случва е истина. Hug

# 44
  • Мнения: 1 320
Благодаря на всички за добрите думи и позитивната енергия!

Белчо, ще се зарадвам като каже доктора, че всичко е наред и си е на мястото. До тогова просто не смея. Мисля утре до отида за кръвен тест. Ама как само си усетила, че не ми се вярва, че е истина Simple Smile

Лали, съжалявам. И аз като другите не мога да отмина мълчаливо.

# 45
  • Мнения: 902
Много е простичко, скоро ми се наложи да мина по този път, но, за съжаление, аз трябваше да повярвам в друго ...
Всеки си носи кръста.
Чакам да кажеш резултата от утрешното тестване. Стискам палци за сериозна цифра (като за близнаци).

# 46
  • Мнения: 553
Момиче, много силно ти стискам палци за теста утре  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Убедена съм, че ще е положителен  Hug

# 47
  • Враца
  • Мнения: 5 210
Успех Момиче и се пази много.
Лали на теб кураж и смело напред

# 48
  • Мнения: 1 419
Момиче, много се радам  Hug - отдавна чакам да се похвалиш  Heart Eyes

Лали, нали само температурата е паднала? Или и М. се появи?  newsm78

# 49
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Момиче много се радвам и стискам всички налични палци  Praynig

Ние сме все още без диагноза въпреки прегледа при д-р Кацаров. Първоначалната прогноза на проф Протич за варикоцеле не се оказа вярна. Вените наистина са големи, но не са разширени. Чакаме резултата от хормоналните изследвания и едно генетично. Микробиологията и хламидията са ОК. Втората спермограма е мааалко по-добра от първата, но малко... Кацаров е казал да се ориентираме към ин витро. Не мога да повярвам просто че ми се случва  Cry

# 50
  • Мнения: 1 320
Жабче, изчакайте всички изследвания все пак.
А някакви предположения поне няма ли Кацаров?

# 51
  • Мнения: 133
    Здравейте момичета.Аз от няколко седмици се каня да ви пиша и все не се престрашавам.Чета ви постоянно,и живея на всички с вълненията и стискам палци.Преди около два месеца ми лекуваха раничка,не се стигна до горене,а само с мазане.На следващия цикъл отидох на контролен преглед,всичко си беше ок,само че малко закъснях и беше след овулация.Та лекарката ми каза че ендометриума ми е 8мм.Според вас това нормално ли е след овулация да е толкова?По принцип трябва да пия от16-26ден утрогестан,но аз не го пия.Просто вече нямам сили.Незнам дали някога сте се чувствали по този начин-толкова път да си изминал,че вече да нямаш сили.Знам че има момичета,изминали много по-тежък път от мен и въпреки всичко се чувствам че пропадам в някаква пропаст и не мога да се справя.
Съжалявам,но просто много ми олекна!благодаря,че го прочетохте         

# 52
  • Мнения: 415
Момиче, важното е да си спокойна сега. Стискам палци и много се радвам за втората чертичка   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Какичка, пожелавам ти безболезнена снимка и най-вече добър резултат fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Жабче съжалявам  Sad Може пък изследванията да покажат нещо, дано да е нещо лесно лечимо  fingerscrossed

# 53
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Не, Кацаров няма никакви предположения за съжаление. Физиологично всичко е наред, единствено тестисите са малко по-малки и вените големи. Възможно е някой от репродуктивните хормони да е извън норма, това ще разберем другата седмица. Но дори и това да е, той не дава надежда за съществено подобрение, а при показанията на нашата спермограма трябва доста голямо подобрение за да стигнем до инсеминация.

Сабрина добре дошла. Надявам се бързо да се възстановиш и да сте отново на бебешкия фронт. Не се отчайвай.

# 54
  • Мнения: 4 328
sabrina, добре дошла!

Всеки е изпадал в моменти, като тези които описваш, но трябва да намериш сили и да продължиш!!!

Сега за ендометриума - тъничка ти е лигавицата и те за това са та изписали утрогестан! За съжаление, ако не го пиеш, шансовете ти да задържиш евентуално оплодената яйцеклетка са нищожни. Слушай лекаря си, а ако му нямаш доверие - намери такъв на който да имаш. Това е важно!

Успех!

# 55
  • Мнения: 2 120
Момиче, не се притеснявай,  а си почивай. С теб съм и аз.
Лали, няма как да го подмина, но ти ще се справиш. Видях графиката и съжалявам.

Във ваша утеха искам да кажа, че вчера направих нервна криза и ходих на невролог. Откриха ми неврастения в лека форма. Като ти ударят краката и ръцете с чукчето се проявява най-силно. Моите скочиха до тавана. Лекарката смята, че  е провокирана от силен емиционален стрес и преумора. На мъжа си няма как да му обясня, той има своя концепция по въпроса. Аз рева, рева, на моменти го намразвам. Знам кой ми причини това/плод на добрата му майка в кавички/, напрежението, в което живея, стреса дали няма да ми се озъби на вратата и т.н./някои от момичетата знаят за какво става дума/. Та сега пия лекарства, сърцето ми хлопа и хич не съм добре.
С това исках да кажа, че е по-важно да сте здрави,  а бебетата те ако трябва ще дойдат.     

# 56
  • Мнения: 7 716
Сабрина, тънка е лигавицата. Иначе не се отчайвай, така сме всички, нагоре-надолу. Laughing Sad
Дара, не е много добър пътя на лекарствата. Опитай се да се вземеш в ръце и бързо да ги намалиш и спреш.

# 57
  • Мнения: 2 120
Знам Лали, ще ги пия 10 дни. А и това, което ми предписаха не са успокоителни, а някакви заместители. Но въпреки това имам едно на ум. Мисля да отида на почивка с майка ми, да си почина от мъж, свекърви, бебешки проблеми-просто се нуждая от това. И понеже не съм съвсем `врътнала` не ми се усамотява, а майка ми е чудесна компания.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 272
Даре, от това, което прочетох- спешно ти трябва почивка. По възможност - на планина. Не я отлагай! Все пак душевното здраве е много важно. А и бебчетата ни трябва да имат здрави майки, нали Wink Нямаш нужда от усамотение, а щом се разбираш с майка си - това е чудесно! Отиди с нея на почивка. Изпращам ти виртуалните си прегръдки Hug с надежда да ти влея малко положителна енергия и спокойствие. И искам следващия път като влезеш да пишеш, да кажеш къде си намислила да почиваш Simple Smile
Сабрина, добре дошла отново! Казвам отново, защото ми се струва, че вече си писала тук newsm78 Неизбежно е това, за което говориш. Всеки има и спадове, и моменти на силна надежда, стигащи до еуфория. Важното е да намериш сили след всеки спад в настроението, след всяко отчаяние и след всяко "не мога повече", да намериш сили да станеш и да продължиш напред.
Жабче, наистина не звучи оптимистично това, за което говориш, но все пак знаеш, че изход има и знаеш какъв е той. Виж сега как стискаме палци на Момиче. Надявам се, след време /ако стигнете до инвитро/ така да стискаме палци и за теб.

# 59
  • Мнения: 553
Добро утро и от мен момичета   bouquet

Момиче, днес беше кръвния тест, нали? Стискам ти палци много, ама много силно  Praynig Praynig Praynig

Сабрина, добре дошла. Както вече са ти писали момичетата, всички сме така - на приливи и отливи. Важното е да намерим сили да продължим напред  Hug

Даре, напълно те разбирам мила  Hug Имаш огромна нужда от почивка, а лекарствата дано да ги изхвърлиш скоро. Както и ти си го разбрала, здравето е най-важно. Иначе как ще се бориш за бебче, ако си болна. И аз много пъти съм стигала до този извод на теория, но на практика не е толкова лесно.  Hug и ти желая от сърце да преодолееш проблема бързо.

Жабче, и на вас стискам палци за резултатите от изследванията  Praynig Praynig Praynig. Не бързай с изводите, щом още не знаеш всички резултати. Пожелавам ти въпреки песимистичните прогнози реалността да се окаже по-добра  Hug

Лек ден на всички у много стиснати палци за всички (ако съм пропуснала някой)   bouquet

# 60
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен!

Жабко, разбирам как се чувстваш и колко си шокирана от внезапния лош обрат... И аз бях така съвсем скоро. Ясно е, че е най-добре изобщо да не ни откриват проблеми, а всичко да е перфектно и да си стане от само себе си. Но от друга страна е много по-добре да сме наясно къде е проблемът, от колкото да си затваряме очите и да си мислим, че по този начин всичко ще се оправи... Както са казали и други момичета: изчакай да приключат всички изследвания и да се разбере причината за лошата спермограма. Може би има начин да се лекува. Ако не, и ин витрото не е толкова лош вариант! В този форум има много бебета, заченати по този начин, а се надявам да направим и още много такива всички ние, на които ни се наложи Hug

Даре, с тия стресове в ежедневието всички сме под голям риск да развием нещо неврологично  Close Както Леа казва: имаш спешна нужда от почивка! Най-добре на планина или някъде другаде из България (селският туризъм напоследък много ме влече Peace) Щом вече си почнала с лекарствата, дано успеят да ти помогнат да стъпиш на крака Praynig Но не забравяй, че истинско "излекуване" настъпва само като се изолираш от източника на стреса...

Сабри, добре дошла при нас.

Момиче, продължавам да стискам палци, не съм спирала от вчера Peace

# 61
  • Мнения: 957
Даре, пробвай с билки. Много успокояващо действа маточината . Има също един успокоителен чай, продават го по билковите аптеки. Аз си го купувам редовно, защото много ми помага при нервно напрежение, изблици на агресия или  лош сън. Жълтия кантарион пък стимулира настроението. Сега е топло и сварен и охладен в хладилника чай, не само, че би могъл да ти подейства успокояващо ами и ще те освежи. А успокоителните лекарства гледай да ги вземаш, колкото може по-кратко време.

# 62
  • Мнения: 1 329
С вас  съм Момиче, Лали, Дара, Сабрина, Дани.....и със всички останали.
Прегръщам ви и ви пращам топли думи, усмивки и слънчево настроение.

# 63
  • Мнения: 4 328
Аз май миналата седмица обещах да Ви покажа снимки от Мелник Wink

Снимките са подарък за Вас Simple Smile и с пожелание за незабравима ваканция и много емоции.

Ето го и него!





# 64
  • Мнения: 1 441
Здравейте, момичета,
Ето ме и мен, "осеменена" за трети път вчера  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green (като крава). Днес ще ходим да видим фоликула дали се е пукнал (26 мм пущината)

Такаааа, почвам поред на номерата:
Леа, Гризката, Дарилчето (не тръгваш ли утре за Рим?  newsm78  Mr. Green), Какичка, Момиче Hug за подкрепата ви към мен в оня нещастен петък.
Какич, няма да се плашиш от цветната снимка. Знаеш ли мен колко ме боля - НИКОЛКО!!!  Mr. Green Много по-зле ми беше от страха, а нямаше за какво... Правилно ти е казала Лали - 10 минути със събличането и обличането е (нищо работа).
ЛалиHug
Жабченце, изплачи си болката от шока, нормално е.  spoko Но после се стегни и смело напред - поне пътя е ясен. Няма да униваш. Питаш ли ме мен като уж всичко е наред, пък всъщност нищо не е наред....
Даре, не така, не така  Naughty!!!! Вземи се в ръце, стегни се и не позволявай някоя или някой да ти тровят живота. Преминала съм по твоя път преди 6 години, после пак пред 5 и такъв проблем си докарах от нерви, че едва не умрях.... Няма нищо по-важно от тава да се научиш да си щадиш нервите! Колкото по-рано го разбереш толкова по-добре. След доста тренировки и голяма подкрепа от страна на мъжа ми смятам, че аз съм се преместила няколко крачки по-близо до тази цел и живея много по-добре.
Данидан  Hug
Момиче, давай резултата, изчакахме се  Wink

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 15:32 от BAN

# 65
  • Мнения: 2 120
Благодаря ви от сърце момичета. Наистина ще пробвам с билки, знам, че действат добре. А иначе, решихме да отидем на `Пампорово`. Сами с мама, хубаво ще е, отдавна не съм имала възможност да и обърна внимание, заровено в работа и проблеми.
Стискам палци на всички, които се нуждаят. Hug

# 66
  • Враца
  • Мнения: 5 210
Хйаде и аз да се похваля Grinning
Правих си профил- не бях правила две седмици и половина и резултат е много добър, да не кажа отличен и трите стойности са в нормата  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 направо място не мога да си намеря от радост.
Сега остава да я задържа, да смъкна още 7 килограма и наесен с песен дано!
Хайде отивам да стягам багажче, Бургасчето ме зове Laughing

# 67
  • Мнения: 4 328
Ейййййййййййййй, морскатааааааааааааааа страхотни новини Simple Smile Simple Smile Simple Smile БРАВОООО!!!!

И сега на моренцето - никакви тревоги и претиснения, само плаж, слънце и вода Simple Smile Да направиш много снимки ей Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 376
Браво Куини  bouquet Супер новина! Значи правилно се оказа, че самото често изследване носи повече вреда, от колкото полза  Laughing

# 69
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво, Ва за хубавите резултати. Приятно изкарване в Бургас и много, много да си починеш. Grinning

# 70
  • Мнения: 2 381
Лали, позволих си да ти погледна графиката и ми направи впечатление, че имаш 12 дена лутеална фаза. Допълнително прогестерон взимаш ли и ако да, на какво се дължи това?

Извинявай, че бъркам в раната. В твоето положение съм и напълно разбирам емоциите, които те владеят.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 272
Ва, браво за резултатите! Виж как ти се оправиха само от мисълта, че отиваш в Бургас!
Верити, не мога да ти видя снимките Sad
Дарилка, ти от Рим ли се включваш вече?
Даре, на Пампорово е чудесно! Да се върнеш оттам заредена с енергия и хубави мисли! Hug
Банче, дано третото осеменяване ти е на късмет Peace

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Браво Ва  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Весела почивка в Бургасчето Hug

# 73
  • Варна
  • Мнения: 841
Браво Ва Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 3 376
Лали, позволих си да ти погледна графиката и ми направи впечатление, че имаш 12 дена лутеална фаза. Допълнително прогестерон взимаш ли и ако да, на какво се дължи това?

Ники, 12 дена ЛФ би трябвало да е абсолютно нормално. Освен това, БТ се вдига 24 до 48ч след ову. Следователно, ако е повишена 12 дни, е възможно ЛФ да си е точно 14, както е идеалното.

# 75
  • Мнения: 1 320
Леле, как да ви изброя сега всички?! Дано не забравя някого.
Та, Дара, успокой се, почини си, обиколи родопите.
Бан, късмет! Дано да стане този път!
Ва, браво, браво за резултатите!
Дарилка, много здраве на Рим Simple Smile

Аз реших да отложа кръвния тест. Снощи доктора ми се накара да се кротна с всякакви тестове и да чакам ден 17-ти. Вероятно има нещо предвид, какво-не зная. Това се пада началото на следващата седмица. Та мисля да го послушам. Засега съм много спокойна, каквото има да става ще стане с тест или без. Иска ми се да си поживея още няколко дни с надеждата, а, ако теста е кофти е много гадно.

# 76
  • Мнения: 902
Момиче, всичко е наред. Човечето си е на топло и правилно си решила да се насладиш на почивните дни. То няма, къде да отиде. Предстоят му още 8 месеца в корема на МАМА.
Поглези се, полежи си и в понеделник те чакаме с Добрата новина.

# 77
  • Мнения: 7 716
Лали, позволих си да ти погледна графиката и ми направи впечатление, че имаш 12 дена лутеална фаза. Допълнително прогестерон взимаш ли и ако да, на какво се дължи това?



Вече не взимам. Освен това още не ми е дошло, така че ще го докарам на 14 дни. При мен всичко е като по книга.
Резултат няма.


Браво, Ва-ва! Laughing

# 78
  • Мнения: 2 381
Лали разбрах те. Аз си помисли, че цикълът ти е започнал.

Гризка, аз взимам доп прогестерон и цикъла ми започва 3 дена след спирането му, затова попитах. Температурата ми пада на 14 ден обикновено.
 Всъщност мислех, че цикъла е започнал след 12 ден, което ми се струва много рано.

# 79
  • Мнения: 133
Благодаря на всички за подкрепата,вече съм наистина по-спокойна и гледам напред.То просто не ми остава друго.Засега няма да ходя на преглед,пък каквото сабя покаже.На всички успех и стискам палци newsm10

# 80
  • Мнения: 2 120
Искам да споделя нещо за прогестерона. Не  е хубаво да се взема продължително време без почивки. Аз го вземах 7-8 месеца без да спра и много се депресирах/ и от него/. Вчера бях пак на лекар и се оказа, че овуто ми е било точно в деня на нервната криза. Май са се съчетали овулация, умора, силни емоции от предни месеци, проблеми  и стрес.  Овулацията ми този месец е между 9 и 10 ден - твърде ранна. Било нормално, имайки предвид жегите.

Радвам се много за Ва.
Лали, знам, че все ще излезе качествената яйцеклетка, не мога да кажа кога, но съм сигурна, просто ти трябва да се справиш с чакането, което не  еот лесните задачи.
Успех на всички. Hug

# 81
  • Мнения: 553
Бан, Момиче, стискам ви палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Браво Ва   bouquet

Даре, ами то си го пише и в листовката, че прогестероновите препарати не трябва да се приемат от хора със склонност към депресии. Аз за себе си мога да кажа, че винаги съм депресирана във втората част на цикъла, а от приема на прогестерон - още повече. На планина наистина се почива най-добре. Поеми дълбоко чистия въздух и да се върнеш с усмивка и нови сили  Hug

Успех и на останалите, да не изброявам, че да не пропусна някого  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 21 юли 2006, 13:10 от pkoprinkova

# 82
  • Мнения: 4 328
Даре, аз доколкото знам прогестерона, приеман преди овулацията я подтиска. Даже май повечето противозачатъчни съдържат прогестерон.

Защо го пиеш без прекъсване?

# 83
  • Мнения: 2 120
Не, не, след доказано ову го пиех, но от два месеца съм го спряла. Ако нещо ще става - ще стане и без него в началото. Да не говорим, че си мисля, че до голяма степен аборта ми се дължи на него/беше удвоена доза, без да ми правят изследвания/, но това са само предположения.

# 84
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ехеййй, мили момичета идва края на работния ден и седмицаааа newsm44. Искам само да ви пожелая един усмихнат и топъл уикенд. Живот и здраве утре ще се    grinning039 на Шкорпиловци.   love001 на всички.

# 85
  • Мнения: 4 328
Приятно и весело моренце на всички плажуващи, а на останалите един готин уикенд Simple Smile

# 86
  • Враца
  • Мнения: 5 210
Хайде и аз да ви кажа чао- змаинаваме утре рано към любимия Бургас newsm68 newsm68.
Решила съм активно да си почивам, обещала съм на коУежката да не влизам по форуми много Embarassed Embarassed, да видим колко ще издържа. Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78 newsm78
Като се върна искам само хубави новини да чета.
Успех на всички!

# 87
  • Мнения: 1 329
Бан-че,

още не съм сложила куфарите пред вратата, ама ги стягам. В неделя заминаваме и ще ви видя чак на 07 Август. Тъй като това е любимия ми месец заповядвам като се върна да има само сълзи и сополи от хубави новини.

Пазете се от жегите, но нека в сърцата и леглата ви да е горещо. Усмихвайте се слънчево, заредете се с оптимизъм, бъдете все така красиви и очарователни.

Ще нося снимки и ще се помоля за всички ни на католическа земя......

 Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 1 419
Здравейте в горещата събота   bouquet

Имам питане: при 15000 единици бит прегнил, след колко време ще отмине действието му, за да не влияе на резултата от теста?
и още, ако грешно е отчело две черти, то логично е да намалява концентрацията и втората черта става с времето по-бледа, нали? Ако втората черта се засилва слабо на следващия ден, означава ли, че не е от прегнила?  Thinking

# 89
  • Мнения: 1 320
Ая, по пътя на логиката би следвало с намаляване на концентрацията на прегнила да намалява и яркостта на фалшивата втора черта. Важно е, според мен, да се прави една и съща марка тест, за да може да се следи тенденцията, но и това пак нищо не означава, щото не се знае как са съхранявани и изобщо какво е качеството на тестовете. Най-сигурният начин за хващане на тенденция е кръвният тест.
Колкото до прегнила, Джам беше писала веднъж в зачатие, че много е ровила в нета, за да открие как се усвоява в организма и беше открила следното:
при 5000 единици в организма се достига пик от 200 някъде до 30 часа. След това на всеки 30 часа този пик намалява наполовина. Но какъв е пика при по-голяма доза прегнил-не зная, както и не зная дали може да се смята по тази схема /умножено по три, например в твоя случай/.

Общи условия

Активация на акаунт