"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 46

  • 40 535
  • 884
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 15 356
Здравейте,8 ден след трансвер на 3 хубави ембриончета.
Днес пуснах кръвен тест
Резултата ми е 5.6 при стойности 0-3
Дали има бременост?
Слагам си само инжекции клексан.Мисля,че няма от хормона в тях.
Клексана не е ЧХГ препарат а антикоагулант,но при тридневни е раничко наистина,аз на 8ми ден с 5дневен ембрион едва ,едва видях втора чертичка на уринен тест.Според мен на 10-11 ден от ЕТ може да пуснеш кръвен пак.Успех!

# 676
  • Мнения: 27
Здравейте.Последната ми менструация започна на 13ти ноември, На 27ми ноември направих тест за овулация, който беше положителен. 2, 3 дена преди това и 2,3 дена след това правихме опити със съпруга ми. Вчера си направих тест за бременност, но беше отрицателен. Мислите ли, че е било доста рано за теста или ако имаше бременност щеше да се отчетв макар и с много бледа втора чертичка?

# 677
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте.Последната ми менструация започна на 13ти ноември, На 27ми ноември направих тест за овулация, който беше положителен. 2, 3 дена преди това и 2,3 дена след това правихме опити със съпруга ми. Вчера си направих тест за бременност, но беше отрицателен. Мислите ли, че е било доста рано за теста или ако имаше бременност щеше да се отчетв макар и с много бледа втора чертичка?
Рано е било. 4-5 дена преди М е рано теста да отчете. Пробвай в сряда сутринта с 1ва урина. Дано не сте изпуснали момента с тези 2-3 дена след това. Трябвало е на следващия ден от + тест да опитате, но пак има шансове.

# 678
  • София
  • Мнения: 11 532
Вземи си тест за бременност. Не се надявай на този за овулация. Който между другото е отрицателен.

# 679
  • Мнения: 9
Здравейте,8 ден след трансвер на 3 хубави ембриончета.
Днес пуснах кръвен тест
Резултата ми е 5.6 при стойности 0-3
Дали има бременост?
Слагам си само инжекции клексан.Мисля,че няма от хормона в тях.
Клексана не е ЧХГ препарат а антикоагулант,но при тридневни е раничко наистина,аз на 8ми ден с 5дневен ембрион едва ,едва видях втора чертичка на уринен тест.Според мен на 10-11 ден от ЕТ може да пуснеш кръвен пак.Успех!
Не съм в трети ден,а в осми след трансвер с три хубави ембриончета

# 680
  • Мнения: 175
Здравейт, искам да попитам има ли шанс бебчо да се е получил. На 16.11 ми дойде и на 19.11 ми свърши, средно ми е 4-5 дни. Правихме опит на 1.12, като нещото,което ме притеснява е, че като свърши в мен, може би минута,две след това ме придърпа ниско долу и в кръста. А сега от няколко дни ме придърпва ниско долу и в кръста, но болката  е може би за минута, две не повече, та какво е вашето мнение? Трябва да ми дойде на 16.12, след 7 дни.

# 681
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейт, искам да попитам има ли шанс бебчо да се е получил. На 16.11 ми дойде и на 19.11 ми свърши, средно ми е 4-5 дни. Правихме опит на 1.12, като нещото,което ме притеснява е, че като свърши в мен, може би минута,две след това ме придърпа ниско долу и в кръста. А сега от няколко дни ме придърпва ниско долу и в кръста, но болката  е може би за минута, две не повече, та какво е вашето мнение? Трябва да ми дойде на 16.12, след 7 дни.
7 дни преди цикъл, бременност няма!

# 682
  • Мнения: 175
Здравейт, искам да попитам има ли шанс бебчо да се е получил. На 16.11 ми дойде и на 19.11 ми свърши, средно ми е 4-5 дни. Правихме опит на 1.12, като нещото,което ме притеснява е, че като свърши в мен, може би минута,две след това ме придърпа ниско долу и в кръста. А сега от няколко дни ме придърпва ниско долу и в кръста, но болката  е може би за минута, две не повече, та какво е вашето мнение? Трябва да ми дойде на 16.12, след 7 дни.
7 дни преди цикъл, бременност няма!




Да, ясно ми е, че още няма как да има, просто се чудя възможно ли е да е станало и от какво може да е тази болка след свършването. Благодаря все пак за отговора. ❤️

# 683
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейт, искам да попитам има ли шанс бебчо да се е получил. На 16.11 ми дойде и на 19.11 ми свърши, средно ми е 4-5 дни. Правихме опит на 1.12, като нещото,което ме притеснява е, че като свърши в мен, може би минута,две след това ме придърпа ниско долу и в кръста. А сега от няколко дни ме придърпва ниско долу и в кръста, но болката  е може би за минута, две не повече, та какво е вашето мнение? Трябва да ми дойде на 16.12, след 7 дни.
7 дни преди цикъл, бременност няма!




Да, ясно ми е, че още няма как да има, просто се чудя възможно ли е да е станало и от какво може да е тази болка след свършването. Благодаря все пак за отговора. ❤
Ама какво да е станало?

# 684
  • Мнения: 15 356
Здравейте,8 ден след трансвер на 3 хубави ембриончета.
Днес пуснах кръвен тест
Резултата ми е 5.6 при стойности 0-3
Дали има бременост?
Слагам си само инжекции клексан.Мисля,че няма от хормона в тях.
Клексана не е ЧХГ препарат а антикоагулант,но при тридневни е раничко наистина,аз на 8ми ден с 5дневен ембрион едва ,едва видях втора чертичка на уринен тест.Според мен на 10-11 ден от ЕТ може да пуснеш кръвен пак.Успех!
Не съм в трети ден,а в осми след трансвер с три хубави ембриончета
Аз къде казах ,че си на трети ден от ЕТ?Ама колко дневни са ембрионите,то това е по-показателно.Аз разбрах тридневни,не съм казала трети ден.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 20:03 от Bobchita

# 685
  • София
  • Мнения: 11 532
Тръгнах да пиша, пък изтрих. Пак писах, пък се чудих дали да постна. Ама с тези придърпвания минута-две след свършване... Направо вземете да прочетете нещо за бременност, кога може да се очакват първи симптоми, кога е оплождане, загнездване .... Е такива работи. Май в училище нещо по биология беше разяснено Rolling Eyes

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 145
Направо се втзхищавам на чувствителността на някои хора... Усещат оплождане, имплантация... Как микроскопични клетки придърпват нещо... Сигурно агресивно си пробиват път...
😓🤨
Аз горката и при трите бременности чак в 7 седмица получих симптоми.

# 687
  • Мнения: 3 973
Budy 77, не, нищо не е станало, ако стане ще е в следващите дни. Придърпванетослед полов акт със сигурност няма абсолютно нищо общо със забременяване. Прочети малко за зачеването и много неща ще ти се изяснят.

True Lady, нищо не ме изненадва вече, след като наскоро прочетох в една отчетена ФБ група, че жената усеща не само ритници на бебето в девета седмица, ами и пулса му като си сложи ръка на корема Simple Smile

# 688
  • София
  • Мнения: 11 532
Направо се втзхищавам на чувствителността на някои хора... Усещат оплождане, имплантация... Как микроскопични клетки придърпват нещо... Сигурно агресивно си пробиват път...
😓🤨
Аз горката и при трите бременности чак в 7 седмица получих симптоми.
Да ти кажа .... Много си изостанала.

# 689
  • Мнения: 175
Тръгнах да пиша, пък изтрих. Пак писах, пък се чудих дали да постна. Ама с тези придърпвания минута-две след свършване... Направо вземете да прочетете нещо за бременност, кога може да се очакват първи симптоми, кога е оплождане, загнездване .... Е такива работи. Май в училище нещо по биология беше разяснено Rolling Eyes

Мисля, че не сте ме разбрали. Не казвам, че това е оплождане, питам от какво може да е болката и дали е нормална, дали се е случвало на някой до сега. Далеч съм от мисълта, че съм усетила оплождане.

Общи условия

Активация на акаунт