Седмицата 17.07 - 23.07 (без заглавие за много добри изненади!)

  • 3 172
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 320
Аз...ужасно съм изплашена, цялата треперя още. Трябваше да ходим до едно място с милия и на връщане ни блъсна кола - отзад и леко, не беше кой знае какво, просто спря в нас, но имах чувството, че са ме ритнали в гърба. Прибрах се в къщи и направих тест-появи се една мнооооого бледа черта, но все пак в рамките на контролното време. Днес ми е 14-ти /или 13-ти ден, в зависимост от броенето/ от трансфера. Обадих се на доктора, но го нямаше. Сега ще лежа и ще се моля да няма никакви поражения.

# 31
  • Мнения: 3 376
Ох, Момиче, ужасно съжалявам за инцидента  Cry Почивай сега, лежи. Вярвам, че въпреки всичко, ембриончето е наред вътре в тебе Praynig Изпращам ти всички вълни позитивна енергия на която съм способна Praynig Praynig Praynig

# 32
  • Мнения: 1 950
Момиче, успокой се Hug
Аз също изпращам цялата си енергия, стискам палци и на краката и вярвам, че Бог е с теб Praynig Praynig Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 4 272
Момиче, лежи и се успокой! Всички ние сме с теб, вярвам, че и Бог с теб Praynig А също така се моля и вярвам, че бебчовците са добре Praynig Радвам се за втората ти чертичка, макар и бледа!

# 34
  • Мнения: 7 716
Момиче, здравите круши вятър ги не брули! Laughing На този ранен етап от бременността няма какво да стане. Laughing


На мен температурата ми падна. Инсеминацията е неуспешна.
Боли много. Cry
Много ви моля да не ми пишете и да не го коментирате.
Така по-лесно ще стана и тръгна отново напред.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 272
Съжалявам Sad но знам, че ти си силна и ще продължиш напред.
И извинявай, че пиша, но не мога безучастно да го подмина Embarassed

# 36
  • Мнения: 553
Какичка, стискам палци за резултата от снимката  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover И не се плаши толкова, не е така страшно както ти изглежда.

Момиче, изпращам ти цялата си позитивна енергия  Hug Praynig Praynig Praynig Вярвам, че всичко ще е наред, ти само се успокой  Hug

Лали  Sad Sad Sad  И аз като Лея не мога да стоя безучастна  Sad

# 37
  • Мнения: 1 029
Лали, съжалявам...бъди силна, миличка и пиши, ще ти олекне малко.Какво следва другият месец?
Прегръщам те!

Момиче, стискам палци и се моля за теб!
Какичка, стискам и на теб!
Аз не пиша, защото при мен нещата не са добре, но започнах по-спокойно да приемам всичко и се чувствам добре от това.

Слончи, честито пак!Хайде успех докрая, отново!

Желая успех на всички, които чакат хубави новинки!

# 38
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Момиче, всичко ще бъде наред, а щом има и втора чертичка.... Grinning
Какичка, успех!
Слончетка, браво знам как се чувстваш.И мен като ме одобриха бях на седмото небе. Laughing
Успех на всички!

# 39
  • Мнения: 553
Аз не пиша, защото при мен нещата не са добре, но започнах по-спокойно да приемам всичко и се чувствам добре от това.
Дани миличка  Hug, каквито и да са проблемите силно стискам палци скоро да ги преодолееш  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Praynig Praynig Praynig

# 40
  • София
  • Мнения: 7 242
Момиче и аз съм с теб. Успокой се. Всичко ще е както трябва Grinning

# 41
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аз не пиша, защото при мен нещата не са добре, но започнах по-спокойно да приемам всичко и се чувствам добре от това.
Дани миличка  Hug, каквито и да са проблемите силно стискам палци скоро да ги преодолееш  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Praynig Praynig Praynig
Дани и аз влизам за теб тук /а и за някои други/ - надявам се, че всичко ще тръгне и нагоре! Знам, че на последък много ти се събра, но вярвам, че след дъжд има слънце.... затова ти стискам палци и да знаеш, че ти се ъзхищавам на стоицизма и най-вече позитивизма! Топла виртуална прегръдка

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Момиче всичко ще е на ред, само се успокой.
.... здравите круши вятър ги не брули! Laughing На този ранен етап от бременността няма какво да стане. Laughing
   Praynig 
Лали съжалявам  Hug Продължаваш напред, нали? Като виждам как се бориш и аз имам сили да продължа.  С теб съм  thumbsup

Дани миличка  Hug, каквито и да са проблемите силно стискам палци скоро да ги преодолееш  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Praynig Praynig Praynig
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 43
  • Мнения: 902
Момиче, не се притеснвай, всичко е наред. Малкият инцидент няма да повлияе по никакъв начин на растежа на маките човечета.
Не можеш да си представиш, калко се радвам, че за втори път имаш бледа чертичка. Това значи, че СИ БРЕМЕННА.
За успокоение си направи утре или в петък един кръвен тест и успокой душичката.
Време ти е да се зарадваш. Всичко, което ти се случва е истина. Hug

# 44
  • Мнения: 1 320
Благодаря на всички за добрите думи и позитивната енергия!

Белчо, ще се зарадвам като каже доктора, че всичко е наред и си е на мястото. До тогова просто не смея. Мисля утре до отида за кръвен тест. Ама как само си усетила, че не ми се вярва, че е истина Simple Smile

Лали, съжалявам. И аз като другите не мога да отмина мълчаливо.

Общи условия

Активация на акаунт