Ролята на витамин D за детското здраве. Включете се и тествайте пробиотични капки WAYA!

  • 6 339
  • 276
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
С високо съдържание са : мазни риби, яйчен жълтък, черен дроб, гъби, краве масло и млечни продукти.

# 196
  • Мнения: 595
С най-високо съдържание са мазните риби, черния дроб, яйчните жълтъци, гъбите, кравето масло и млечните продукти.
Детето ми консумира Млечни продукти всеки ден, яйца 1-2 пъти седмично, риба един път в седмицата.

# 197
  • Мнения: X
Високо е съдържанието на витамин D в мазните риби ,чернен дроб, яйчните жълтъци, гъбите, млечни продукти.

# 198
  • Мнения: 1 559
Мазни риби, черен дроб от треска, яйце-жълтък и млечните храни.
Детето ми яде предимно яйца, млечни храни и някои видове риба.

# 199
  • Мнения: 68
Високо съдаржание на витамин Д, има в мазните риби, яйца, сирене, мляко

# 200
  • Мнения: 924
Риба , гъби, млечни продукти които не винаги яде, затова даваме допълнително Вит Д

# 201
  • Мнения: 472
Мазни риби, яйчени жълтъци, черен дроб, млечни продукти и Слънчице Simple Smile Детето ми си хапва от всичко, но не мисля, че продуктите на пазара са толкова чисти и за съжаление не толкова качествени и не вярвам да си набавя достатъчно количество!

# 202
  • Мнения: 2 691
Мазните риби са единствените храни богати на витамин Д, които дъщеря ми яде в обилни количества.

# 203
  • Мнения: 1 468
Риби, жълтък, дроб. Синът ми много обича риби, понякога влизам в рибен период, готвя различни риби през ден за седмица, например Simple Smile Яйчен жълтък яде на закуска два-три пъти в седмицата.

# 204
  • Мнения: 614
Някои риби и яйчения жълтък.

# 205
  • Мнения: 1 973
Яйца, млечни, мазни риби и гъби.

# 206
  • Мнения: 910
С високо съдържание на витамин Д са рибите, яйцата, млечните продукти, черния дроб. Детето яде част от тези неща, но не съм сигурно до колко това е достатъчно.

# 207
  • Мнения: 1 776
Богати на витамин Д са риби като скумрия и сьомга, млечните продукти, жълтъците. Вкъщи всички сме дефицит на витамин Д и на лягаме на витамин Д, но това е крайно недостатъчно, затова през есента и зимата го поемаме и като добавка.

# 208
  • Мнения: 507
Мазни риби, овес...

# 209
  • Мнения: 1 005
С най-високо съдържание на витамин Д са мазните риби

Общи условия

Активация на акаунт