Седмицата 17.07 - 23.07 (без заглавие за много добри изненади!)

  • 3 173
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен!

Жабко, разбирам как се чувстваш и колко си шокирана от внезапния лош обрат... И аз бях така съвсем скоро. Ясно е, че е най-добре изобщо да не ни откриват проблеми, а всичко да е перфектно и да си стане от само себе си. Но от друга страна е много по-добре да сме наясно къде е проблемът, от колкото да си затваряме очите и да си мислим, че по този начин всичко ще се оправи... Както са казали и други момичета: изчакай да приключат всички изследвания и да се разбере причината за лошата спермограма. Може би има начин да се лекува. Ако не, и ин витрото не е толкова лош вариант! В този форум има много бебета, заченати по този начин, а се надявам да направим и още много такива всички ние, на които ни се наложи Hug

Даре, с тия стресове в ежедневието всички сме под голям риск да развием нещо неврологично  Close Както Леа казва: имаш спешна нужда от почивка! Най-добре на планина или някъде другаде из България (селският туризъм напоследък много ме влече Peace) Щом вече си почнала с лекарствата, дано успеят да ти помогнат да стъпиш на крака Praynig Но не забравяй, че истинско "излекуване" настъпва само като се изолираш от източника на стреса...

Сабри, добре дошла при нас.

Момиче, продължавам да стискам палци, не съм спирала от вчера Peace

# 61
  • Мнения: 957
Даре, пробвай с билки. Много успокояващо действа маточината . Има също един успокоителен чай, продават го по билковите аптеки. Аз си го купувам редовно, защото много ми помага при нервно напрежение, изблици на агресия или  лош сън. Жълтия кантарион пък стимулира настроението. Сега е топло и сварен и охладен в хладилника чай, не само, че би могъл да ти подейства успокояващо ами и ще те освежи. А успокоителните лекарства гледай да ги вземаш, колкото може по-кратко време.

# 62
  • Мнения: 1 329
С вас  съм Момиче, Лали, Дара, Сабрина, Дани.....и със всички останали.
Прегръщам ви и ви пращам топли думи, усмивки и слънчево настроение.

# 63
  • Мнения: 4 346
Аз май миналата седмица обещах да Ви покажа снимки от Мелник Wink

Снимките са подарък за Вас Simple Smile и с пожелание за незабравима ваканция и много емоции.

Ето го и него!





# 64
  • Мнения: 1 441
Здравейте, момичета,
Ето ме и мен, "осеменена" за трети път вчера  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green (като крава). Днес ще ходим да видим фоликула дали се е пукнал (26 мм пущината)

Такаааа, почвам поред на номерата:
Леа, Гризката, Дарилчето (не тръгваш ли утре за Рим?  newsm78  Mr. Green), Какичка, Момиче Hug за подкрепата ви към мен в оня нещастен петък.
Какич, няма да се плашиш от цветната снимка. Знаеш ли мен колко ме боля - НИКОЛКО!!!  Mr. Green Много по-зле ми беше от страха, а нямаше за какво... Правилно ти е казала Лали - 10 минути със събличането и обличането е (нищо работа).
ЛалиHug
Жабченце, изплачи си болката от шока, нормално е.  spoko Но после се стегни и смело напред - поне пътя е ясен. Няма да униваш. Питаш ли ме мен като уж всичко е наред, пък всъщност нищо не е наред....
Даре, не така, не така  Naughty!!!! Вземи се в ръце, стегни се и не позволявай някоя или някой да ти тровят живота. Преминала съм по твоя път преди 6 години, после пак пред 5 и такъв проблем си докарах от нерви, че едва не умрях.... Няма нищо по-важно от тава да се научиш да си щадиш нервите! Колкото по-рано го разбереш толкова по-добре. След доста тренировки и голяма подкрепа от страна на мъжа ми смятам, че аз съм се преместила няколко крачки по-близо до тази цел и живея много по-добре.
Данидан  Hug
Момиче, давай резултата, изчакахме се  Wink

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 15:32 от BAN

# 65
  • Мнения: 2 120
Благодаря ви от сърце момичета. Наистина ще пробвам с билки, знам, че действат добре. А иначе, решихме да отидем на `Пампорово`. Сами с мама, хубаво ще е, отдавна не съм имала възможност да и обърна внимание, заровено в работа и проблеми.
Стискам палци на всички, които се нуждаят. Hug

# 66
  • Враца
  • Мнения: 5 224
Хйаде и аз да се похваля Grinning
Правих си профил- не бях правила две седмици и половина и резултат е много добър, да не кажа отличен и трите стойности са в нормата  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 направо място не мога да си намеря от радост.
Сега остава да я задържа, да смъкна още 7 килограма и наесен с песен дано!
Хайде отивам да стягам багажче, Бургасчето ме зове Laughing

# 67
  • Мнения: 4 346
Ейййййййййййййй, морскатааааааааааааааа страхотни новини Simple Smile Simple Smile Simple Smile БРАВОООО!!!!

И сега на моренцето - никакви тревоги и претиснения, само плаж, слънце и вода Simple Smile Да направиш много снимки ей Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 376
Браво Куини  bouquet Супер новина! Значи правилно се оказа, че самото често изследване носи повече вреда, от колкото полза  Laughing

# 69
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво, Ва за хубавите резултати. Приятно изкарване в Бургас и много, много да си починеш. Grinning

# 70
  • Мнения: 2 381
Лали, позволих си да ти погледна графиката и ми направи впечатление, че имаш 12 дена лутеална фаза. Допълнително прогестерон взимаш ли и ако да, на какво се дължи това?

Извинявай, че бъркам в раната. В твоето положение съм и напълно разбирам емоциите, които те владеят.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 272
Ва, браво за резултатите! Виж как ти се оправиха само от мисълта, че отиваш в Бургас!
Верити, не мога да ти видя снимките Sad
Дарилка, ти от Рим ли се включваш вече?
Даре, на Пампорово е чудесно! Да се върнеш оттам заредена с енергия и хубави мисли! Hug
Банче, дано третото осеменяване ти е на късмет Peace

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Браво Ва  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Весела почивка в Бургасчето Hug

# 73
  • Варна
  • Мнения: 841
Браво Ва Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 3 376
Лали, позволих си да ти погледна графиката и ми направи впечатление, че имаш 12 дена лутеална фаза. Допълнително прогестерон взимаш ли и ако да, на какво се дължи това?

Ники, 12 дена ЛФ би трябвало да е абсолютно нормално. Освен това, БТ се вдига 24 до 48ч след ову. Следователно, ако е повишена 12 дни, е възможно ЛФ да си е точно 14, както е идеалното.

Общи условия

Активация на акаунт